SLZ

Vekové kategórie členov Slovenského lukostreleckého zväzu

Rok:  


 Vekové kategórie členov SLZ v roku 2021, vyhľadané dňa 2020-09-21
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11ARENDÁRIK Matúš20031. Lukostrelecký klub Turzovka2148juniori
22DUBAČ Ladislav19721. Lukostrelecký klub Turzovka2288dospelí
33DUBAČOVÁ Beáta20101. Lukostrelecký klub Turzovka2298deti do 12 rokov
44HADRABA Juraj19801. Lukostrelecký klub Turzovka1975dospelí
55JAŠÍK Adam20051. Lukostrelecký klub Turzovka2289kadeti
66KARL Marian19791. Lukostrelecký klub Turzovka2290dospelí
77KARLOVÁ Alžbeta20081. Lukostrelecký klub Turzovka2296deti do 14 rokov
88KORENČÍK Timotej20071. Lukostrelecký klub Turzovka2291deti do 14 rokov
99KORENČÍKOVÁ Dana19821. Lukostrelecký klub Turzovka2388dospelí
1010KORENČÍKOVÁ Viktória20101. Lukostrelecký klub Turzovka2297deti do 12 rokov
1111MACKOVČÁK Samuel20031. Lukostrelecký klub Turzovka2149juniori
1212MACHOVÁ Miroslava19851. Lukostrelecký klub Turzovka1974dospelí
1313MACHOVČÁK Marek20041. Lukostrelecký klub Turzovka2294kadeti
1414MACHOVČÁK Pavol19741. Lukostrelecký klub Turzovka2293dospelí
1515MALÍKOVÁ Katarína20051. Lukostrelecký klub Turzovka2295kadeti
1616MITKA Filip20061. Lukostrelecký klub Turzovka2292kadeti
1717STOLÁRIK Lukáš20051. Lukostrelecký klub Turzovka1773kadeti
181DROBNÁ Zuzana1989Archery Club Villa Diana1000044dospelí
192DROBNÝ Dušan1963Archery Club Villa Diana460veteráni
203LUKÁČ Ladislav st.1958Archery Club Villa Diana477veteráni 2
214PAPP Ján1981Archery Club Villa Diana7281000069dospelí
221JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava16981000056veteráni 2
232KRIŠTOFÍK Peter1952Archery klub Geronimo Trnava1349veteráni 2
243MARCINKA Miroslav1963Archery klub Geronimo Trnava1479veteráni
254NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava1475dospelí
265NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava2003dospelí
276RAKOVSKÁ Monika1970Archery klub Geronimo Trnava1574veteráni
287SÁRKOVÁ Gabriela1971Archery klub Geronimo Trnava1630veteráni
298SZABO Tomáš1975Archery klub Geronimo Trnava16291000081dospelí
309VESELÝ Ľuboš1975Archery klub Geronimo Trnava1351dospelí
3110VESELÝ Pavol1972Archery klub Geronimo Trnava1350dospelí
321BOHAČÍKOVÁ Veronika2004ARQUITIS Blatnica1000114kadeti
332GILÁNI Miroslav1982ARQUITIS Blatnica1568dospelí
341HUŤAN Maxim2010Arquitis Blatnica2368deti do 12 rokov
352MINAROVSKÝ Marek2002Arquitis Blatnica1861juniori
363PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222deti do 12 rokov
374PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
385SCHOVANEC Samuel2003Arquitis Blatnica1807juniori
396ŠLUCH Andrej1999Arquitis Blatnica1808dospelí
407ŠLUCH Milan1967Arquitis Blatnica1831veteráni
418VALOVÁ Zuzana2002Arquitis Blatnica2077juniori
421ÁBEL Norbert1969Blue Arrows Viničné1828veteráni
432ALBERTOVIČ Justín1985Blue Arrows Viničné1480dospelí
443BALOGHOVÁ Paulína1977Blue Arrows Viničné813dospelí
454BARAN Tomáš1973Blue Arrows Viničné2244dospelí
465BARIAK Ivo2000Blue Arrows Viničné1135dospelí
476BEIER Ferdinand1962Blue Arrows Viničné1827veteráni
487BEIEROVÁ Michaela2008Blue Arrows Viničné1825deti do 14 rokov
498BEIEROVÁ Silvia1980Blue Arrows Viničné1826dospelí
509BENNAR Adam2004Blue Arrows Viničné1814kadeti
5110BÍŽOVÁ Katarína2009Blue Arrows Viničné2105deti do 12 rokov
5211BLUNÁROVÁ Viktória2002Blue Arrows Viničné1011juniori
5312BOHÚN Lukáš2010Blue Arrows Viničné2385deti do 12 rokov
5413BREZINA Tomáš2000Blue Arrows Viničné1481dospelí
5514BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
5615CÁDER Tomáš1999Blue Arrows Viničné924dospelí
5716CSOMOR Lukáš2000Blue Arrows Viničné1130dospelí
5817CSOMOR Peter1971Blue Arrows Viničné1128veteráni
5918CVIK Benjamin2003Blue Arrows Viničné1132juniori
6019ČIERNY Lukáš2005Blue Arrows Viničné2098kadeti
6120DUBAŠÁK Marek1994Blue Arrows Viničné1035dospelí
6221DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
6322DUGOVIČ Radoslav2002Blue Arrows Viničné1482juniori
6423DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
6524DURNÝ Matúš st.1962Blue Arrows Viničné70veteráni
6625EISNEROVÁ Sandra2001Blue Arrows Viničné1824juniori
6726FISHEROVÁ Dominika2002Blue Arrows Viničné1012juniori
6827GAŠPAROVIČ Richard2008Blue Arrows Viničné2141deti do 14 rokov
6928GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
7029HANÚSEK Andrej2003Blue Arrows Viničné1670juniori
7130HARČARIK Filip1989Blue Arrows Viničné237dospelí
7231HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
7332HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni
7433HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
7534HLAVA Lukáš2000Blue Arrows Viničné1318dospelí
7635HOJKO Peter1970Blue Arrows Viničné1088veteráni
7736HONZÍK Filip1996Blue Arrows Viničné1016dospelí
7837HONZÍK Peter1977Blue Arrows Viničné1089dospelí
7938HORNÍKOVÁ Viktória2000Blue Arrows Viničné1731dospelí
8039HORVÁTH Nicolas2009Blue Arrows Viničné2099deti do 12 rokov
8140HORVÁTH Štefan 1964Blue Arrows Viničné222veteráni
8241HUDECOVÁ Petra2004Blue Arrows Viničné2100kadeti
8342CHVOSTEK Drahoslav1983Blue Arrows Viničné1134dospelí
8443ILLEŠOVÁ Emília1979Blue Arrows Viničné1179dospelí
8544ILLEŠOVÁ Ester1979Blue Arrows Viničné1180dospelí
8645INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101kadeti
8746JAKUBÍK Štefan1970Blue Arrows Viničné593veteráni
8847JAKUŠ Tadeáš2002Blue Arrows Viničné1129juniori
8948JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815kadeti
9049JIRKŮ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816dospelí
9150KALNÝ Tomáš2000Blue Arrows Viničné1181dospelí
9251KAPRINAY Martin2004Blue Arrows Viničné1182kadeti
9352KÖHLER Andrej1979Blue Arrows Viničné1133dospelí
9453KOKOLUS Robert1980Blue Arrows Viničné2260dospelí
9554KOVÁČ Ondrej2006Blue Arrows Viničné1319kadeti
9655KOVÁČIK Adam2007Blue Arrows Viničné1656deti do 14 rokov
9756KOVÁČIK David2003Blue Arrows Viničné1657juniori
9857KOVÁČIK Ľuboš1975Blue Arrows Viničné1658dospelí
9958KOVÁČOVÁ Katarína1974Blue Arrows Viničné1978dospelí
10059KUTTNER Hugo1997Blue Arrows Viničné1484dospelí
10160LAKI Tomáš1986Blue Arrows Viničné1323dospelí
10261LESAYOVÁ Svetlana2007Blue Arrows Viničné1823deti do 14 rokov
10362LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
10463LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné46512345654dospelí
10564LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni 2
10665MACKOVČIN Viliam2003Blue Arrows Viničné2390juniori
10766MACH Martin2004Blue Arrows Viničné1183kadeti
10867MACHOVÁ Tatiana1971Blue Arrows Viničné1184veteráni
10968MIHÁLIK Alan2007Blue Arrows Viničné2363deti do 14 rokov
11069MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
11170MOJŽÍŠ Jakub2008Blue Arrows Viničné2189deti do 14 rokov
11271MOSNÝ Maxim2007Blue Arrows Viničné1822deti do 14 rokov
11372MRÁZ Peter1982Blue Arrows Viničné1821dospelí
11473MURČO Martin1986Blue Arrows Viničné1118dospelí
11574OCHABA Oliver1976Blue Arrows Viničné1320dospelí
11675ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106kadeti
11776PALITEFKOVÁ Andrejka2007Blue Arrows Viničné2104deti do 14 rokov
11877PAŠKO Peter1955Blue Arrows Viničné2361veteráni 2
11978PAVLÍKOVÁ Veronika1977Blue Arrows Viničné1127dospelí
12079PÉM Martin2000Blue Arrows Viničné1233dospelí
12180PIRŠELOVÁ Bianca2005Blue Arrows Viničné1360kadeti
12281RAJNICOVÁ Kristína1998Blue Arrows Viničné1321dospelí
12382SAMAŠ Martin2005Blue Arrows Viničné1125kadeti
12483SLANÝ Dušan1967Blue Arrows Viničné2264veteráni
12584SLÁVIK Jakub2000Blue Arrows Viničné2103dospelí
12685STANISLAV Marek1973Blue Arrows Viničné2188dospelí
12786STANISLAV Tomáš2004Blue Arrows Viničné2187kadeti
12887STOJKA Adam2003Blue Arrows Viničné2376juniori
12988STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
13089STOJKA Šimon2008Blue Arrows Viničné2364deti do 14 rokov
13190SYNÁK Tomáš2005Blue Arrows Viničné1730kadeti
13291SZASZ Milan-Daniel2003Blue Arrows Viničné2102juniori
13392ŠČEPÁN Marek1986Blue Arrows Viničné1820dospelí
13493ŠILHÁROVÁ Lenka2012Blue Arrows Viničné2237deti do 10 rokov
13594ŠILHÁROVÁ Michaela2010Blue Arrows Viničné2257deti do 12 rokov
13695ŠIŠKA Ján1967Blue Arrows Viničné660veteráni
13796ŠIŠKOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné588dospelí
13897TOMAŠOVIČ Robert1970Blue Arrows Viničné1018veteráni
13998TOMAŠOVIČOVÁ Terézia2003Blue Arrows Viničné1019juniori
14099TRNAVSKÁ Nikol2000Blue Arrows Viničné1020dospelí
141100VARGOVÁ Sofia2001Blue Arrows Viničné2362juniori
142101VESELOVSKÁ Hana2002Blue Arrows Viničné1124juniori
143102VIRGOVIČ Branislav1995Blue Arrows Viničné1091dospelí
144103VOZÁRIK Vojtech1979Blue Arrows Viničné2387dospelí
145104WAWRINSKÝ Filip1990Blue Arrows Viničné527dospelí
146105WITKOVSKÝ Martin1969Blue Arrows Viničné1322veteráni
147106ZAGOROVÁ Elena1972Blue Arrows Viničné83dospelí
148107ZEMAN Dominik2002Blue Arrows Viničné876juniori
149108ZEMAN Oliver2005Blue Arrows Viničné984kadeti
150109ZEMAN Viktor1976Blue Arrows Viničné915dospelí
1511ČIŽMÁROVÁ Jana1975Fenix Archery1588dospelí
1522KUZMICKÝ Matúš2000Fenix Archery1421dospelí
1533NÁHLIK Filip Hugo2002Fenix Archery922juniori
1544NÁHLIK Rastislav1972Fenix Archery1589dospelí
1551BERNÁT Peter1955Horné Húščie 3D17051000070veteráni 2
1562BERNÁTOVÁ Mária1957Horné Húščie 3D1727veteráni 2
1573EKKERT Rastislav1964Horné Húščie 3D955veteráni
1584FÜLEMITS Kristián1976Horné Húščie 3D2420dospelí
1595GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni
1606CHUDÍK Marián2004Horné Húščie 3D1768kadeti
1617KISS Ladislav1978Horné Húščie 3D2421dospelí
1628KONIG Radek1967Horné Húščie 3D13641000071veteráni
1639KÚDELA Daniel1975Horné Húščie 3D16791000053dospelí
16410KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 2
16511MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678juniori
16612MÁLEK Ľubomír1969Horné Húščie 3D1238veteráni
16713MÁLEK Mária1972Horné Húščie 3D1631dospelí
16814MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527dospelí
16915MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
17016MÁLKOVÁ Lea2006Horné Húščie 3D2191kadeti
17117MIČOVÁ Martina1974Horné Húščie 3D1536dospelí
17218NAĎ Marek2000Horné Húščie 3D2192dospelí
17319PAŠEK Marián1974Horné Húščie 3D17651000054dospelí
17420PAŠEKOVÁ Patrícia2005Horné Húščie 3D1766kadeti
17521SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni
17622TURAN Ondrej1980Horné Húščie 3D17701000055dospelí
1771ALEXA Michal1986I. SŠLK Petržalka1732dospelí
1782BAČA Richard2005I. SŠLK Petržalka2160kadeti
1793BAISALBAJEV Amirali2002I. SŠLK Petržalka2310juniori
1804BALÁŽOVÁ Ivana1998I. SŠLK Petržalka650dospelí
1815BALCO Michal2007I. SŠLK Petržalka1779deti do 14 rokov
1826BALCO Peter1966I. SŠLK Petržalka1989veteráni
1837BARTKO Denis2003I. SŠLK Petržalka1792juniori
1848BOBRO Samuel2007I. SŠLK Petržalka2334deti do 14 rokov
1859BOHÁČOVÁ Magdaléna2004I. SŠLK Petržalka1418kadeti
18610BOHUNICKÁ Kristína2005I. SŠLK Petržalka2161kadeti
18711BRANICKÝ Ladislav1983I. SŠLK Petržalka1337dospelí
18812BREHOVÁ Alžbeta1979I. SŠLK Petržalka2172dospelí
18913BUJALKOVÁ Sofia2007I. SŠLK Petržalka2247deti do 14 rokov
19014BYSTRICKÝ Šimon2003I. SŠLK Petržalka1734juniori
19115ČIGÁŠ Samuel2006I. SŠLK Petržalka1414kadeti
19216ČURILLOVÁ Lucia2002I. SŠLK Petržalka1275juniori
19317DEÁK Radoslav1987I. SŠLK Petržalka1426dospelí
19418DEKÝŠ Samuel2003I. SŠLK Petržalka1694juniori
19519DÉNES Pavol1996I. SŠLK Petržalka693dospelí
19620DOBROTA Zdeno2001I. SŠLK Petržalka1695juniori
19721DORIČKA Andrej1992I. SŠLK Petržalka1260dospelí
19822DOSTÁL Dominik2008I. SŠLK Petržalka2311deti do 14 rokov
19923DURDIAK Martin2000I. SŠLK Petržalka973dospelí
20024DUŠIČKOVÁ Katarína1992I. SŠLK Petržalka752dospelí
20125ERNST Roman1967I. SŠLK Petržalka2119veteráni
20226FERJENČÍK Oliver2009I. SŠLK Petržalka2312deti do 12 rokov
20327FERJENČÍK Pavel1960I. SŠLK Petržalka2333veteráni 2
20428FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168deti do 12 rokov
20529FIALKA Roman1997I. SŠLK Petržalka737dospelí
20630FIGAROVÁ Klaudia1998I. SŠLK Petržalka1789dospelí
20731GAJDOŠOVÁ Hana2001I. SŠLK Petržalka2313juniori
20832GRÉCOVÁ Andrea1997I. SŠLK Petržalka1425dospelí
20933GUTIK Tomáš1999I. SŠLK Petržalka1194dospelí
21034HANZEL Michal2003I. SŠLK Petržalka1272juniori
