SLZ

Vekové kategórie členov Slovenského lukostreleckého zväzu

Rok:  


 Vekové kategórie členov SLZ v roku 2023, vyhľadané dňa 2022-11-27
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11ARENDÁRIK Matúš20031. Lukostrelecký klub Turzovka2148juniori
22DUBAČ Ladislav19721. Lukostrelecký klub Turzovka2288veteráni
33DUBAČOVÁ Beáta20101. Lukostrelecký klub Turzovka2298deti do 14 rokov
44HADRABA Juraj19801. Lukostrelecký klub Turzovka1975dospelí
55JAŠÍK Adam20051. Lukostrelecký klub Turzovka2289juniori
66KARL Marian19791. Lukostrelecký klub Turzovka2290dospelí
77KARLOVÁ Alžbeta20081. Lukostrelecký klub Turzovka2296kadeti
88KORENČÍK Timotej20071. Lukostrelecký klub Turzovka2291kadeti
99KORENČÍKOVÁ Dana19821. Lukostrelecký klub Turzovka2388dospelí
1010KORENČÍKOVÁ Viktória20101. Lukostrelecký klub Turzovka2297deti do 14 rokov
1111MACKOVČÁK Samuel20031. Lukostrelecký klub Turzovka2149juniori
1212MACHOVÁ Miroslava19851. Lukostrelecký klub Turzovka1974dospelí
1313MACHOVČÁK Marek20041. Lukostrelecký klub Turzovka2294juniori
1414MACHOVČÁK Pavol19741. Lukostrelecký klub Turzovka2293dospelí
1515MALÍKOVÁ Katarína20051. Lukostrelecký klub Turzovka2295juniori
1616MITKA Filip20061. Lukostrelecký klub Turzovka2292kadeti
1717STOLÁRIK Lukáš20051. Lukostrelecký klub Turzovka1773juniori
181DROBNÁ Zuzana1989Archery Club Villa Diana1000044dospelí
192DROBNÝ Dušan1963Archery Club Villa Diana460veteráni 2
203LUKÁČ Ladislav st.1958Archery Club Villa Diana477veteráni 2
214PAPP Ján1981Archery Club Villa Diana7281000069dospelí
221JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava16981000056veteráni 2
232KRIŠTOFÍK Peter1952Archery klub Geronimo Trnava1349veteráni 3
243LAŠÁK Ján1976Archery klub Geronimo Trnava2442dospelí
254MARCINKA Miroslav1963Archery klub Geronimo Trnava1479veteráni 2
265NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava1475dospelí
276NÁDAŠSKÝ Miloš1983Archery klub Geronimo Trnava2003dospelí
287RAKOVSKÁ Monika1970Archery klub Geronimo Trnava1574veteráni
298SÁRKOVÁ Gabriela1971Archery klub Geronimo Trnava1630veteráni
309SZABO Tomáš1975Archery klub Geronimo Trnava16291000081dospelí
3110VESELÝ Ľuboš1975Archery klub Geronimo Trnava1351dospelí
3211VESELÝ Pavol1972Archery klub Geronimo Trnava1350veteráni
331JUSKO Marcel1974Archery Team 2008 Michalovce2328dospelí
342MATI Marián1958Archery Team 2008 Michalovce18661000006veteráni 2
353ONDRIK Ladislav1978Archery Team 2008 Michalovce2307dospelí
364ONDRIK Ladislav2009Archery Team 2008 Michalovce2308deti do 14 rokov
375SZABÓ Dezidér1961Archery Team 2008 Michalovce18671000010veteráni 2
381BOHAČÍKOVÁ Veronika2004ARQUITIS Blatnica1000114juniori
392GILÁNI Miroslav1982ARQUITIS Blatnica1568dospelí
401HUŤAN Maxim2010Arquitis Blatnica2368deti do 14 rokov
412MINAROVSKÝ Marek2002Arquitis Blatnica1861dospelí
423PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222deti do 14 rokov
434PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
445SCHOVANEC Samuel2003Arquitis Blatnica1807juniori
456ŠLUCH Andrej1999Arquitis Blatnica1808dospelí
467ŠLUCH Milan1967Arquitis Blatnica1831veteráni
478VALOVÁ Zuzana2002Arquitis Blatnica2077dospelí
481ÁBEL Norbert1969Blue Arrows Viničné1828veteráni
492ALBERTOVIČ Justín1985Blue Arrows Viničné1480dospelí
503BALOGHOVÁ Paulína1977Blue Arrows Viničné813dospelí
514BARAN Tomáš1973Blue Arrows Viničné2244veteráni
525BARIAK Ivo2000Blue Arrows Viničné1135dospelí
536BEIER Ferdinand1962Blue Arrows Viničné1827veteráni 2
547BEIEROVÁ Michaela2008Blue Arrows Viničné1825kadeti
558BEIEROVÁ Silvia1980Blue Arrows Viničné1826dospelí
569BELADIČ Milan2009Blue Arrows Viničné2557deti do 14 rokov
5710BENNAR Adam2004Blue Arrows Viničné1814juniori
5811BÍŽOVÁ Katarína2009Blue Arrows Viničné2105deti do 14 rokov
5912BLUNÁROVÁ Viktória2002Blue Arrows Viničné1011dospelí
6013BOHÚN Lukáš2010Blue Arrows Viničné2385deti do 14 rokov
6114BREZINA Tomáš2000Blue Arrows Viničné1481dospelí
6215BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
6316CÁDER Tomáš1999Blue Arrows Viničné924dospelí
6417CSOMOR Lukáš2000Blue Arrows Viničné1130dospelí
6518CSOMOR Peter1971Blue Arrows Viničné1128veteráni
6619CVIK Benjamin2003Blue Arrows Viničné1132juniori
6720ČIERNY Lukáš2005Blue Arrows Viničné2098juniori
6821DUBAŠÁK Marek1994Blue Arrows Viničné1035dospelí
6922DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
7023DUGOVIČ Radoslav2002Blue Arrows Viničné1482dospelí
7124DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
7225DURNÝ Matúš st.1962Blue Arrows Viničné70veteráni 2
7326EISNEROVÁ Sandra2001Blue Arrows Viničné1824dospelí
7427FISHEROVÁ Dominika2002Blue Arrows Viničné1012dospelí
7528GAŠPAROVIČ Richard2008Blue Arrows Viničné2141kadeti
7629GAZDARICA Jakub2010Blue Arrows Viničné2558deti do 14 rokov
7730GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
7831GAŽOVÁ Izabela2013Blue Arrows Viničné2542deti do 10 rokov
7932HANÚSEK Andrej2003Blue Arrows Viničné1670juniori
8033HARČARIK Filip1989Blue Arrows Viničné237dospelí
8134HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
8235HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni
8336HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
8437HLAVA Lukáš2000Blue Arrows Viničné1318dospelí
8538HOJKO Peter1970Blue Arrows Viničné1088veteráni
8639HONZÍK Filip1996Blue Arrows Viničné1016dospelí
8740HONZÍK Peter1977Blue Arrows Viničné1089dospelí
8841HORNÍKOVÁ Viktória2000Blue Arrows Viničné1731dospelí
8942HORVÁTH Nicolas2009Blue Arrows Viničné2099deti do 14 rokov
9043HORVÁTH Štefan 1964Blue Arrows Viničné222veteráni
9144HUDECOVÁ Petra2004Blue Arrows Viničné2100juniori
9245CHRIPKO Šimon2010Blue Arrows Viničné2541deti do 14 rokov
9346CHVOSTEK Drahoslav1983Blue Arrows Viničné1134dospelí
9447ILLEŠOVÁ Emília1979Blue Arrows Viničné1179dospelí
9548ILLEŠOVÁ Ester1979Blue Arrows Viničné1180dospelí
9649INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101juniori
9750JAKUBÍK Štefan1970Blue Arrows Viničné593veteráni
9851JAKUŠ Tadeáš2002Blue Arrows Viničné1129dospelí
9952JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815juniori
10053JIRKŮ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816veteráni
10154KALNÝ Tomáš2000Blue Arrows Viničné1181dospelí
10255KAPRINAY Martin2004Blue Arrows Viničné1182juniori
10356KOCIFAJ Ondrej2012Blue Arrows Viničné2559deti do 12 rokov
10457KÖHLER Andrej1979Blue Arrows Viničné1133dospelí
10558KOKOLUS Robert1980Blue Arrows Viničné2260dospelí
10659KOVÁČ Ondrej2006Blue Arrows Viničné1319kadeti
10760KOVÁČIK Adam2007Blue Arrows Viničné1656kadeti
10861KOVÁČIK David2003Blue Arrows Viničné1657juniori
10962KOVÁČIK Ľuboš1975Blue Arrows Viničné1658dospelí
11063KOVÁČOVÁ Katarína1974Blue Arrows Viničné1978dospelí
11164KUTTNER Hugo1997Blue Arrows Viničné1484dospelí
11265LAKI Tomáš1986Blue Arrows Viničné1323dospelí
11366LESAYOVÁ Svetlana2007Blue Arrows Viničné1823kadeti
11467LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
11568LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné46512345654dospelí
11669LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni 2
11770MACKOVČIN Ivan1979Blue Arrows Viničné2540dospelí
11871MACKOVČIN Viliam2003Blue Arrows Viničné2390juniori
11972MACH Martin2004Blue Arrows Viničné1183juniori
12073MACHOVÁ Tatiana1971Blue Arrows Viničné1184veteráni