21135HANZELOVÁ Mária1973I. SŠLK Petržalka1263dospelí
21236HOMOLA Patrik2002I. SŠLK Petržalka1787juniori
21337HORVÁTH Silvester1967I. SŠLK Petržalka1200veteráni
21438HUDECOVÁ Klára1988I. SŠLK Petržalka1201dospelí
21539HYWEL Alex2004I. SŠLK Petržalka1791kadeti
21640IHNATOVÁ Eliška1998I. SŠLK Petržalka1424dospelí
21741JANIKOVIČOVÁ Nina2000I. SŠLK Petržalka1782dospelí
21842KAČMÁR Samuel1979I. SŠLK Petržalka1427dospelí
21943KAHANOVÁ Jana2000I. SŠLK Petržalka1277dospelí
22044KALEČÍK Dominik2005I. SŠLK Petržalka1413kadeti
22145KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167kadeti
22246KEREPECKÁ Kristína1996I. SŠLK Petržalka1268dospelí
22347KLEMENTOVÁ Ema2008I. SŠLK Petržalka2383deti do 14 rokov
22448KLOBUČNIKOVÁ Katarína1968I. SŠLK Petržalka698veteráni
22549KONČEK Miroslav1950I. SŠLK Petržalka1253veteráni 2
22650KONČULA Martin1989I. SŠLK Petržalka1262dospelí
22751KOPLÍKOVÁ Lenka1997I. SŠLK Petržalka1279dospelí
22852KOVALČÍK Samuel2000I. SŠLK Petržalka1063dospelí
22953KOVÁR Michal1983I. SŠLK Petržalka1680dospelí
23054KREMNIČANOVÁ Alexandra1999I. SŠLK Petržalka1064dospelí
23155KRUTEKOVÁ Katarína1987I. SŠLK Petržalka1790dospelí
23256KRUŽEL Branislav1978I. SŠLK Petržalka2315dospelí
23357KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984deti do 12 rokov
23458KUBÍKOVÁ Klára2003I. SŠLK Petržalka1795juniori
23559KUCHTA Stella Anika2010I. SŠLK Petržalka2316deti do 12 rokov
23660KUTÁŠ Peter2007I. SŠLK Petržalka1985deti do 14 rokov
23761LACUŠKA Adam2006I. SŠLK Petržalka1415kadeti
23862LANGOVÁ Natália1997I. SŠLK Petržalka449dospelí
23963LENDELOVÁ Ema2002I. SŠLK Petržalka1783juniori
24064LETKO Marek1978I. SŠLK Petržalka1428dospelí
24165LETKO Michal2004I. SŠLK Petržalka1417kadeti
24266LINCZÉNY Samuel2000I. SŠLK Petržalka1692dospelí
24367LITTMANN Richard2006I. SŠLK Petržalka1374kadeti
24468LUČENIČOVÁ Ester2006I. SŠLK Petržalka2317kadeti
24569MAAS Daniel2004I. SŠLK Petržalka1798kadeti
24670MAG Marek1987I. SŠLK Petržalka1988dospelí
24771MAJLING Matej1982I. SŠLK Petržalka1684dospelí
24872MAREK Daniel1999I. SŠLK Petržalka1278dospelí
24973MATULÁNIOVÁ Nicol2000I. SŠLK Petržalka1422dospelí
25074MEDVECZKY Daniel2005I. SŠLK Petržalka2171kadeti
25175MEDVECZKY Krištof2007I. SŠLK Petržalka2336deti do 14 rokov
25276MIKHALCHANKA Alisa1993I. SŠLK Petržalka1682dospelí
25377MIKULA Matej2000I. SŠLK Petržalka1423dospelí
25478MIZERA Martin2003I. SŠLK Petržalka1111juniori
25579NADZAM Adam2002I. SŠLK Petržalka1697juniori
25680NÉMETH Samuel2005I. SŠLK Petržalka1690kadeti
25781NOVÁK Jiří1995I. SŠLK Petržalka1881dospelí
25882ORECHOVSKÝ Ján2003I. SŠLK Petržalka1273juniori
25983OSVALD Martin1997I. SŠLK Petržalka1195dospelí
26084PALAŠČÁK Boris1998I. SŠLK Petržalka868dospelí
26185PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
26286PAVLÍKOVÁ Petra1996I. SŠLK Petržalka1196dospelí
26387PECIAR Andrej1977I. SŠLK Petržalka1954dospelí
26488PECIAROVÁ Vilma2004I. SŠLK Petržalka1912kadeti
26589PETRÝDES František1975I. SŠLK Petržalka1953dospelí
26690PETRÝDESOVÁ Veronika2003I. SŠLK Petržalka1913juniori
26791PIECHOVICOVÁ Jaroslava1988I. SŠLK Petržalka1347dospelí
26892PLUČINSKÝ Darián2003I. SŠLK Petržalka1794juniori
26993PLUČINSKÝ Sebastián2003I. SŠLK Petržalka1793juniori
27094PODHRADSKÁ Nina2002I. SŠLK Petržalka1788juniori
27195POLÁČEK Viktor2006I. SŠLK Petržalka1687kadeti
27296POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 2
27397POLÁCH Branislav1979I. SŠLK Petržalka258dospelí
27498PRAVDOVÁ Zuzana1980I. SŠLK Petržalka1202dospelí
27599RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 2
276100RADUCH Dalibor1977I. SŠLK Petržalka1265dospelí
277101ŘIHOVSKÁ Galina1979I. SŠLK Petržalka1685dospelí
278102ROŽKO Tomáš1991I. SŠLK Petržalka1203dospelí
279103SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka1067dospelí
280104SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka2174dospelí
281105SARTORI Alessandro2000I. SŠLK Petržalka1068dospelí
282106SEDLÁK Lukáš1985I. SŠLK Petržalka869dospelí
283107SHIRINIANTS Artem2003I. SŠLK Petržalka1419juniori
284108SHIRINIANTS Suren1972I. SŠLK Petržalka1429dospelí
285109SLÁDKOVIČOVÁ Veronika1986I. SŠLK Petržalka2175dospelí
286110SLEZÁK Samuel2004I. SŠLK Petržalka1270kadeti
287111SLOBODA Juraj1988I. SŠLK Petržalka1197dospelí
288112SNIDA Peter1981I. SŠLK Petržalka816dospelí
289113SOPČÁK Tomáš2008I. SŠLK Petržalka2318deti do 14 rokov
290114SPIŠIAKOVÁ Katarína2008I. SŠLK Petržalka2335deti do 14 rokov
291115STAHLOVA Lenka2001I. SŠLK Petržalka1987juniori
292116SŤAHULIAKOVÁ Dominika2001I. SŠLK Petržalka1420juniori
293117STARUNSKÝ Michal2009I. SŠLK Petržalka2337deti do 12 rokov
294118SVETLÍKOVÁ Renáta1965I. SŠLK Petržalka1264veteráni
295119SZABO Viktor1999I. SŠLK Petržalka975dospelí
296120SZOLGAY Miroslav2006I. SŠLK Petržalka2319kadeti
297121ŠČERBÁKOVÁ Nina2004I. SŠLK Petržalka1796kadeti
298122ŠIMONČÍKOVÁ Veronika1997I. SŠLK Petržalka1198dospelí
299123ŠINKOVIC Timotej2003I. SŠLK Petržalka1990juniori
300124ŠKOLEKOVÁ Svetlana1988I. SŠLK Petržalka1261dospelí
301125ŠKVARENINOVÁ Hana2007I. SŠLK Petržalka2320deti do 14 rokov
302126TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
303127TIBENSKÝ Miroslav2007I. SŠLK Petržalka1986deti do 14 rokov
304128TICHÁ Andie1980I. SŠLK Petržalka1163dospelí
305129TIMKO Peter1982I. SŠLK Petržalka1252dospelí
306130TKÁČIKOVÁ Uršula1999I. SŠLK Petržalka1696dospelí
307131TRNOVSKÁ Ivana2008I. SŠLK Petržalka2176deti do 14 rokov
308132VAJAS Tomáš2005I. SŠLK Petržalka1781kadeti
309133VALENT Martin2005I. SŠLK Petržalka1691kadeti
310134VARINSKÁ Natália2001I. SŠLK Petržalka1688juniori
311135VÉGH Vera2006I. SŠLK Petržalka1733kadeti
312136VÉGH Viliam1966I. SŠLK Petržalka1800veteráni
313137VRÁBEL Milan1998I. SŠLK Petržalka1070dospelí
314138VRABKO Dávid2000I. SŠLK Petržalka1693dospelí
315139VRANSKÁ Xenia2003I. SŠLK Petržalka1271juniori
316140WILSCH Dávid1997I. SŠLK Petržalka1071dospelí
317141ZÁLEŠÁK Ivo2001I. SŠLK Petržalka1199juniori
318142ZAPLETAL Marek1992I. SŠLK Petržalka2190dospelí
319143ZATROCH Peter2004I. SŠLK Petržalka1799kadeti
320144ŽIAK Ján1973I. SŠLK Petržalka1681dospelí
321145ŽITŇAN Michal2004I. SŠLK Petržalka1689kadeti
322146ŽITŇAN Michal1978I. SŠLK Petržalka2177dospelí
323147ŽOFČÁK Matej2003I. SŠLK Petržalka1686juniori
3241BOROVIČKA Miloš1958individuálna licencia1000059veteráni 2
3252DOVRTEL Luboš1972individuálna licencia1000073dospelí
3263GAJDOŠ Jaroslav1971individuálna licencia1000014veteráni
3274KOLLÁR Peter1964individuálna licencia1000017veteráni
3285KOLLÁROVÁ Barbora1990individuálna licencia1000018dospelí
3296LIŠČIK Lukáš2003individuálna licencia13781000112juniori
3307LIŠČÍK Tomáš2008individuálna licencia1000109deti do 14 rokov
3318LOPATNÍKOVÁ Alica1972individuálna licencia1000045dospelí
3329MÁJEK Miloš1969individuálna licencia1000021veteráni
33310MARTINKA Juraj1858individuálna licencia1000022veteráni 2
33411SIMON Samuel2001individuálna licencia1000046juniori
3351CEHULOVÁ Karolína1999individuálny člen1229dospelí
3362HOLEC Július1971individuálny člen1525veteráni
3373HOSPODÁR Matej1960individuálny člen12811000002veteráni 2
3384KORMOCZY Dušan1968individuálny člen1524veteráni
3395LEŇKO Michal1986individuálny člen253dospelí
3406NEJEZCHLEB Richard1977individuálny člen1361dospelí
3417POGÁNY Mikuláš1983individuálny člen1514dospelí
3428SEBOK Mark2006individuálny člen1579kadeti
3431BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni
3442BINDER Šimon2004KŠL Robin Zvolen1000033kadeti
3453BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
3464ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni 2
3475KAPUSTÍKOVÁ Katarína2001KŠL Robin Zvolen1142juniori
3486KRAK Adam2002KŠL Robin Zvolen1143juniori
3497KUBIŠ Pavol1962KŠL Robin Zvolen1000047veteráni
3508KUBIŠOVÁ Daniela1961KŠL Robin Zvolen961veteráni 2
3519MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni
35210MÜLLER Vladimír1964KŠL Robin Zvolen950veteráni
35311MÜLLEROVÁ KRAKOVÁ Gabriela1977KŠL Robin Zvolen951dospelí
35412MYŠIAKOVÁ Sylvia1953KŠL Robin Zvolen1539veteráni 2
35513NEKVASIL Adam2001KŠL Robin Zvolen1141juniori
35614NEKVASIL Zdeno1997KŠL Robin Zvolen945dospelí
35715ORLAI Jozef2008KŠL Robin Zvolen2005deti do 14 rokov
35816PORUBSKÝ Danny2009KŠL Robin Zvolen2242deti do 12 rokov
35917RAČKO Ján1996KŠL Robin Zvolen946dospelí
36018URBLÍK Peter1984KŠL Robin Zvolen942dospelí
36119VALENT Ladislav1969KŠL Robin Zvolen939veteráni
36220VASIL Róbert1973KŠL Robin Zvolen940dospelí
36321VILHANOVÁ Bianka2004KŠL Robin Zvolen2004kadeti
36422ZVOLENSKÁ Martina1996KŠL Robin Zvolen944dospelí
3651DRAGÚŇ Oliver2004LaPK ELÁN1544kadeti
3662JELÍNKOVÁ Lenka1993LaPK ELÁN1250dospelí
3673KOČALKA Jakub1998LaPK ELÁN1310dospelí
3684KOSTELKA Vladimír1971LaPK ELÁN41veteráni
3695LACKO Lukáš1987LaPK ELÁN1254dospelí
3706MARÁK Michal1972LaPK ELÁN1251dospelí
3717NAGY Ferdinand1974LaPK ELÁN1165dospelí
3728PARTEL Vladimír1968LaPK ELÁN853veteráni
3739RADIČOVÁ Chiara2005LaPK ELÁN1501kadeti
37410RISCHER Richard1976LaPK ELÁN1166dospelí
37511TOMAŠOVIČ Matej2001LaPK ELÁN1701juniori
37612TOMČÍK Peter ml.2005LaPK ELÁN1311kadeti
37713ZOMBOROVÁ Linda1984LaPK ELÁN1702dospelí
37814ŽUGEC Peter1968LaPK ELÁN966veteráni
3791BALÁŽ Boris1997Liptovský školský lukostrelecký klub714dospelí
3802BALÁŽ Jozef1971Liptovský školský lukostrelecký klub1078veteráni
3813BALÁŽ Marek2004Liptovský školský lukostrelecký klub1048kadeti
3824BALÁŽ Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1259dospelí
3835BALÁŽIKOVÁ Janka1982Liptovský školský lukostrelecký klub169dospelí
3846BALÁŽOVÁ Eliška1998Liptovský školský lukostrelecký klub1072dospelí
3857BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435dospelí
3868BENDÍKOVÁ Elena2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368kadeti
3879BENDÍKOVÁ Elena1975Liptovský školský lukostrelecký klub1747dospelí
38810BLAŠKO Jaroslav1976Liptovský školský lukostrelecký klub1917dospelí
38911CÍGLER Peter1972Liptovský školský lukostrelecký klub2373dospelí
39012DRENGUBIAKOVÁ Terézia2001Liptovský školský lukostrelecký klub1929juniori
39113DUTKA Eduard1973Liptovský školský lukostrelecký klub1021dospelí
39214HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930veteráni
39315HERVARTOVSKÁ Nikola2000Liptovský školský lukostrelecký klub886dospelí
39416HERVARTOVSKÝ Vladimír1972Liptovský školský lukostrelecký klub824dospelí
39517HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
39618HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
39719HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub370dospelí
39820ILAVSKÝ Ivan1979Liptovský školský lukostrelecký klub2196dospelí
39921JÁGERSKÝ Peter1976Liptovský školský lukostrelecký klub1653dospelí
40022JAMRICH Juraj1961Liptovský školský lukostrelecký klub2801000016veteráni 2
40123JOZEFČEK Martin2009Liptovský školský lukostrelecký klub2198deti do 12 rokov
40224KLEIN David2005Liptovský školský lukostrelecký klub1931kadeti
40325KOŠOVAN David1995Liptovský školský lukostrelecký klub1860dospelí
40426KUSÁ Daniela2005Liptovský školský lukostrelecký klub1444kadeti
40527KUSÝ Milan1963Liptovský školský lukostrelecký klub1918veteráni
40628LESÁK Marek1975Liptovský školský lukostrelecký klub2214dospelí
40729LESÁKOVÁ Ema2007Liptovský školský lukostrelecký klub2259deti do 14 rokov
40830MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830juniori
40931MAJERÍK Oskar1975Liptovský školský lukostrelecký klub1919dospelí
41032MIKLOŠKOVÁ Sára2004Liptovský školský lukostrelecký klub2044kadeti
41133MIKULOVÁ Veronika2005Liptovský školský lukostrelecký klub1829kadeti
41234MOKRIŠ Igor1948Liptovský školský lukostrelecký klub1440veteráni 2
41335NEMČEK Boris2006Liptovský školský lukostrelecký klub1928kadeti
41436ONDRUŠ Tobias2006Liptovský školský lukostrelecký klub2197kadeti
41537PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
41638PIOVARČIOVÁ Adriana2004Liptovský školský lukostrelecký klub2246kadeti
41739ŠOLTÝSOVÁ Viktória2006Liptovský školský lukostrelecký klub1932kadeti
41840VENGRÍNIOVÁ Nina2003Liptovský školský lukostrelecký klub1706juniori
4191BENÍK Daniel1961LK Bašta1352veteráni 2
4202BUKOVSZKY Krisztina1972LK Bašta1410dospelí
4213DANCS Gergely1975LK Bašta1412dospelí
4224DÁVID Márti1966LK Bašta1411veteráni
4235HEGEDUŠ Ladislav1975LK Bašta1363dospelí
4246KORMOŠOVÁ Viktória2002LK Bašta1293juniori
4257LÉVAY Tibor ml.1986LK Bašta1292dospelí
4268LÉVAY Tibor st.1963LK Bašta1291veteráni
4271ČERNÝ Martin1979LK Bratislava1121dospelí
4282EŠTÓKOVÁ Zuzana2002LK Bratislava1304juniori
4293FABIÁNEK Patrik2000LK Bratislava1308dospelí
4304FERNANDEZ Leo2009LK Bratislava1587deti do 12 rokov
4315FERNANDEZ Mia2007LK Bratislava1586deti do 14 rokov
4326FILIPČÍK Tomáš2002LK Bratislava1207juniori
4337FILO Juraj2002LK Bratislava1122juniori
4348HUBÁČKOVÁ Michaela1989LK Bratislava1208dospelí
4359CHOMA Matej1998LK Bratislava987dospelí
43610JAVORKOVÁ Tamara2000LK Bratislava1306dospelí
43711KOTULIAK Martin1995LK Bratislava819dospelí
43812KOVÁČ Rastislav1975LK Bratislava1365dospelí
43913KOVÁČIKOVÁ Ema1999LK Bratislava1307dospelí
44014KOVÁČOVÁ Magdaléna2000LK Bratislava985dospelí
44115KOVÁČOVÁ Romana2000LK Bratislava1366dospelí
44216KRIŠTÓF Robert1970LK Bratislava774veteráni
44317LAŠTÚVKA Libor1991LK Bratislava1305dospelí
44418MÁLACH Peter1973LK Bratislava1032dospelí
44519MÁLACHOVÁ Tatiana Amy1997LK Bratislava1033dospelí
44620MIKULEC Ján1999LK Bratislava1210dospelí
44721MOKRÝ Jozef1994LK Bratislava703dospelí
44822NOVÁK Adam2001LK Bratislava1212juniori
44923RIŠKA Jeremiáš1998LK Bratislava1085dospelí
45024RUBANOVA Alona2002LK Bratislava1537juniori
45125ŠÍPOŠ Martin1988LK Bratislava1123dospelí
45226ŠÍPOŠ Peter1997LK Bratislava988dospelí
45327ŠVEHLÍK Ondrej1998LK Bratislava1108dospelí
45428VASKOVÁ Bibiana2004LK Bratislava1534kadeti
4551HREBENÁR Martin1997LK Dobšiná1504dospelí
4561BRIATKA Michal1979LK Epirus1744dospelí
4572HARABINOVÁ Jana1976LK Epirus17421000110dospelí
4583HORŇÁK Peter1973LK Epirus17431000111dospelí
4591JAKUBČÍK Marek1974LK Suchá nad Parnou1044dospelí
4602JAKUBČÍK Šimon2003LK Suchá nad Parnou1045juniori
4613OREŠANSKÝ Michal2003LK Suchá nad Parnou1248juniori
4624SCHWARZ Noe2002LK Suchá nad Parnou1043juniori
4635SCHWARZOVÁ Vanessa1998LK Suchá nad Parnou1042dospelí
4641HAVLÍČKOVÁ Andrea1999LK Svit1228dospelí
4652HAVLÍČKOVÁ Simona2005LK Svit1218kadeti
4663HERDA Tomáš2006LK Svit1639kadeti
4674KUČERA Marek2005LK Svit1288kadeti
4685KUMOROVITZOVÁ Jana1989LK Svit1290dospelí
4696MASLOVIAK Marko2005LK Svit1220kadeti
4707PETRUS Slavomír2007LK Svit1396deti do 14 rokov
4718POLÁČEKOVÁ Simona2001LK Svit1223juniori
4729SCHUSTER Tomáš2002LK Svit1367juniori
47310VARGA Pavol1974LK Svit1641dospelí
47411VARŠA Fabián2005LK Svit1287kadeti
47512ZIMA Mikuláš1999LK Svit1227dospelí
47613ZIMOVÁ Zuzana2000LK Svit1225dospelí
4771ĎUGEL Pavol1994LK Varín1324dospelí
4782ĎUGELOVÁ Anna1992LK Varín1000093dospelí
4793GABRIŠ Peter1980LK Varín1000078dospelí
4804GULÁŠOVÁ Zuzana2002LK Varín1000079juniori
4815HALABICA Lukáš1991LK Varín1000094dospelí
4826HODOŇ Matej1999LK Varín1000103dospelí
4837JANÍK Miroslav2006LK Varín1000092kadeti
4848KOŠTURIAK Maroš2002LK Varín1000099juniori
4859KRÁLIK Jaroslav1983LK Varín1000105dospelí
48610MAJERČÍK Eugen1970LK Varín1000076veteráni
48711MAJERČÍK Eugen ml.1993LK Varín1000090dospelí
48812MUŇKOVÁ Kristína2002LK Varín1000098juniori
48913OLBERT Tomáš2003LK Varín1000108juniori
49014PALLO Dávid2003LK Varín1000104juniori
49115PAĽO Boris1993LK Varín1000066dospelí
49216PAĽOVÁ Darina1972LK Varín14341000067dospelí
49317PAŇÁK Filip2002LK Varín1000100juniori
49418SKÁCEL Juraj1999LK Varín1000107dospelí
49519SKÁCEL Róbert1969LK Varín1000106veteráni
49620STRELČÍK Šimon2003LK Varín1000102juniori
49721ŠKOLNÍK Milan1960LK Varín1000077veteráni 2
49822ŠKOLNÍK Milan ml.1986LK Varín1000101dospelí
49923TICHÁ Júlia2002LK Varín1000080juniori
50024TLACHÁČ Branislav1998LK Varín1000097dospelí
50125TLACHÁČ Maroš2005LK Varín1000096kadeti
50226TLACHÁČ Tomáš2006LK Varín1000095kadeti
50327ZICHO Štefan1969LK Varín9571000091veteráni
50428ŽÁK Timotej1996LK Varín1000074dospelí
5051ANTALÍKOVÁ Klára2004LK Veľké Zálužie1535kadeti
5062GERGIČ Juraj1993LK Veľké Zálužie1216dospelí
5073JAMRICH Kamil1997LK Veľké Zálužie1215dospelí
5084KOMÁRŇANSKÝ Jozef1976LK Veľké Zálužie1381dospelí
5095MAČEK Filip2002LK Veľké Zálužie1532juniori
5106MAČEKOVÁ Tamara2003LK Veľké Zálužie1533juniori
5117MORAVČÍK Ladislav1993LK Veľké Zálužie1037dospelí
5121BOŠANSKÝ Miroslav1984LK Viničné52dospelí
5132FIŠEROVÁ Lenka1981LK Viničné762dospelí
5143KOKAVCOVÁ Anita1966LK Viničné1234veteráni
5154KOZÁK Anton1973LK Viničné614dospelí
5165KOZÁK Matúš1999LK Viničné1309dospelí
5176LUKAČKA Andrej1983LK Viničné59dospelí
5187MELICHAR Tibor st.1959LK Viničné5veteráni 2
5198MELICHAROVÁ Mária1960LK Viničné7veteráni 2
5209SPURNÁ Monika2003LK Viničné1097juniori
52110SUMMER Erik1974LK Viničné1555dospelí
5221DANKO Štefan1979LO ŠK Bodva1336dospelí
5232LYOCSA Karol1940LO ŠK Bodva357veteráni 2
5241GREŠOVÁ Lucia1980LOVEC Kysucký lukostrelecký klub1722dospelí
5252HOLIER Jozef1968LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2111veteráni
5263KRÁLIK Jaroslav1983LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2112dospelí
5274KRÁLIK Ľubo1975LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2113dospelí
5285ŠKOLNÍK Milan1960LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2114veteráni 2
5296ŠKOLNÍK Milan ml.1986LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2115dospelí
5301ANTALOVÁ Silvia1996LŠLK Liptovský Mikuláš1249dospelí
5312DROPPOVÁ Natália2005LŠLK Liptovský Mikuláš1436kadeti
5323FORGÁČOVÁ Eva2002LŠLK Liptovský Mikuláš1442juniori
5334FORGÁČOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1441dospelí
5345GALICA Juraj1999LŠLK Liptovský Mikuláš1079dospelí
5356GALICOVÁ Tatiana1995LŠLK Liptovský Mikuláš1075dospelí
5367HLADKÁ Jarmila1994LŠLK Liptovský Mikuláš485dospelí
5378HLIVA Timotej2002LŠLK Liptovský Mikuláš1080juniori
5389KNAPČOK Andrej Ján2004LŠLK Liptovský Mikuláš1438kadeti
53910ŠEBOVÁ Tatiana 1977LŠLK Liptovský Mikuláš1437dospelí
54011ŠVOLÍK Filip1993LŠLK Liptovský Mikuláš780dospelí
54112TOMČÍK Andrej1996LŠLK Liptovský Mikuláš1077dospelí
54213TOMČÍK Marián 2003LŠLK Liptovský Mikuláš1443juniori
54314TOMČÍKOVÁ Simona1998LŠLK Liptovský Mikuláš1074dospelí
54415URBANOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1073dospelí
54516VYORAL Dominik2003LŠLK Liptovský Mikuláš1439juniori
5461BARKOL MARTIN1979LUK KLUB POHODA2397dospelí
5472ČERNÁK MICHAL2009LUK KLUB POHODA2406deti do 12 rokov
5483ČERNÁKOVÁ KRISTÍNA2007LUK KLUB POHODA2398deti do 14 rokov
5494ĎURCOVÁ MARCELA2001LUK KLUB POHODA2399juniori
5505GÁNÓCZY LUCIA2005LUK KLUB POHODA2411kadeti
5516GÁNÓCZY NINA2008LUK KLUB POHODA2412deti do 14 rokov
5527GANOCZY Zuzana1977LUK KLUB POHODA2382dospelí
5538GAŠPARÍK MARCO2009LUK KLUB POHODA2410deti do 12 rokov
5549GAŠPARÍK Marek1978LUK KLUB POHODA1661dospelí
55510GAŠPARÍKOVÁ KRISTÍNA2007LUK KLUB POHODA2416deti do 14 rokov
55611HANULOVÁ ADELA2008LUK KLUB POHODA2405deti do 14 rokov
55712HANULOVÁ JANA1978LUK KLUB POHODA2404dospelí
55813HORANOVÁ ELEONÓRA1973LUK KLUB POHODA2415dospelí
55914HORNÁČEK PETER1970LUK KLUB POHODA2409veteráni
56015HORNÁČKOVÁ ANDREA1972LUK KLUB POHODA2414dospelí
56116KRUŽLIAK Martin1982LUK KLUB POHODA2384dospelí
56217KRUŽLIAK TEO2012LUK KLUB POHODA2407deti do 10 rokov
56318LIPOVSKÁ Monika1950LUK KLUB POHODA2417veteráni 2
56419MIČEK Peter1978LUK KLUB POHODA1065dospelí
56520MORAVČÍKOVÁ VIKI2008LUK KLUB POHODA2400deti do 14 rokov
56621OVSYANNIKOV SERGIY1980LUK KLUB POHODA2403dospelí
56722PETROVIČOVÁ Dominika2005LUK KLUB POHODA2345kadeti
56823PRUTKAY FRANTIŠEK1973LUK KLUB POHODA2402dospelí
56924SEDLÁKOVÁ Anna1961LUK KLUB POHODA1069veteráni 2
57025ŠČEPÁNKOVÁ MARTINA2002LUK KLUB POHODA2401juniori
57126ŠIMOVČÍK DAVID2010LUK KLUB POHODA2408deti do 12 rokov
57227ŠIMOVČÍK JOZEF1977LUK KLUB POHODA2413dospelí
5731AMBRÓZ Jozef1955Lukostrelec BB1977veteráni 2
5742BALCO Miroslav2005Lukostrelec BB1741kadeti
5753BARLA Ladislav1967Lukostrelec BB2254veteráni
5764BARTOŠOVÁ Broňa2004Lukostrelec BB2039kadeti
5775BEČKOVÁ Lucia2002Lukostrelec BB1892juniori
5786BELIČKA Hugo2001Lukostrelec BB1345juniori
5797BEŇO Marek2008Lukostrelec BB2040deti do 14 rokov
5808BILSKÁ Kamila1983Lukostrelec BB2232dospelí
5819BODOR Adam2001Lukostrelec BB1748juniori
58210BRNDIAROVÁ Kamila2005Lukostrelec BB2374kadeti
58311BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459kadeti
58412BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelí
58513BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297dospelí
58614BULLOVÁ Eva1996Lukostrelec BB1343dospelí
58715BURIAN Filip2001Lukostrelec BB1161juniori
58816CIRÁKOVÁ Dominika1989Lukostrelec BB2233dospelí
58917DÁVID Alex2003Lukostrelec BB1341juniori
59018DÁVIDOVÁ Korrin2006Lukostrelec BB1342kadeti
59119DEMJAN Viliam2008Lukostrelec BB2041deti do 14 rokov
59220DIECHA Martin1976Lukostrelec BB1762dospelí
59321DLHOŠ Pavol Oliver1998Lukostrelec BB1160dospelí
59422DOBIŠ Róbert1972Lukostrelec BB1156dospelí
59523DRÁBIK Igor2006Lukostrelec BB1671kadeti
59624DURAJ Daniel1978Lukostrelec BB1707dospelí
59725DURAJ Daniel Július2003Lukostrelec BB1498juniori
59826FAZEKAŠ Martin2004Lukostrelec BB2234kadeti
59927FUSKO Lukáš2007Lukostrelec BB2053deti do 14 rokov
60028GALBAVÁ Karin2003Lukostrelec BB1708juniori
60129GAZDÍK Slavomír1971Lukostrelec BB1492veteráni
60230GIERTLIOVÁ Samanta2002Lukostrelec BB1672juniori
60331GOMBALA Martin2001Lukostrelec BB1673juniori
60432GREPL Pavel1980Lukostrelec BB1893dospelí
60533GREPL Peter1977Lukostrelec BB1869dospelí
60634GREPLOVÁ Timea2010Lukostrelec BB2054deti do 12 rokov
60735GROMADOVÁ Tereza2006Lukostrelec BB2210kadeti
60836HANZELOVÁ Júlia2003Lukostrelec BB1487juniori
60937HARŤANSKÝ Ondrej1998Lukostrelec BB1076dospelí
61038HOLKA Peter2004Lukostrelec BB1531kadeti
61139HOLUBČÍKOVÁ Ema2001Lukostrelec BB2128juniori
61240HROMADA Juraj1958Lukostrelec BB2377veteráni 2
61341HUPKA Viktor1981Lukostrelec BB1493dospelí
61442CHLEBOVEC Matúš2010Lukostrelec BB2209deti do 12 rokov
61543JASNÝ Martin1998Lukostrelec BB1164dospelí
61644KAČALIAKOVÁ Magdaléna2007Lukostrelec BB2042deti do 14 rokov
61745KAŇA Peter1961Lukostrelec BB1155veteráni 2
61846KAPUSTOVÁ Kristína2001Lukostrelec BB1162juniori
61947KARCEL Peter1983Lukostrelec BB1112dospelí
62048KAŠTAN Matej1999Lukostrelec BB1674dospelí
62149KLAČANOVÁ Klára2004Lukostrelec BB1749kadeti
62250KLENOVČAN Pavel1950Lukostrelec BB2245veteráni 2
62351KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652dospelí
62452KLIMENT Richard2000Lukostrelec BB1650dospelí
62553KLIMENTOVÁ Erika2001Lukostrelec BB1651juniori
62654KLIMOVÁ Diana1988Lukostrelec BB1763dospelí
62755KNIŽKA Ján1975Lukostrelec BB1356dospelí
62856KNIŽKOVÁ Tereza2005Lukostrelec BB1496kadeti
62957KOREŇ Lukáš2006Lukostrelec BB2261kadeti
63058KOVÁČ Michal1987Lukostrelec BB2378dospelí
63159KOVALČÍK Róbert2005Lukostrelec BB2043kadeti
63260KOVALČÍKOVÁ Kristína2000Lukostrelec BB2207dospelí
63361KOVANDA Viktor1994Lukostrelec BB2093dospelí
63462KRNÁČ Martin2005Lukostrelec BB1819kadeti
63563KUBIŠOVÁ Barbora2002Lukostrelec BB1144juniori
63664KUNDRATA Adam2001Lukostrelec BB1295juniori
63765KURACINA Jakub2007Lukostrelec BB1494deti do 14 rokov
63866KURACINOVÁ Lucia2004Lukostrelec BB1495kadeti
63967LONGA Adam2000Lukostrelec BB1709dospelí
64068LUČANSKÝ Michal1986Lukostrelec BB1113dospelí
64169LUKAČOVIČ Aleš2004Lukostrelec BB2235kadeti
64270MAĎAR Tomáš1982Lukostrelec BB1338dospelí
64371MALINA Radoslav1978Lukostrelec BB1114dospelí
64472MARTINÍKOVÁ Ema2005Lukostrelec BB2419kadeti
64573MEDVEĎ Matej2003Lukostrelec BB2133juniori
64674MICHALOVÁ Sandra2005Lukostrelec BB1710kadeti
64775MICHELÍK Jonatan2001Lukostrelec BB1296juniori
64876MILLINGTON Alexander William Edward1992Lukostrelec BB2045dospelí
64977MIŠURA Lukáš2006Lukostrelec BB2091kadeti
65078MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelí
65179MÚČKA Jaroslav1989Lukostrelec BB1256dospelí
65280MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818kadeti
65381MURGAŠOVÁ Ema2002Lukostrelec BB1863juniori
65482MYŠIAK Štefan1954Lukostrelec BB995veteráni 2
65583NERADNÝ Max2001Lukostrelec BB1346juniori
65684ONDRUŠKA Anton1962Lukostrelec BB1738veteráni
65785OPÁLKOVÁ Thea2004Lukostrelec BB2375kadeti
65886ORAVEC Matúš2003Lukostrelec BB2046juniori
65987PANTLÍK Jozef1992Lukostrelec BB1515dospelí
66088PASTOREK Peter st.1979Lukostrelec BB1299dospelí
66189PEŤKO Matúš2004Lukostrelec BB1497kadeti
66290PETRÍK Oliver2008Lukostrelec BB2211deti do 14 rokov
66391PITOŇÁKOVÁ Katarína1999Lukostrelec BB1895dospelí
66492PLINTOVIČ Filip2002Lukostrelec BB1355juniori
66593PNIAK Tomáš1977Lukostrelec BB1764dospelí
66694PODOBOVÁ Barbora1969Lukostrelec BB1159veteráni
66795PONICKÝ Milan1986Lukostrelec BB1255dospelí
66896RAKYTA Martin2004Lukostrelec BB1530kadeti
66997REDLINGER Leo2004Lukostrelec BB1460kadeti
67098SALATNAJOVA Michaela2004Lukostrelec BB2047kadeti
67199SCHNEIDER Leo2005Lukostrelec BB1490kadeti
672100SCHNEIDEROVÁ Vera2003Lukostrelec BB1491juniori
673101SLIAČAN Matej2004Lukostrelec BB1715kadeti
674102SLIAČAN Viliam1971Lukostrelec BB2048veteráni
675103SLIAČANOVÁ Viktória2002Lukostrelec BB1864juniori
676104SNOPKO Jakub2006Lukostrelec BB2049kadeti
677105STANČÍK Branislav1972Lukostrelec BB1740dospelí
678106STEVENS Robertus Johannes1972Lukostrelec BB2236dospelí
679107STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelí
680108SZATMÁRI Ján1954Lukostrelec BB2276veteráni 2
681109SZATMÁRIOVÁ Lýdia2003Lukostrelec BB2055juniori
682110SZATMÁRIOVÁ Lýdia1963Lukostrelec BB2282veteráni
683111ŠALAMÚN Jaroslav1972Lukostrelec BB2050dospelí
684112ŠALAMÚN Matúš2001Lukostrelec BB1529juniori
685113ŠALAMÚNOVÁ Lucia2005Lukostrelec BB1739kadeti
686114ŠEVČÍKOVÁ Miriam1969Lukostrelec BB1712veteráni
687115ŠIDLOVÁ Kristína2003Lukostrelec BB1817juniori
688116ŠIMO Andrej2001Lukostrelec BB1499juniori
689117ŠIMONOVÁ Zuzana2007Lukostrelec BB2379deti do 14 rokov
690118ŠKOLNÍKOVÁ Hana2009Lukostrelec BB2208deti do 12 rokov
691119ŠKREČKOVÁ Eva1954Lukostrelec BB1713veteráni 2
692120ŠOGANIČOVÁ Veronika2004Lukostrelec BB2092kadeti
693121ŠRENKELOVÁ Michaela2003Lukostrelec BB1714juniori
694122ŠTANDA David2005Lukostrelec BB2051kadeti
695123ŠTEFKOVIČ Ivan1994Lukostrelec BB1528dospelí
696124ŠULAJOVÁ Katarína1991Lukostrelec BB1500dospelí
697125ŠVABOVSKÁ Natália2003Lukostrelec BB1711juniori
698126TEPLANOVÁ Alžbeta1998Lukostrelec BB1716dospelí
699127TOKÁROVÁ Andrea1994Lukostrelec BB2096dospelí
700128TWYMAN Henry Robert1989Lukostrelec BB1894dospelí
701129VAJDOVÁ Daniela2001Lukostrelec BB1340juniori
702130VAJSOVÁ Ingrid1975Lukostrelec BB1344dospelí
703131VALACH Peter1972Lukostrelec BB1488dospelí
704132VALACHOVÁ Zina2005Lukostrelec BB1745kadeti
705133VIGAŠ Martin2005Lukostrelec BB2380kadeti
706134ZÁBORSKÁ Alena1991Lukostrelec BB1737dospelí
707135ZAGARI Frančesko2005Lukostrelec BB1339kadeti
708136ZACHAR Oliver2006Lukostrelec BB2212kadeti
709137ZAJDENOVÁ Danica1967Lukostrelec BB1746veteráni
710138ZÁSKALANOVÁ Dorota2003Lukostrelec BB1717juniori
711139ZÁSKALANOVÁ Tamara2007Lukostrelec BB2052deti do 14 rokov
712140ZAVADIL Vratislav1959Lukostrelec BB1649veteráni 2
713141ŽILÁKOVÁ Martina1974Lukostrelec BB1489dospelí
7141CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178dospelí
7152DRAGÚŇ Martin1976Lukostrelecký a paintballový klub Elán1543dospelí
7163HAJKO Ivan1977Lukostrelecký a paintballový klub Elán1041dospelí
7174KOSZEGIOVÁ Anna1984Lukostrelecký a paintballový klub Elán1704dospelí
7185KOVÁČ Michal1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán1898dospelí
7196KOVÁČOVÁ Lujza2009Lukostrelecký a paintballový klub Elán1899deti do 12 rokov
7207KUBIŠ Dalibor1972Lukostrelecký a paintballový klub Elán1900dospelí
7218LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelí
7229ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelí
72310POKORÁDI Viktória2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1703kadeti
72411TOMČÍK Peter1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán830dospelí
72512TRIBULÍKOVÁ Anna2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1902kadeti
72613VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelí
7271KRÁLL Miroslav1969Lukostrelecký klub Sagittarius2087veteráni
7282PETRÁŠ Viliam1969Lukostrelecký klub Sagittarius2088veteráni
7293RUSNÁK Erik2001Lukostrelecký klub Sagittarius2089juniori
7304SVETLÍKOVÁ Renáta1965Lukostrelecký klub Sagittarius2372veteráni
7315ŠOVČÍKOVÁ Monika1979Lukostrelecký klub Sagittarius2226dospelí
7321ANTAL Alex1999Lukostrelecký klub X - Focus1302dospelí
7332ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub X - Focus1242veteráni 2
7343BAČA Peter1980Lukostrelecký klub X - Focus1879dospelí
7354BAČA Tomas2008Lukostrelecký klub X - Focus1880deti do 14 rokov
7365BARTKO Benjamín2010Lukostrelecký klub X - Focus2349deti do 12 rokov
7376BOSÁ Alica2005Lukostrelecký klub X - Focus2215kadeti
7387CSIZMADIA Imrich1966Lukostrelecký klub X - Focus1903veteráni
7398FERJO Ján Jakub2005Lukostrelecký klub X - Focus2073kadeti
7409FERJO Marián1973Lukostrelecký klub X - Focus2216dospelí
74110FERRARESI Damián2007Lukostrelecký klub X - Focus2230deti do 14 rokov
74211FRYK Vladimír1979Lukostrelecký klub X - Focus1878dospelí
74312FRYKOVÁ Alexandra2008Lukostrelecký klub X - Focus1877deti do 14 rokov
74413JAKUBKO Lukaš1992Lukostrelecký klub X - Focus1904dospelí
74514KMECOVÁ Lýdia2002Lukostrelecký klub X - Focus2229juniori
74615KOREČKOVÁ Tamara2004Lukostrelecký klub X - Focus2228kadeti
74716KROTKÁ Stela2000Lukostrelecký klub X - Focus1454dospelí
74817MARIŇÁK Vladimír2007Lukostrelecký klub X - Focus2217deti do 14 rokov
74918MIHAĽÁK Jurko2008Lukostrelecký klub X - Focus2350deti do 14 rokov
75019MIŠKO Michal2008Lukostrelecký klub X - Focus2369deti do 14 rokov
75120MIŽENKO Matúš2005Lukostrelecký klub X - Focus1450kadeti
75221PETRÍK Samuel2000Lukostrelecký klub X - Focus1876dospelí
75322PRAMNÍKOVÁ Martina2003Lukostrelecký klub X - Focus1875juniori
75423STACH Stanislav1979Lukostrelecký klub X - Focus2218dospelí
75524ŠEBEŠ ,SEN. Norbert1975Lukostrelecký klub X - Focus2220dospelí
75625ŠEBEŠ Norbert2005Lukostrelecký klub X - Focus2219kadeti
75726ŠITÁR Marek1974Lukostrelecký klub X - Focus1245dospelí
75827TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub X - Focus1874dospelí
75928TKÁČOVÁ Miloslava2005Lukostrelecký klub X - Focus1873kadeti
76029TUTOKY František1967Lukostrelecký klub X - Focus2221veteráni
7611ANDREINI Michele2006Lukostrelecký klub Bratislava2343kadeti
7622BAĎO Milan2003Lukostrelecký klub Bratislava1585juniori
7633BAJNÓCIOVÁ Alica1972Lukostrelecký klub Bratislava2248dospelí
7644BAJNOCIOVÁ Veronika2005Lukostrelecký klub Bratislava2159kadeti
7655BAJTEKOVÁ Veronika2003Lukostrelecký klub Bratislava1206juniori
7666BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
7677BARÁNKO Stanislav1962Lukostrelecký klub Bratislava800veteráni
7688BARÁNKOVÁ Andrea1973Lukostrelecký klub Bratislava1110dospelí
7699BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837juniori
77010BAŠE Lucia2002Lukostrelecký klub Bratislava1348juniori
77111BEINROHR Alex2006Lukostrelecký klub Bratislava2146kadeti
77212BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelí
77313BELIANSKÁ Sarah1999Lukostrelecký klub Bratislava2097dospelí
77414BLAŽÍČKOVÁ Katarína1994Lukostrelecký klub Bratislava1375dospelí
77515BRESTOVANSKÝ Tomáš2008Lukostrelecký klub Bratislava2370deti do 14 rokov
77616BROOKES Nicholas2007Lukostrelecký klub Bratislava1416deti do 14 rokov
77717BURDOVÁ Barbora2001Lukostrelecký klub Bratislava2162juniori
77818ČIŽMÁR Andrej2004Lukostrelecký klub Bratislava1269kadeti
77919ČIŽMÁROVÁ Viktória2001Lukostrelecký klub Bratislava1276juniori
78020DEDINSKÁ Karolína2008Lukostrelecký klub Bratislava2249deti do 14 rokov
78121DOMČEKOVÁ Jana2008Lukostrelecký klub Bratislava2303deti do 14 rokov
78222DOMORÁK Adam2002Lukostrelecký klub Bratislava1583juniori
78323DOMORÁK Alexej1956Lukostrelecký klub Bratislava1955veteráni 2
78424FERANEC Tomáš2006Lukostrelecký klub Bratislava1582kadeti
78525FILIP Ivan1959Lukostrelecký klub Bratislava1979veteráni 2
78626FILIPOVÁ Eliška2005Lukostrelecký klub Bratislava1557kadeti
78727FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312dospelí
78828GERS Richard2004Lukostrelecký klub Bratislava2144kadeti
78929GRANEC Matúš2000Lukostrelecký klub Bratislava1999dospelí
79030HERNANDO Diego1999Lukostrelecký klub Bratislava873dospelí
79131HERNANDO Mateo2005Lukostrelecký klub Bratislava1241kadeti
79232HOBLÍK Jakub1992Lukostrelecký klub Bratislava2355dospelí
79333HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelí
79434HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
79535HURBAN Vladimír ml.1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
79636HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
79737HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni
79838KARNIŠ Peter1976Lukostrelecký klub Bratislava1952dospelí
79939KASPERKEVIČ Tomáš1978Lukostrelecký klub Bratislava1209dospelí
80040KATONA Lukáš2002Lukostrelecký klub Bratislava2145juniori
80141KOTLEBA Michal1997Lukostrelecký klub Bratislava2170dospelí
80242KRAJČOVÁ Karin2008Lukostrelecký klub Bratislava1920deti do 14 rokov
80343KUBICA Radovan1974Lukostrelecký klub Bratislava39dospelí
80444KUNDRACIK Daniel1998Lukostrelecký klub Bratislava874dospelí
80545KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
80646KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni
80747KÚTNIKOVÁ Karolína2005Lukostrelecký klub Bratislava2267kadeti
80848LEXMANN David2007Lukostrelecký klub Bratislava1751deti do 14 rokov
80949LUČANIČOVÁ Zuzana1993Lukostrelecký klub Bratislava764dospelí
81050LUPTÁK Jakub2003Lukostrelecký klub Bratislava2074juniori
81151MACHÁČEK Rudolf1989Lukostrelecký klub Bratislava2344dospelí
81252MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava13151000052juniori
81353MLYNARČÍK Milan1980Lukostrelecký klub Bratislava1565dospelí
81454NAGYIDAI Ernest2001Lukostrelecký klub Bratislava1752juniori
81555NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921deti do 14 rokov
81656NÉMETHOVÁ Nina2005Lukostrelecký klub Bratislava1780kadeti
81757ONDÍK Pavol1990Lukostrelecký klub Bratislava2142dospelí
81858PÁLFY Marek2006Lukostrelecký klub Bratislava2305kadeti
81959PEČOVÁ Andrea1997Lukostrelecký klub Bratislava1280dospelí
82060PEKAROVIČ Juraj1999Lukostrelecký klub Bratislava1445dospelí
82161PIJÁK Samuel2000Lukostrelecký klub Bratislava1446dospelí
82262PIJÁK Vladimír1967Lukostrelecký klub Bratislava1266veteráni
82363PIJÁKOVÁ Natália2002Lukostrelecký klub Bratislava1274juniori
82464POIZL Dominik2000Lukostrelecký klub Bratislava1485dospelí
82565PONGRÁCZ Peter1974Lukostrelecký klub Bratislava991dospelí
82666POZSONYIOVÁ Petra2005Lukostrelecký klub Bratislava2173kadeti
82767ROCH Tomáš2004Lukostrelecký klub Bratislava2163kadeti
82868ROSTÁS Dávid2005Lukostrelecký klub Bratislava1546kadeti
82969ROSTÁS Kristína1977Lukostrelecký klub Bratislava1545dospelí
83070ROSTÁS Zoltán1977Lukostrelecký klub Bratislava1561dospelí
83171SEDLMAIR Gabriel2011Lukostrelecký klub Bratislava2265deti do 10 rokov
83272SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
83373SESTRIENKA Juraj2013Lukostrelecký klub Bratislava2166deti do 10 rokov
83474SESTRIENKOVÁ Jarmila1980Lukostrelecký klub Bratislava1214dospelí
83575SIPOSOVÁ Lea2007Lukostrelecký klub Bratislava1566deti do 14 rokov
83676SLÁDEK Tomáš2002Lukostrelecký klub Bratislava1584juniori
83777SRDOŠ Viliam2000Lukostrelecký klub Bratislava1090dospelí
83878STANČÍK Samuel2002Lukostrelecký klub Bratislava1376juniori
83979SUČÍKOVÁ Patrícia2001Lukostrelecký klub Bratislava2164juniori
84080SZABÓ Viktor2008Lukostrelecký klub Bratislava2143deti do 14 rokov
84181ŠIMEK Branislav1976Lukostrelecký klub Bratislava2165dospelí
84282ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 2
84383TUŽINSKÁ Ema2005Lukostrelecký klub Bratislava1933kadeti
84484UJVÁRI Matilda2010Lukostrelecký klub Bratislava2253deti do 12 rokov
84585VARCHOLÍK Michal2003Lukostrelecký klub Bratislava2250juniori
84686VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
84787VIDOVÁ Hanka2007Lukostrelecký klub Bratislava1474deti do 14 rokov
84888VIDOVÁ Soňa1974Lukostrelecký klub Bratislava1562dospelí
84989VOROŠ Lukáš2005Lukostrelecký klub Bratislava1961kadeti
85090ZAHRADÍČEK Martin2005Lukostrelecký klub Bratislava2076kadeti
8511CSEREPES Daniel2004Lukostrelecký klub Danubia1580kadeti
8522CSEREPES Fanny2006Lukostrelecký klub Danubia1578kadeti
8533ERDÉLYIOVÁ Jana2005Lukostrelecký klub Danubia2348kadeti
8544FARKAŠOVÁ Zora2006Lukostrelecký klub Danubia1577kadeti
8555GÓDÁNY Marcus2009Lukostrelecký klub Danubia1983deti do 12 rokov
8566HÝREŠOVÁ Cintia2004Lukostrelecký klub Danubia1581kadeti
8577MARCELL Marko2004Lukostrelecký klub Danubia1699kadeti
8588MERTUSOVÁ Ivona1966Lukostrelecký klub Danubia760veteráni
8599MEZEI Fabián2009Lukostrelecký klub Danubia2223deti do 12 rokov
86010MOTUSOVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Danubia1994juniori
86111NAGY Tomáš2007Lukostrelecký klub Danubia2347deti do 14 rokov
86212POKORNÁ Nikol2002Lukostrelecký klub Danubia1993juniori
86313ŠIMŠÍKOVÁ Alexanda2005Lukostrelecký klub Danubia2346kadeti
8641VILIM Peter1977Lukostrelecký klub Dobšiná15031000115dospelí
8652VILIMOVÁ Veronika2000Lukostrelecký klub Dobšiná15051000116dospelí
8663VILIMOVÁ Viktória2003Lukostrelecký klub Dobšiná15061000117juniori
8671BARANYAI Zsolt1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1911dospelí
8682BOSÁ Gabriela2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1870kadeti
8693BOSÝ Marián1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1509dospelí
8704BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
8715CÍBIK David2004Lukostrelecký klub Hubert Arrows2085kadeti
8726CÍBIK Pavol1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows2084dospelí
8737DARÁZS Ladislav1978Lukostrelecký klub Hubert Arrows1510dospelí
8748DARÁZS Mária1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1511dospelí
8759DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
87610HÁJKOVÁ Patrícia1998Lukostrelecký klub Hubert Arrows2086dospelí
87711HÉGL Gabriel1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows2156dospelí
87812HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508dospelí
87913KAJMA Ladislav1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2356dospelí
88014KENDERA Peter1989Lukostrelecký klub Hubert Arrows1548dospelí
88115KOMPAS Marek1963Lukostrelecký klub Hubert Arrows2358veteráni
88216KOMPAS Martin2002Lukostrelecký klub Hubert Arrows2123juniori
88317KRASŇANSKÁ Monika1968Lukostrelecký klub Hubert Arrows2357veteráni
88418KRASŇANSKÝ Igor1968Lukostrelecký klub Hubert Arrows2359veteráni
88519KUN Benjamín1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows1956dospelí
88620KUN Sebastian Jesse2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1910kadeti
88721KUNOVÁ Kristína1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows1909dospelí
88822KURUCZ Miroslav1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows1512dospelí
88923MAGYARICS Pavol1952Lukostrelecký klub Hubert Arrows13011000029veteráni 2
89024MLINKOVICS Alex2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1980kadeti
89125MLINKOVICSOVÁ Edita1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2125dospelí
89226SARKA Rastislav1972Lukostrelecký klub Hubert Arrows2090dospelí
89327ŠTUK Jakub1990Lukostrelecký klub Hubert Arrows2081dospelí
89428TÓTH Dáriusz2009Lukostrelecký klub Hubert Arrows2360deti do 12 rokov
89529ŽENČÁR Pavol1997Lukostrelecký klub Hubert Arrows1786dospelí
8961DOLEŽAL Jozef1956Lukostrelecký klub Malinovo331veteráni 2
8972DOLEŽALOVÁ Lenka1986Lukostrelecký klub Malinovo511000043dospelí
8983JANKO Dávid2010Lukostrelecký klub Malinovo1776deti do 12 rokov
8994JANKO Oliver2006Lukostrelecký klub Malinovo1668kadeti
9005JANKO Peter1977Lukostrelecký klub Malinovo1777dospelí
9016KRIZAN Cyril1970Lukostrelecký klub Malinovo2116veteráni
9027KRIZAN Cyril2004Lukostrelecký klub Malinovo2117kadeti
9038KRIŽANOVÁ Henrieta1975Lukostrelecký klub Malinovo2118dospelí
9041GAŠPARCOVÁ Patrícia1986Lukostrelecký klub Perun1380dospelí
9052KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Perun1379veteráni
9063KRÁLIK Róbert1977Lukostrelecký klub Perun1575dospelí
9074KREUTZOVÁ Olívia2001Lukostrelecký klub Perun2263juniori
9085MANĎÁKOVÁ Tatiana1998Lukostrelecký klub Perun1813dospelí
9096NOVÁK Ľubomír1975Lukostrelecký klub Perun1945dospelí
9107SAGAN Ján1983Lukostrelecký klub Perun1576dospelí
9118ŠTROMAJER Peter1992Lukostrelecký klub Perun2391dospelí
9121BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni 2
9132PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
9143VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
9151BUZEK Alex2005Lukostrelecký klub Senica1957kadeti
9162DECSI Leonardo2007Lukostrelecký klub Senica2158deti do 14 rokov
9173DECSI Robert1974Lukostrelecký klub Senica2157dospelí
9184GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni
9195GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750dospelí
9206JANKOVIČ Ladislav1974Lukostrelecký klub Senica2131dospelí
9217KNOŠKOVÁ Jana1976Lukostrelecký klub Senica1960dospelí
9228KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081juniori
9239KUBÍČEK Libor st.1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
92410KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelí
92511KVALTÍN Anton1969Lukostrelecký klub Senica1759veteráni
92612MATÚŠOVÁ Katarína2007Lukostrelecký klub Senica2155deti do 14 rokov
92713RYBNIKÁROVÁ Daniela2004Lukostrelecký klub Senica2352kadeti
92814ŠÁLEK Tobias2006Lukostrelecký klub Senica2070kadeti
92915ŠÁLKOVÁ Taťána1967Lukostrelecký klub Senica2132veteráni
93016ŠEDIVÁ Elizabeta2003Lukostrelecký klub Senica1992juniori
93117ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959kadeti
93218ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
93319ŠULCOVÁ Miriam1977Lukostrelecký klub Senica2351dospelí
93420TRAPEZANLIDIS Areti2008Lukostrelecký klub Senica2353deti do 14 rokov
9351BELICA Ondrej2001Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1372juniori
9362CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
9373DRGOŇOVÁ Hanka2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2339deti do 14 rokov
9384FRIDRICHOVÁ Jana1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1753dospelí
9395HAJAS Michal1985Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou793dospelí
9406HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
9417HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni
9428HIRNEROVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2147juniori
9439HORVÁTHOVÁ Sára2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2134deti do 14 rokov
94410HUDEKOVÁ Veronika1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou794dospelí
94511KARAŠINSKÝ Peter2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2340kadeti
94612KOPECKÁ Adela Ester2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2341deti do 12 rokov
94713LELOVIČ Nikolas2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1950deti do 14 rokov
94814MIHÁLIK Filip1999Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou884dospelí
94915NIKODÉM Jozef1954Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1754veteráni 2
95016NIKODÉMOVÁ Lea2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1138juniori
95117ORAVCOVÁ Natália2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1951deti do 14 rokov
95218OSTRADICKÁ Lucia2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2135deti do 14 rokov
95319PLEVZA Jozef1961Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1755veteráni 2
95420PROCHÁZKA Miloš1963Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1996veteráni
95521PUTERA Adrián2002Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1178juniori
95622PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
95723SEPEŠI Matúš2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1377deti do 14 rokov
95824SLÁMKOVÁ Ester2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1137kadeti
95925TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136deti do 12 rokov
96026VILČEK Ivana1980Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2365dospelí
96127VRÁBEL Erik2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2342deti do 14 rokov
96228ZITRICKÝ Radim1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1046dospelí
96329ŽOLDOŠOVÁ Kristína1975Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1333dospelí
9641BUKOVINOVÁ Nikola2002Lukostrelecký klub Svit2025juniori
9652DIČA Bruno2001Lukostrelecký klub Svit1222juniori
9663DIČOVÁ Martina1977Lukostrelecký klub Svit1390dospelí
9674GRIVALSKÁ Alexandra2004Lukostrelecký klub Svit1393kadeti
9685HAVLÍČEK Karel1968Lukostrelecký klub Svit1371veteráni
9696HUDECOVÁ Vlasta2002Lukostrelecký klub Svit1640juniori
9707KOZLEROVÁ Júlia2009Lukostrelecký klub Svit2026deti do 12 rokov
9718LIŠKA Ondrej1981Lukostrelecký klub Svit2027dospelí
9729PASTRNÁKOVÁ Martina1973Lukostrelecký klub Svit1970dospelí
97310POBIJAK Róbert2007Lukostrelecký klub Svit1391deti do 14 rokov
97411POBIJÁKOVÁ Eva1987Lukostrelecký klub Svit1972dospelí
97512RYBANSKÝ Karol1999Lukostrelecký klub Svit1395dospelí
97613SUCHY Anton1978Lukostrelecký klub Svit2194dospelí
97714VARGA Jakub1999Lukostrelecký klub Svit1971dospelí
97815VARGA Samuel2002Lukostrelecký klub Svit1392juniori
9791BAJUSZ Gábor1989Lukostrelecký klub TAS LELES1523dospelí
9802KÁZSMÉR Július1955Lukostrelecký klub TAS LELES1516veteráni 2
9813KÁZSMÉR Július ml.1991Lukostrelecký klub TAS LELES1517dospelí
9824PAPP Krištóf2001Lukostrelecký klub TAS LELES1519juniori
9835VARGA František1958Lukostrelecký klub TAS LELES1520veteráni 2
9846VIŠNAI Tibor1955Lukostrelecký klub TAS LELES1518veteráni 2
9857VOJTKO Dominik ml.2003Lukostrelecký klub TAS LELES1522juniori
9868VOJTKO Ladislav1978Lukostrelecký klub TAS LELES1521dospelí
9871DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570dospelí
9882ELIÁŠOVÁ Miriam1983Lukostrelecký klub Turiec1801dospelí
9893FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
9904JAVORNÍCKY Martin1979Lukostrelecký klub Turiec18031000113dospelí
9915KAŠUBOVÁ Alexandra2005Lukostrelecký klub Turiec1804kadeti
9926KELEMEN Martin1982Lukostrelecký klub Turiec1805dospelí
9937KOSTOLNÍK Jozef1974Lukostrelecký klub Turiec2338dospelí
9948KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862juniori
9959LEGÁT Ján1967Lukostrelecký klub Turiec1982veteráni
99610REŤKOVSKÁ Adriana1971Lukostrelecký klub Turiec1991veteráni
99711REŤKOVSKÁ Veronika2002Lukostrelecký klub Turiec1868juniori
99812REŤKOVSKÝ Radovan1974Lukostrelecký klub Turiec1981dospelí
99913RYCHTÁRECH Juraj2007Lukostrelecký klub Turiec1806deti do 14 rokov
100014ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
10011ĎUGEL Jozef1964Lukostrelecký klub Varín956veteráni
10022PAĽO Bohumil1966Lukostrelecký klub Varín1325veteráni
10033PIROHA Ladislav1958Lukostrelecký klub Varín16651000068veteráni 2
10041BALÁŽIK Bohumil1950Lukostrelecký klub Veľké Zálužie168veteráni 2
10052BUČKO Peter1975Lukostrelecký klub Veľké Zálužie250dospelí
10063DURNÁ Katarína1964Lukostrelecký klub Veľké Zálužie333veteráni
10074FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie77veteráni 2
10085FUČÍKOVÁ Margita1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie399veteráni 2
10096GARABÍKOVÁ Michaela1999Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1294dospelí
10107HURTOŇ Roman1987Lukostrelecký klub Veľké Zálužie446dospelí
10118KANÁS Juraj1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1358dospelí
10129KOMÁRŇANSKÁ Eva1972Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1217dospelí
101310KOMÁRŇANSKÝ Miroslav1997Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1120dospelí
101411KOZOLKA Ján1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1119dospelí
101512MOCHNACKÝ Adrian2007Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1995deti do 14 rokov
101613PLAVÁK Milan1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie914veteráni
101714VELČIC František1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie2veteráni 2
101815VELČIC Michal2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1373kadeti
101916VELČICOVÁ Zlatica1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie223veteráni 2
102017ZELEŇÁKOVÁ Dorota2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1382kadeti
102118ZELEŇÁKOVÁ Františka2003Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1526juniori
102219ŽIDEK Rastislav1956Lukostrelecký klub Veľké Zálužie781000057veteráni 2
102320ŽIDEKOVÁ Anna1958Lukostrelecký klub Veľké Zálužie791000058veteráni 2
10241JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
10252KRAVÁČEK Daniel1979Lukostrelecký klub Viničné599dospelí
10263KUTIŠ Matej2005Lukostrelecký klub Viničné1968kadeti
10274LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
10285SPURNÁ Soňa1966Lukostrelecký klub Viničné1098veteráni
10296SPURNÝ Dušan1968Lukostrelecký klub Viničné1571veteráni
10307SPURNÝ Martin1999Lukostrelecký klub Viničné998dospelí
10318ZVOLENSKÝ Adam2003Lukostrelecký klub Viničné2075juniori
10321BALAY Ladislav1960Lukostrelecký klub Žilina1599veteráni 2
10332BERZÁKOVÁ Stanislava2000Lukostrelecký klub Žilina1884dospelí
10343BODULÍK Daniel2003Lukostrelecký klub Žilina1885juniori
10354BRASO Pavel1958Lukostrelecký klub Žilina13971000050veteráni 2
10365BRASOVÁ Iveta1961Lukostrelecký klub Žilina13981000051veteráni 2
10376BRIŠ Roman1984Lukostrelecký klub Žilina2030dospelí
10387BUČEK Filip Sebastián2006Lukostrelecký klub Žilina2031kadeti
10398BUŽEK Branislav1980Lukostrelecký klub Žilina1600dospelí
10409CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni
104110ČERMANOVÁ Katarína2004Lukostrelecký klub Žilina2032kadeti
104211ČERMANOVÁ Michaela2006Lukostrelecký klub Žilina2033kadeti
104312GARČÁR Šimon Daniel2006Lukostrelecký klub Žilina1845kadeti
104413GŘEŠEK Marek2002Lukostrelecký klub Žilina1594juniori
104514HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035deti do 14 rokov
104615HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelí
104716KADÍK Emil2009Lukostrelecký klub Žilina1595deti do 12 rokov
104817KALABUS Dominik1990Lukostrelecký klub Žilina2137dospelí
104918KARKÓ Samuel2004Lukostrelecký klub Žilina15901000085kadeti
105019KLANDUCHOVÁ Miroslava1984Lukostrelecký klub Žilina1735dospelí
105120KOKAVCOVÁ Diana2008Lukostrelecký klub Žilina1597deti do 14 rokov
105221LADŇÁK Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina1883deti do 14 rokov
105322LADŇÁK Matej2004Lukostrelecký klub Žilina1882kadeti
105423LAZAR Pavol1970Lukostrelecký klub Žilina1603veteráni
105524LAZAR Samuel2002Lukostrelecký klub Žilina1596juniori
105625MARČIŠOVÁ Janka2009Lukostrelecký klub Žilina2193deti do 12 rokov
105726MICHÁLEK Jakub2005Lukostrelecký klub Žilina1592kadeti
105827MICHÁLEK Samuel2008Lukostrelecký klub Žilina1591deti do 14 rokov
105928MICHÁLKOVÁ Zuzana1977Lukostrelecký klub Žilina1593dospelí
106029MINDEKOVÁ Bianca2002Lukostrelecký klub Žilina2037juniori
106130MINTÁL Richard2004Lukostrelecký klub Žilina1598kadeti
106231NEDELJAK Jakub1994Lukostrelecký klub Žilina2038dospelí
106332PERINA Matej1991Lukostrelecký klub Žilina1847dospelí
106433PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina14041000075dospelí
106534POBIJÁK Marek2003Lukostrelecký klub Žilina16091000086juniori
106635POBIJÁK Miroslav1973Lukostrelecký klub Žilina1399dospelí
106736REMENEC Juraj1981Lukostrelecký klub Žilina1601dospelí
106837ROČIAK Matej2001Lukostrelecký klub Žilina1405juniori
106938SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni
107039SCHMIESTEROVÁ Kamila2005Lukostrelecký klub Žilina1843kadeti
107140SCHMIESTEROVÁ Martina2002Lukostrelecký klub Žilina1844juniori
107241SIBILA Andrej2003Lukostrelecký klub Žilina1607juniori
107342SIBILA Juraj1976Lukostrelecký klub Žilina1608dospelí
107443SOPČÁK Alexej2006Lukostrelecký klub Žilina1848kadeti
107544ŠÍPOŠOVÁ Ľubica2000Lukostrelecký klub Žilina1886dospelí
107645ŠURIMA Róbert1975Lukostrelecký klub Žilina2078dospelí
107746ŠURIMOVÁ Zuzana2008Lukostrelecký klub Žilina2034deti do 14 rokov
107847VALCHARČIAK Tomáš2002Lukostrelecký klub Žilina1409juniori
107948VITKAIYOVÁ Zuzana1970Lukostrelecký klub Žilina1602veteráni
108049WOHLMUTH Adrián2004Lukostrelecký klub Žilina1887kadeti
10811CINGEL Michal1982Lukostrelecký oddiel Malinovo1946dospelí
10822DROBENOVÁ Emma2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1386juniori
10833KLČOVÁ Nicol2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1606juniori
10844KLČOVÁ Sofia2005Lukostrelecký oddiel Malinovo1778kadeti
10855KOVÁCS Ivan2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1383juniori
10866KOVÁCSOVÁ Karin2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1604juniori
10877SOJKOVÁ Nina2004Lukostrelecký oddiel Malinovo1605kadeti
10888VÁCLAV Lukáš2000Lukostrelecký oddiel Malinovo1387dospelí
10891DRDÁKOVÁ Klára2002Lusien Archery1634juniori
10902JAHVODKA Adrián2005Lusien Archery1635kadeti
10913KOCIAN Stanislav1974Lusien Archery1401dospelí
10924MACÁŠ Dávid1998Lusien Archery1617dospelí
10935MACHÚT Vladimír1983Lusien Archery1721dospelí
10946RIHA Lukáš1988Lusien Archery1637dospelí
10957VEDEJ Branislav1969Lusien Archery1723veteráni
10968VOJTAŠÁKOVÁ Lenka1991Lusien Archery1724dospelí
10971BADOVSKÝ Benjamín2004Mestský športový klub Kežmarok LO1664kadeti
10982BADOVSKÝ Nikolas2011Mestský športový klub Kežmarok LO2371deti do 10 rokov
10993BADOVSKÝ Samuel2004Mestský športový klub Kežmarok LO1663kadeti
11004BAFIA Adam2005Mestský športový klub Kežmarok LO1473kadeti
11015BALÁŽ Stanislav1999Mestský športový klub Kežmarok LO1230dospelí
11026BARČÁK Michal2007Mestský športový klub Kežmarok LO1850deti do 14 rokov
11037BEREŠÍK Matej2000Mestský športový klub Kežmarok LO17291000065dospelí
11048BESKYD Boris2006Mestský športový klub Kežmarok LO2058kadeti
11059BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
110610BOMBUŠKÁR Michal1984Mestský športový klub Kežmarok LO167dospelí
110711BOMBUŠKÁR Milan1955Mestský športový klub Kežmarok LO170veteráni 2
110812BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151dospelí
110913BUBLÍK Juraj2001Mestský športový klub Kežmarok LO1283juniori
111014ČERŇANSKÁ Martina1982Mestský športový klub Kežmarok LO2418dospelí
111115ČIKOVSKÝ Henrich2008Mestský športový klub Kežmarok LO2301deti do 14 rokov
111216DINHOVÁ Simona2006Mestský športový klub Kežmarok LO1756kadeti
111317DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni
111418DUDEKOVÁ Michaela2005Mestský športový klub Kežmarok LO1394kadeti
111519DULOVIČ Adam2006Mestský športový klub Kežmarok LO1646kadeti
111620FALTINOVÁ Dominika2009Mestský športový klub Kežmarok LO2302deti do 12 rokov
111721GALLIK Milan1975Mestský športový klub Kežmarok LO1094dospelí
111822GALOVIČ Denis2004Mestský športový klub Kežmarok LO1660kadeti
111923GNEBUS Peter2008Mestský športový klub Kežmarok LO1851deti do 14 rokov
112024GONTKOVIČ Maximilián2000Mestský športový klub Kežmarok LO1553dospelí
112125HAZUCHA Oliver2007Mestský športový klub Kežmarok LO2154deti do 14 rokov
112226HISEM Jakub2009Mestský športový klub Kežmarok LO1852deti do 12 rokov
112327HORANSKÁ Marcela1969Mestský športový klub Kežmarok LO1054veteráni
112428HOVANČÁK Dušan1973Mestský športový klub Kežmarok LO1231dospelí
112529JANEKOVÁ Eva1985Mestský športový klub Kežmarok LO1853dospelí
112630JANÍK Filip2004Mestský športový klub Kežmarok LO1219kadeti
112731JUHÁSOVÁ Kristína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2061deti do 14 rokov
112832JUHÁSOVÁ Veronika1989Mestský športový klub Kežmarok LO2129dospelí
112933JUSKO Marcel1974Mestský športový klub Kežmarok LO2328dospelí
113034JUSKO Maximilián2011Mestský športový klub Kežmarok LO2327deti do 10 rokov
113135KAŠIAK Milan1977Mestský športový klub Kežmarok LO1559dospelí
113236KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelí
113337KLEIN Jaroslav1975Mestský športový klub Kežmarok LO686dospelí
113438KLEINOVÁ Nina2000Mestský športový klub Kežmarok LO643dospelí
113539KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
113640KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151deti do 10 rokov
113741KOCÁN Ľubomír1974Mestský športový klub Kežmarok LO2283dospelí
113842KOČI Juraj1956Mestský športový klub Kežmarok LO18651000003veteráni 2
113943KORSCH Ladislav1960Mestský športový klub Kežmarok LO1329veteráni 2
114044KRASUĽA Ján2006Mestský športový klub Kežmarok LO2072kadeti
114145KRASUĽA Marcel1977Mestský športový klub Kežmarok LO2277dospelí
114246KRASUĽOVÁ Paulína1978Mestský športový klub Kežmarok LO2278dospelí
114347KRASUĽOVÁ Sofia2004Mestský športový klub Kežmarok LO2130kadeti
114448KRUPPOVÁ Petra2001Mestský športový klub Kežmarok LO1645juniori
114549KUBÍK Peter1979Mestský športový klub Kežmarok LO1247dospelí
114650KUBÍKOVÁ Petra2009Mestský športový klub Kežmarok LO2062deti do 12 rokov
114751KUBOŠIOVÁ Zuzana1975Mestský športový klub Kežmarok LO2060dospelí
114852KURŇAVA Dominik2005Mestský športový klub Kežmarok LO1855kadeti
114953MAČÁK Denis1994Mestský športový klub Kežmarok LO1148dospelí
115054MAČÁKOVÁ Alena1965Mestský športový klub Kežmarok LO1235veteráni
115155MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelí
115256MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 2
115357MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726dospelí
115458MAŠLONKA Branislav2008Mestský športový klub Kežmarok LO2329deti do 14 rokov
115559MAŤAŠ Daniel2006Mestský športový klub Kežmarok LO1856kadeti
115660MAŤAŠ Radoslav1977Mestský športový klub Kežmarok LO1965dospelí
115761MATI Marián1958Mestský športový klub Kežmarok LO18661000006veteráni 2
115862MIZDOŠOVÁ Zinayida1979Mestský športový klub Kežmarok LO1468dospelí
115963MODLA Vladimír2005Mestský športový klub Kežmarok LO2063kadeti
116064MOJSEJ Norbert1971Mestský športový klub Kežmarok LO1478veteráni
116165MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255deti do 12 rokov
116266MRAVČÁK Matúš2013Mestský športový klub Kežmarok LO2331deti do 10 rokov
116367MRAVČÁK Rastislav1973Mestský športový klub Kežmarok LO2330dospelí
116468MUŠKÁT Šimon2009Mestský športový klub Kežmarok LO2300deti do 12 rokov
116569NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
116670NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
116771NOVOTNÝ Patrik1972Mestský športový klub Kežmarok LO1257dospelí
116872ONDRIK Ladislav1978Mestský športový klub Kežmarok LO2307dospelí
116973ONDRIK Ladislav2009Mestský športový klub Kežmarok LO2308deti do 12 rokov
117074ONDRIKOVÁ Jaroslava1983Mestský športový klub Kežmarok LO2309dospelí
117175OROLIN Oliver2003Mestský športový klub Kežmarok LO1551juniori
117276Pajpach František1967Mestský športový klub Kežmarok LO2152veteráni
117377PASHCHENKOVÁ Diana1998Mestský športový klub Kežmarok LO1467dospelí
117478PATTERMANN Alex2004Mestský športový klub Kežmarok LO1638kadeti
117579PAVLIČKO Vladimír1975Mestský športový klub Kežmarok LO1469dospelí
117680PAVLÍK Jozef1961Mestský športový klub Kežmarok LO1055veteráni 2
117781PETLÁN Adam2009Mestský športový klub Kežmarok LO2285deti do 12 rokov
117882PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
117983PETLÁNOVÁ Nina2006Mestský športový klub Kežmarok LO2299kadeti
118084PLUTA Rastislav2007Mestský športový klub Kežmarok LO2064deti do 14 rokov
118185PODOLINSKÝ Marcel1988Mestský športový klub Kežmarok LO2065dospelí
118286POLÁK Ľuboš2009Mestský športový klub Kežmarok LO1966deti do 12 rokov
118387POLAK Radovan2005Mestský športový klub Kežmarok LO1854kadeti
118488RIČOVSKÁ Simona2005Mestský športový klub Kežmarok LO1552kadeti
118589ROŠKO Martin1972Mestský športový klub Kežmarok LO2066dospelí
118690SABOVÁ Ráchel1998Mestský športový klub Kežmarok LO1554dospelí
118791SEKELSKÁ Karolína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2256deti do 14 rokov
118892SEMAŇÁK Jozef1980Mestský športový klub Kežmarok LO2332dospelí
118993SLOVÍK Teodor Patrik2009Mestský športový klub Kežmarok LO1472deti do 12 rokov
119094STARIGAZDA Matúš2008Mestský športový klub Kežmarok LO1647deti do 14 rokov
119195STARIGAZDA Michal2010Mestský športový klub Kežmarok LO1846deti do 12 rokov
119296SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 2
119397SZABÓ Dezidér1961Mestský športový klub Kežmarok LO18671000010veteráni 2
119498ŠILON Ján1997Mestský športový klub Kežmarok LO2262dospelí
119599ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154kadeti
1196100ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
1197101ŠIMO Filip2002Mestský športový klub Kežmarok LO1284juniori
1198102ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni
1199103ŠIMO Marko2007Mestský športový klub Kežmarok LO2224deti do 14 rokov
1200104ŠIMOVÁ Bianka2007Mestský športový klub Kežmarok LO1857deti do 14 rokov
1201105ŠLEBODA Tomáš2008Mestský športový klub Kežmarok LO2304deti do 14 rokov
1202106ŠOLTÝSOVÁ Tatiana1995Mestský športový klub Kežmarok LO861dospelí
1203107VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758veteráni
1204108VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659kadeti
1205109VOLF Ivan1987Mestský športový klub Kežmarok LO2306dospelí
1206110ZAKOPIAN Juraj2007Mestský športový klub Kežmarok LO2067deti do 14 rokov
1207111ZBOINSKÁ Kristína2001Mestský športový klub Kežmarok LO1648juniori
1208112ZBOINSKÝ Matúš2004Mestský športový klub Kežmarok LO1221kadeti
1209113ZEMAN Rastislav1972Mestský športový klub Kežmarok LO2284dospelí
1210114ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225kadeti
1211115ZUBAL Eduard1981Mestský športový klub Kežmarok LO1916dospelí
12121BOBOK Juraj1975MŠK Kežmarok1168dospelí
12132DIŇA Dominik2002MŠK Kežmarok688juniori
12143DUDŽÁKOVÁ Klaudia1994MŠK Kežmarok1152dospelí
12154ELIŽER Tomáš1981MŠK Kežmarok1150dospelí
12165GIBALA Matúš2003MŠK Kežmarok1471juniori
12176GREGOR Michal1979MŠK Kežmarok857dospelí
12187HORANSKÁ Radka1999MŠK Kežmarok1153dospelí
12198HORNÍK - GALIEVA Gulia1981MŠK Kežmarok1477dospelí
12209HORNÍK Ján2006MŠK Kežmarok1476kadeti
122110JEFANOV Viktor1973MŠK Kežmarok1147dospelí
122211JEFANOVOVÁ Ivana2002MŠK Kežmarok1145juniori
122312JEFANOVOVÁ Viktória2000MŠK Kežmarok1146dospelí
122413KAMENICKÝ Daniel2002MŠK Kežmarok1328juniori
122514KRAJČÍRIK Ivan1981MŠK Kežmarok1169dospelí
122615LIPTÁK Marek2004MŠK Kežmarok1728kadeti
122716MAJERČÁK Ján2004MŠK Kežmarok1330kadeti
122817MAJERČÁK Vladimír najml.2000MŠK Kežmarok642dospelí
122918NOVOTNÝ Jakub2004MŠK Kežmarok1246kadeti
123019ORAVCOVÁ Timea1997MŠK Kežmarok1167dospelí
123120PAŠTEKA Jakub2005MŠK Kežmarok1465kadeti
123221PAŠTEKOVÁ Zuzana1980MŠK Kežmarok1466dospelí
123322PAVLÍKOVÁ Lenka1987MŠK Kežmarok1056dospelí
123423PIJÁK Stanislav1951MŠK Kežmarok1096veteráni 2
123524ŠILON Ján1997MŠK Kežmarok623dospelí
123625ŠMINDÁK Ľubomír1989MŠK Kežmarok1470dospelí
123726ŠROMOVSKÝ Jozef st.1970MŠK Kežmarok639veteráni
123827ŠTEFANKA Martin1997MŠK Kežmarok862dospelí
123928ŤAŽKÝ Alexander1995MŠK Kežmarok676dospelí
124029TVRDÁ Kamila1995MŠK Kežmarok1149dospelí
124130VYŠŇOVSKÝ Adrián2002MŠK Kežmarok1335juniori
124231ZUBAL Juraj1987MŠK Kežmarok1507dospelí
124332ŽIVICKÝ Juraj2002MŠK Kežmarok1009juniori
124433ŽIVICKÝ Radoslav2002MŠK Kežmarok1010juniori
12451KOCOUREK Bohumil1947OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas13541000049veteráni 2
12462RÉDEY Zuzana1975OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas1353dospelí
12473SZÁRAZ Attila1971OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas954veteráni
12481BOŽENÍK Ľubor2003Pro Eberhard - LO Malinovo1385juniori
12492DROBENA Alex2008Pro Eberhard - LO Malinovo1667deti do 14 rokov
12503HAŠKO Jakub2006Pro Eberhard - LO Malinovo1389kadeti
12514JAKEŠ Richard1999Pro Eberhard - LO Malinovo1314dospelí
12525JAKUBČO Marko2004Pro Eberhard - LO Malinovo1669kadeti
12536KISLER Erik2001Pro Eberhard - LO Malinovo1357juniori
12547MURÁNYI Teo2003Pro Eberhard - LO Malinovo1384juniori
12558SUTTON Haden1978Pro Eberhard - LO Malinovo1313dospelí
12569SZIGL Andrej2001Pro Eberhard - LO Malinovo1388juniori
125710ŠUBIN Martin2001Pro Eberhard - LO Malinovo13161000040juniori
12581BELICZA Matej1999Red Arrows Poprad1858dospelí
12592DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204kadeti
12603DZADÍK Samuel2007Red Arrows Poprad1642deti do 14 rokov
12614GOLDBACH Nikolas2004Red Arrows Poprad1859kadeti
12625HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289dospelí
12636HABAJ Jakub2002Red Arrows Poprad1226juniori
12647HÖGEROVÁ Michaela2009Red Arrows Poprad2006deti do 12 rokov
12658HONČÁR Roman2007Red Arrows Poprad2287deti do 14 rokov
12669HUDECOVÁ Petra2003Red Arrows Poprad1542juniori
126710IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285dospelí
126811IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286kadeti
126912MARHEVKOVÁ Katarína2008Red Arrows Poprad2007deti do 14 rokov
127013PITKA KESTER Patrik2001Red Arrows Poprad1643juniori
127114SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
127215SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
127316SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541kadeti
127417SLEBODNÍKOVÁ Katarína2001Red Arrows Poprad2205juniori
127518SONOGA Marek1974Red Arrows Poprad2286dospelí
127619SONOGA Natan2005Red Arrows Poprad2153kadeti
127720SZABOVÁ Viktória2001Red Arrows Poprad2009juniori
127821ŠTEFAŇÁK Marek1974Red Arrows Poprad1282dospelí
127922ŠTEFAŇÁK Tomáš2001Red Arrows Poprad1224juniori
128023ŽONDA Matúš2005Red Arrows Poprad1540kadeti
128124ŽONDA Šimon2010Red Arrows Poprad2321deti do 12 rokov
12821ADAMOV Adam2009Reflex Žilina1906deti do 12 rokov
12832BEKE Matúš2009Reflex Žilina2108deti do 12 rokov
12843BRESTOVANSKÝ Alexej2006Reflex Žilina2010kadeti
12854CEBECAUER Boris2008Reflex Žilina1907deti do 14 rokov
12865DRDÁKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1618juniori
12876DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011dospelí
12887DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
12898DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771kadeti
12909DRUSKOVÁ Viktória2009Reflex Žilina2270deti do 12 rokov
129110FAŠANOKOVÁ Natália1999Reflex Žilina2271dospelí
129211FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
129312FIŤMA Dominik2008Reflex Žilina2013deti do 14 rokov
129413FIŤMA Tobias2009Reflex Žilina1934deti do 12 rokov
129514FIŤMOVÁ Ivana1975Reflex Žilina1872dospelí
129615GÁBRIŠ Michal2010Reflex Žilina2110deti do 12 rokov
12971GALADÍK Michal1990REFLEX Žilina1400dospelí
12981GÁLIK Roman1972Reflex Žilina2272dospelí
12992GÁLIK Samuel2005Reflex Žilina2273kadeti
13003GAŽO Filip2005Reflex Žilina2109kadeti
13014HABRÚN Michal1981Reflex Žilina1812dospelí
13025HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403dospelí
13036HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina16111000084dospelí
13047HANULIAK Šimon2006Reflex Žilina2185kadeti
13058HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612deti do 12 rokov
13069HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573dospelí
130710HVOLKA Filip2008Reflex Žilina1614deti do 14 rokov
130811HVOLKOVÁ Zdenka2004Reflex Žilina1613kadeti
130912CHNÚRIK Alojz1980Reflex Žilina1973dospelí
131013JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785kadeti
131114JAKUBOVÁ Petra1976Reflex Žilina2014dospelí
131215KADNÁR Jakub2006Reflex Žilina1908kadeti
131316KADNÁROVÁ Dana1974Reflex Žilina2015dospelí
131417KAJABA Jozef1976Reflex Žilina1935dospelí
131518KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni 2
131619KIŠŠIMON Michal1981Reflex Žilina1849dospelí
131720KMECÍKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1636juniori
131821KOČUTA Ondrej2002Reflex Žilina2279juniori
131922KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775kadeti
132023KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016dospelí
132124KRÁTKA Alena1982Reflex Žilina1936dospelí
132225KRÁTKY Jakub2008Reflex Žilina1937deti do 14 rokov
132326KRUŽEL Miroslav1982Reflex Žilina2280dospelí
132427KRUŽEL Teodor2011Reflex Žilina2274deti do 10 rokov
132528KUBÁŇOVÁ Sofia2004Reflex Žilina2017kadeti
132629KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772kadeti
132730KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
132831KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
132932KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240deti do 14 rokov
133033KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelí
133134LAZAROVÁ Tereza2010Reflex Žilina1939deti do 12 rokov
133235LOKAJOVÁ Aneta2002Reflex Žilina2243juniori
133336MAČUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019dospelí
13341MAJERČIAK Aurel1999REFLEX Žilina1408dospelí
13352MALÝ Matúš2007REFLEX Žilina1720deti do 14 rokov
13363MALÝ Michal1977REFLEX Žilina1719dospelí
13374MAREC Miloš2002REFLEX Žilina1407juniori
13381MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 2
13392MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
13403NOVOTNÁ Ema2005Reflex Žilina2180kadeti
13414PAGÁČIK Filip2006Reflex Žilina1655kadeti
13425PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina1731000087dospelí
13436PAGÁČIK Peter1954Reflex Žilina1721000089veteráni 2
13447PAGÁČIK Peter ml.2006Reflex Žilina16541000088kadeti
13458PAGÁČIKOVÁ Júlia1953Reflex Žilina2169veteráni 2
13469PASTOREK Peter2001Reflex Žilina1718juniori
134710PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
134811PETRÁŇOVÁ Alžbeta2004Reflex Žilina1615kadeti
134912POBIJÁK Daniel2006Reflex Žilina16101000083kadeti
135013POLIAK Ján Viktor2008Reflex Žilina2275deti do 14 rokov
135114PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
13521SMEJKAL Jozef1952REFLEX Žilina1402veteráni 2
13531ŠČEPKOVÁ Lucia2010Reflex Žilina1940deti do 12 rokov
13542ŠČEPKOVÁ Zdenka1982Reflex Žilina2181dospelí
13553ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
13564ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020deti do 12 rokov
13575ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
13586ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810kadeti
13597ŠIMANSKÁ Ivana1984Reflex Žilina2183dospelí
13608ŠIMANSKÁ Nela2011Reflex Žilina2281deti do 10 rokov
13619ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
13621ŠKVAREKOVÁ Anna2002REFLEX Žilina1406juniori
13631ŠUTEK Adam2005Reflex Žilina1840kadeti
13642ŠUTEK Ján1972Reflex Žilina1841dospelí
13653TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
13664TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774deti do 12 rokov
13675URBÁNEK Milan1988Reflex Žilina1943dospelí
13686VALACH Samuel2002Reflex Žilina2241juniori
13697VAVROVÁ Ľubomíra1974Reflex Žilina1942dospelí
13708VEREŠ Maroš1996Reflex Žilina1944dospelí
13719ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024kadeti
137210ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184deti do 12 rokov
137311ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
137412ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
13751GANČÁR Miroslav1971Slávia UVLF Košice1000062veteráni
13762KONDÁŠOVÁ Darina1982Slávia UVLF Košice1140dospelí
13773KOŠÍK Miloslav1967Slávia UVLF Košice1000063veteráni
13784KOVÁČ Ľuboš1967Slávia UVLF Košice562veteráni
13795KUTNÝ Pavol1987Slávia UVLF Košice1232dospelí
13806ROZHOŇ Miloš1971Slávia UVLF Košice1000064veteráni
13817SOBOTA Vladimír1969Slávia UVLF Košice1549veteráni
13828ŠPAKOVÁ Zdenka1989Slávia UVLF Košice1139dospelí
13839ŠTOLFA Štefan1981Slávia UVLF Košice92dospelí
138410TOMAŠOVIČ Tomáš1984Slávia UVLF Košice1628dospelí
138511ŽILKA Peter1986Slávia UVLF Košice1240dospelí
13861ČURILLA Lukáš1981Spišský lukostrelecký klub2322dospelí
13872GETLÍK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2138deti do 12 rokov
13883HARČÁROVÁ Laura2008Spišský lukostrelecký klub1888deti do 14 rokov
13894KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068deti do 12 rokov
13905KAMENICKÁ Karina2007Spišský lukostrelecký klub1889deti do 14 rokov
13916KAMENICKÝ Pavel1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 2
13927KAMENICKÝ Radoslav2004Spišský lukostrelecký klub1621kadeti
13938KANDRA Adam2002Spišský lukostrelecký klub1327juniori
13949KRAJŇÁK Matej2007Spišský lukostrelecký klub2314deti do 14 rokov
139510MAJOROVÁ Sofia2005Spišský lukostrelecký klub1334kadeti
139611MARTINKO Ján1970Spišský lukostrelecký klub2251veteráni
139712MARTINKO Lukáš1999Spišský lukostrelecký klub1619dospelí
139813MARTINKOVÁ Katarína2000Spišský lukostrelecký klub1620dospelí
139914MASLOVIAK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2069deti do 12 rokov
140015MICHLÍK Dominik2004Spišský lukostrelecký klub2139kadeti
140116MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni
140217MICHLÍK Tomáš1997Spišský lukostrelecký klub1006dospelí
140318ONDÍK Sebastián2005Spišský lukostrelecký klub2094kadeti
140419PAČAN Martin2010Spišský lukostrelecký klub2323deti do 12 rokov
140520PIKLA Leonard2009Spišský lukostrelecký klub2095deti do 12 rokov
140621PIKLA Ľubomír1968Spišský lukostrelecký klub2396veteráni
140722PISKO Samuel2003Spišský lukostrelecký klub1890juniori
140823PROCHAZKA Peter2005Spišský lukostrelecký klub2140kadeti
140924PROCHAZKA Šimon2002Spišský lukostrelecký klub2238juniori
141025SMIK Lukáš2002Spišský lukostrelecký klub1464juniori
141126SMOTRILA Adam2003Spišský lukostrelecký klub1891juniori
141227TOPOLIOVÁ Monika2006Spišský lukostrelecký klub1897kadeti
141328UHRÍNOVÁ Liliana2007Spišský lukostrelecký klub1896deti do 14 rokov
141429UHRINOVÁ Táňa2010Spišský lukostrelecký klub2324deti do 12 rokov
141530VARGOVÁ Dária2009Spišský lukostrelecký klub2326deti do 12 rokov
141631VARGOVÁ Sofia2007Spišský lukostrelecký klub2325deti do 14 rokov
14171BARTOŠOVÁ Lenka1983Sport Club Speed Arrows2124dospelí
14182BUZGOVÁ Júlia1978Sport Club Speed Arrows1760dospelí
14193HOLENDA Viliam2007Sport Club Speed Arrows1998deti do 14 rokov
14204HOLENDA Vladimír1976Sport Club Speed Arrows2057dospelí
14215HRIŇ Vladimír1984Sport Club Speed Arrows229dospelí
14226KAŠČÁK Peter1982Sport Club Speed Arrows490dospelí
14237KURAČKA Peter1978Sport Club Speed Arrows1967dospelí
14248LYOCSA Imrich1963Sport Club Speed Arrows95veteráni
14259PAVLÍK Marcel1975Sport Club Speed Arrows677dospelí
142610ŠANDL Karol1982Sport Club Speed Arrows1761dospelí
14271ADAMCOVÁ Alexandra2009SPORTAcademy Hlohovec2393deti do 12 rokov
14282LELOVIČ Jozef1981SPORTAcademy Hlohovec2392dospelí
14293LELOVIČ Tomas2010SPORTAcademy Hlohovec2029deti do 12 rokov
14304ŠTEFANIKOVÁ Lilien2007SPORTAcademy Hlohovec2395deti do 14 rokov
14315TRNKA Samuel2011SPORTAcademy Hlohovec2394deti do 10 rokov
14321BEJTIC Róbert2005ŠK Orlík Sliač1676kadeti
14332BEJTIC Róbert1971ŠK Orlík Sliač2266veteráni
14343BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
14354BUČKO Jakub1994ŠK Orlík Sliač1623dospelí
14365ČABALA Milan2005ŠK Orlík Sliač1834kadeti
14376ČABALOVÁ Ema2003ŠK Orlík Sliač1948juniori
14387ČIERNIK Bohuš1953ŠK Orlík Sliač1901veteráni 2
14398ĎUROVIČ Ján2001ŠK Orlík Sliač1835juniori
14409FEDOR Adam2003ŠK Orlík Sliač1625juniori
144110FRAŇO Ivan1972ŠK Orlík Sliač1838dospelí
144211FRAŇOVÁ Jana1972ŠK Orlík Sliač1839dospelí
144312GÁBOR Miroslav2002ŠK Orlík Sliač1461juniori
144413GEORGIEV Ivan2005ŠK Orlík Sliač1725kadeti
144514HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
144615HAMÁRY Tomáš1990ŠK Orlík Sliač1157dospelí
144716HORVÁTOVÁ Kristína2011ŠK Orlík Sliač2354deti do 10 rokov
144817CHABAN Erik2002ŠK Orlík Sliač1675juniori
144918JANTOŠ Daniel2007ŠK Orlík Sliač1947deti do 14 rokov
145019JEDLIČKA Boris1996ŠK Orlík Sliač2079dospelí
145120KMETÍKOVÁ Eliška2008ŠK Orlík Sliač2381deti do 14 rokov
145221KYSEĽ Jakub2007ŠK Orlík Sliač2202deti do 14 rokov
145322MAJLING Michal1993ŠK Orlík Sliač2389dospelí
145423MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462kadeti
145524MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126kadeti
145625MÁZOROVÁ Linda2009ŠK Orlík Sliač2231deti do 12 rokov
145726OROLÍN Matúš2003ŠK Orlík Sliač1757juniori
145827PIAROVÁ Frederika2002ŠK Orlík Sliač1622juniori
145928PONICKÝ Rastislav1989ŠK Orlík Sliač1563dospelí
146029POVAŽANEC Peter1994ŠK Orlík Sliač2080dospelí
146130PŠÍDA Ondrej1987ŠK Orlík Sliač1726dospelí
146231REPKA Ján1999ŠK Orlík Sliač1463dospelí
146332RYBÁR Matúš2003ŠK Orlík Sliač1837juniori
146433SÁDECKÁ Nella Alexandra2011ŠK Orlík Sliač2127deti do 10 rokov
146534SÁDECKÝ Marek1982ŠK Orlík Sliač2268dospelí
146635SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836deti do 14 rokov
146736SZÚDOR Róbert1977ŠK Orlík Sliač2203dospelí
146837SZÚDOR Róbert2011ŠK Orlík Sliač2200deti do 10 rokov
146938ŠIAGI Igor1978ŠK Orlík Sliač2269dospelí
147039ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624deti do 14 rokov
147140ŠTUBNIAK Ondrej1986ŠK Orlík Sliač1626dospelí
147241ŠULEK Pavol2009ŠK Orlík Sliač2201deti do 12 rokov
147342TEREMOVÁ Ivana2001ŠK Orlík Sliač1833juniori
147443VICIANOVÁ Daniela2006ŠK Orlík Sliač2056kadeti
147544VRTIELKA Samuel2004ŠK Orlík Sliač1832kadeti
14761ČUCHRÁČ Tomáš1990Školské stredisko športovej lukostreľby419dospelí
14772KOVAĽ Peter1960Školské stredisko športovej lukostreľby964veteráni 2
14783KUŠNÍR Martin1999Školské stredisko športovej lukostreľby2213dospelí
14794MICHAL Peter1998Školské stredisko športovej lukostreľby960dospelí
14805MYDLA Adam1991Školské stredisko športovej lukostreľby841dospelí
14816REISINGER Jaroslav1994Školské stredisko športovej lukostreľby543dospelí
14827REISINGER Marek1980Školské stredisko športovej lukostreľby181dospelí
14838SOCHA Luboš ml.1988Školské stredisko športovej lukostreľby232dospelí
14849SOCHA Luboš st.1962Školské stredisko športovej lukostreľby312veteráni
14851ANTLOVÁ Patrícia1987TJ AC Jasov - LO1040dospelí
14862CEHELNÍKOVÁ Kitti2000TJ AC Jasov - LO1034dospelí
14873GUMAN Marek1974TJ AC Jasov - LO843dospelí
14884GUMANOVÁ Anna2003TJ AC Jasov - LO1239juniori
14895HODERMARSKÁ Monika1978TJ AC Jasov - LO682dospelí
14906HOMZA Imrich1973TJ AC Jasov - LO1050dospelí
14917PECUCH Valentín1998TJ AC Jasov - LO1205dospelí
14928PODRACKÍ Marián2000TJ AC Jasov - LO708dospelí
14939SITARČÍKOVÁ Anna1980TJ AC Jasov - LO1204dospelí
149410ŽEMBA Jozef1993TJ AC Jasov - LO567dospelí
149511ŽEMBOVÁ Kristína1997TJ AC Jasov - LO602dospelí
14961BOROVSKÝ Peter1975TJ AC Jasov LO1914dospelí
14972BOROVSKÝ Viktor2007TJ AC Jasov LO1915deti do 14 rokov
14983BRAŠŠAN Štefan1976TJ AC Jasov LO1502dospelí
14994DUCHOŇ Juraj1995TJ AC Jasov LO404dospelí
15005DUCHOŇ Miroslav1991TJ AC Jasov LO405dospelí
15016HIRKO Matej2002TJ AC Jasov LO1644juniori
15027HIRKOVÁ Petra2006TJ AC Jasov LO2206kadeti
15038HOMZA Imrich ml.2000TJ AC Jasov LO1051dospelí
15049JASAŇ Samuel2001TJ AC Jasov LO1332juniori
150510KAPUTA Tibor1989TJ AC Jasov LO2083dospelí
150611KLEIN Kristián1996TJ AC Jasov LO953dospelí
150712NAGY Dominik1996TJ AC Jasov LO709dospelí
150813NAGY Pavol1985TJ AC Jasov LO210dospelí
150914NAGY Peter1985TJ AC Jasov LO211dospelí
151015SONNTAGOVÁ Klaudia1997TJ AC Jasov LO1331dospelí
151116SZEGEDI Adrian1997TJ AC Jasov LO844dospelí
151217ŠMELKO Matej1999TJ AC Jasov LO1560dospelí
151318TAKÁČ Tomáš1988TJ AC Jasov LO2367dospelí
151419ZBIHLEJ Peter1981TJ AC Jasov LO1370dospelí
15151DRINKA Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1172dospelí
15162GAŽI Marína1985TJ Slávia Právnik - LO476dospelí
15173HLAVATÝ Rastislav1975TJ Slávia Právnik - LO1326dospelí
15184HRABÁNEK Martin2002TJ Slávia Právnik - LO1173juniori
15195HRABÁNKOVÁ Alenka1999TJ Slávia Právnik - LO1170dospelí
15206KONTŠEKOVÁ Oľga1984TJ Slávia Právnik - LO838dospelí
15217KOVÁČ Peter1963TJ Slávia Právnik - LO259veteráni
15228KOZMAL Michal1986TJ Slávia Právnik - LO1538dospelí
15239KRAJČI Andrea1983TJ Slávia Právnik - LO993dospelí
152410KREJČOVÁ Barbora1982TJ Slávia Právnik - LO1057dospelí
152511KUPCOVÁ Mária1977TJ Slávia Právnik - LO1171dospelí
152612KURIC Peter1973TJ Slávia Právnik - LO1303dospelí
152713MASARYK Tomáš1997TJ Slávia Právnik - LO1175dospelí
152814PERINAY Adam1999TJ Slávia Právnik - LO1430dospelí
152915PIKNOVÁ Gabriela1981TJ Slávia Právnik - LO1117dospelí
153016POLAKOVIČ Richard1972TJ Slávia Právnik - LO828dospelí
153117POLAKOVIČ Richard ml.1990TJ Slávia Právnik - LO920dospelí
153218ROHÁČEK Luboš1976TJ Slávia Právnik - LO1109dospelí
153319ŠTEFÁNEK Ján1953TJ Slávia Právnik - LO262veteráni 2
153420VALACHOVIČ Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1176dospelí
15351BAGAR Oldřich1945TJ Slávia Právnik Bratislava LO28veteráni 2
15362BOJCÚN Miroslav1969TJ Slávia Právnik Bratislava LO308veteráni
15373DEBNÁR Bohuslav1955TJ Slávia Právnik Bratislava LO510veteráni 2
15384DUBČÁK Anton1945TJ Slávia Právnik Bratislava LO1267veteráni 2
15395DZURILLA Pavol1955TJ Slávia Právnik Bratislava LO763veteráni 2
15406GAJDZIK Peter1981TJ Slávia Právnik Bratislava LO1433dospelí
15417GALANDA Dušan2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1432juniori
15428HERCEG Erik2003TJ Slávia Právnik Bratislava LO1060juniori
15439HERCEG Miroslav1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO697dospelí
154410JEŽÍK Jozef1977TJ Slávia Právnik Bratislava LO1106dospelí
154511KALOUS Ľuboš1967TJ Slávia Právnik Bratislava LO1174veteráni
154612KENDERA Gustáv1963TJ Slávia Právnik Bratislava LO1547veteráni
154713KLUČIAROVÁ Simona1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO1298dospelí
154814KRAJČÍ Július1979TJ Slávia Právnik Bratislava LO994dospelí
154915KRÁTKY Pavel1957TJ Slávia Právnik Bratislava LO1784veteráni 2
155016KUČERA Valter1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO1369dospelí
155117KUNDRIK Pavol1984TJ Slávia Právnik Bratislava LO1431dospelí
155218LAUKO Juraj1965TJ Slávia Právnik Bratislava LO459veteráni
155319LUČANIČ Ľudovít1959TJ Slávia Právnik Bratislava LO1136veteráni 2
155420MARČIŠOVÁ Miriam1976TJ Slávia Právnik Bratislava LO2179dospelí
155521MEŠŤÁNEK Eugen1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO1662veteráni 2
155622NÉMET Richard1992TJ Slávia Právnik Bratislava LO2001dospelí
155723NÉMET Vojtech1970TJ Slávia Právnik Bratislava LO1809veteráni
155824PÁKOZDY Tamáš1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO2002dospelí
155925PÁZMÁNY Peter1993TJ Slávia Právnik Bratislava LO2000dospelí
156026PIKNA Peter1982TJ Slávia Právnik Bratislava LO989dospelí
156127POLAKOVIČ Martin1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO507dospelí
156228ŠIMKO Peter1953TJ Slávia Právnik Bratislava LO209veteráni 2
156329ŠTEFÁNKOVÁ Marta1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO263veteráni 2
15641ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 2
15652FRAJT Milan1975TJ Slávia UVLF Košice LO1627dospelí
15663GROBÁR Jozef1977TJ Slávia UVLF Košice LO2366dospelí
15674GROBÁR Ľuboš1978TJ Slávia UVLF Košice LO2227dospelí
15685KAPITÁN Ivan1969TJ Slávia UVLF Košice LO1243veteráni
15696KAPITÁN Tibor1944TJ Slávia UVLF Košice LO1244veteráni 2
15707KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni
15718KONDÁŠ Jaroslav1978TJ Slávia UVLF Košice LO1058dospelí
15729KÖROSSY Alexander1964TJ Slávia UVLF Košice LO936veteráni
157310KOVÁČ Ľuboš1967TJ Slávia UVLF Košice LO2195veteráni
157411KOŽÁR Jozef1972TJ Slávia UVLF Košice LO1550dospelí
157512MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni
157613MIHOK František1998TJ Slávia UVLF Košice LO2199dospelí
157714SIEDOI Illia1995TJ Slávia UVLF Košice LO2386dospelí
157815URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028kadeti
157916VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni
15801BOGÁROVÁ Adela2006TJ Sokol1922kadeti
15812HIRJAK Peter1960TJ Sokol1905veteráni 2
15823CHRASTINA Samuel1999TJ Sokol1923dospelí
15834KOVÁČ Filip2004TJ Sokol1927kadeti
15845KOVÁČ Ján1970TJ Sokol1924veteráni
15856KOVÁČ Rastislav1977TJ Sokol1925dospelí
15867KOVÁČ Rastislav2002TJ Sokol1926juniori
15878ŠÁLEK Vladimír1967TJ Sokol2120veteráni
15889ŠÁLEKOVÁ Ivana1971TJ Sokol2121veteráni
158910ŠÁLEKOVÁ Vladimíra1992TJ Sokol2122dospelí
15901ASTRABOVÁ Lenka1983VINEDI Svätý Jur1101dospelí
15912BÁNOVEC Peter1982VINEDI Svätý Jur917dospelí
15923BARAN Tomáš1991VINEDI Svätý Jur1185dospelí
15934BÚZAYOVÁ Anna1979VINEDI Svätý Jur895dospelí
15945DOSTÁLOVÁ Nikol1991VINEDI Svätý Jur1186dospelí
15956JASENSKÝ Michal1986VINEDI Svätý Jur1187dospelí
15967KRISTEĽ Martin1987VINEDI Svätý Jur1188dospelí
15978LACKOVIČ Martin1989VINEDI Svätý Jur1189dospelí
15989MIHÁLIK Branislav1987VINEDI Svätý Jur807dospelí
159910MIHÁLIK Tibor1957VINEDI Svätý Jur897veteráni 2
160011MICHEL Michal1989VINEDI Svätý Jur1190dospelí
160112PAJER Valter1981VINEDI Svätý Jur808dospelí
160213PRECÁK Juraj1982VINEDI Svätý Jur1191dospelí
160314SLAMOVÁ Diana1986VINEDI Svätý Jur1192dospelí
160415SLOBODA Igor1988VINEDI Svätý Jur902dospelí
160516VAŇO Michal1993VINEDI Svätý Jur751dospelí
160617VIDLIČKA Peter1990VINEDI Svätý Jur1104dospelí
160718ZUZKÁČOVÁ Zdenka1989VINEDI Svätý Jur1193dospelí
160819ŽITNÝ Adam1992VINEDI Svätý Jur903dospelí
16091DEGRO Filip2000X-Focus Prešov1453dospelí
16102FLEŠAR Martin1969X-Focus Prešov1447veteráni
16113GAĽA Miroslav1987X-Focus Prešov1448dospelí
16124GALLO Filip1997X-Focus Prešov1452dospelí
16135GUĽAŠA Daniel1997X-Focus Prešov1451dospelí
16146ILENČÍK Peter1982X-Focus Prešov1457dospelí
16157JALAKŠA Matúš1984X-Focus Prešov1000061dospelí
16168LEŠOVÁ Zuzana2000X-Focus Prešov1455dospelí
16179MIŽENKO Radko1976X-Focus Prešov1449dospelí
161810ORÍŠKOVÁ Dorotka2000X-Focus Prešov1458dospelí
161911POLÁKOVÁ Ema2002X-Focus Prešov1456juniori
162012TOMÁŠ Martin1981X-Focus Prešov1000060dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.
Zobrazení sú súčasní aj bývalí členovia SLZ.
Zobrazená je posledná evidovaná klubová príslušnosť.

Webdesign: František Kundracik