12174MATEJČÍK Martin2005Blue Arrows Viničné2555juniori
12275MIHÁLIK Alan2007Blue Arrows Viničné2363kadeti
12376MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
12477MOJŽÍŠ Jakub2008Blue Arrows Viničné2189kadeti
12578MOSNÝ Maxim2007Blue Arrows Viničné1822kadeti
12679MRÁZ Peter1982Blue Arrows Viničné1821dospelí
12780MURČO Martin1986Blue Arrows Viničné1118dospelí
12881OCHABA Oliver1976Blue Arrows Viničné1320dospelí
12982ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106kadeti
13083PALITEFKOVÁ Andrejka2007Blue Arrows Viničné2104kadeti
13184PAŠKO Peter1955Blue Arrows Viničné2361veteráni 2
13285PAVLÍKOVÁ Veronika1977Blue Arrows Viničné1127dospelí
13386PÉM Martin2000Blue Arrows Viničné1233dospelí
13487PIRŠELOVÁ Bianca2005Blue Arrows Viničné1360juniori
13588RAJNICOVÁ Kristína1998Blue Arrows Viničné1321dospelí
13689SAMAŠ Martin2005Blue Arrows Viničné1125juniori
13790SLANÝ Dušan1967Blue Arrows Viničné2264veteráni
13891SLÁVIK Jakub2000Blue Arrows Viničné2103dospelí
13992STANISLAV Marek1973Blue Arrows Viničné2188veteráni
14093STANISLAV Tomáš2004Blue Arrows Viničné2187juniori
14194STOJKA Adam2003Blue Arrows Viničné2376juniori
14295STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
14396STOJKA Šimon2008Blue Arrows Viničné2364kadeti
14497SYNÁK Tomáš2005Blue Arrows Viničné1730juniori
14598SZASZ Milan-Daniel2003Blue Arrows Viničné2102juniori
14699ŠČEPÁN Marek1986Blue Arrows Viničné1820dospelí
147100ŠILHÁROVÁ Lenka2012Blue Arrows Viničné2237deti do 12 rokov
148101ŠILHÁROVÁ Michaela2010Blue Arrows Viničné2257deti do 14 rokov
149102ŠIŠKA Ján1967Blue Arrows Viničné660veteráni
150103ŠIŠKOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné588dospelí
151104TOMAŠOVIČ Robert1970Blue Arrows Viničné1018veteráni
152105TOMAŠOVIČOVÁ Terézia2003Blue Arrows Viničné1019juniori
153106TRNAVSKÁ Nikol2000Blue Arrows Viničné1020dospelí
154107VARGOVÁ Sofia2001Blue Arrows Viničné2362dospelí
155108VESELOVSKÁ Hana2002Blue Arrows Viničné1124dospelí
156109VIRGOVIČ Branislav1995Blue Arrows Viničné1091dospelí
157110VOZÁRIK Vojtech1979Blue Arrows Viničné2387dospelí
158111VYDROVÁ Viktória2005Blue Arrows Viničné2482juniori
159112WAWRINSKÝ Filip1990Blue Arrows Viničné527dospelí
160113WITKOVSKÝ Martin1969Blue Arrows Viničné1322veteráni
161114ZAGOROVÁ Elena1972Blue Arrows Viničné83veteráni
162115ZEMAN Dominik2002Blue Arrows Viničné876dospelí
163116ZEMAN Oliver2005Blue Arrows Viničné984juniori
164117ZEMAN Viktor1976Blue Arrows Viničné915dospelí
165118ŽIAK Ján1973Blue Arrows Viničné1681veteráni
1661ČIŽMÁROVÁ Jana1975Fenix Archery1588dospelí
1672KUZMICKÝ Matúš2000Fenix Archery1421dospelí
1683NÁHLIK Filip Hugo2002Fenix Archery922dospelí
1694NÁHLIK Rastislav1972Fenix Archery1589veteráni
1701BARLA Ladislav1967Horehronské luky2254veteráni
1712DOBRÍKOVÁ Mária1989Horehronské luky2448dospelí
1723KNIŽKA Ján1975Horehronské luky1356dospelí
1734SAMUEL Michal1988Horehronské luky2449dospelí
1745ŠALAMÚN Jaroslav1972Horehronské luky2050veteráni
1756VAJDOVÁ Daniela2001Horehronské luky2444dospelí
1761BERNÁT Peter1955Horné Húščie 3D17051000070veteráni 2
1772BERNÁTOVÁ Mária1957Horné Húščie 3D1727veteráni 2
1783EKKERT Rastislav1964Horné Húščie 3D955veteráni
1794FRANCŮ Dušan1966Horné Húščie 3D2474veteráni
1805FÜLEMITS Kristián1976Horné Húščie 3D2420dospelí
1816GAJARSKÝ Adam2011Horné Húščie 3D2435deti do 12 rokov
1827GÁPA Miroslav1974Horné Húščie 3D2475dospelí
1838GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni
1849GRIGA Július1975Horné Húščie 3D2476dospelí
18510HARABINOVÁ Jana1976Horné Húščie 3D17421000110dospelí
18611HERCEG Timotej2009Horné Húščie 3D2436deti do 14 rokov
18712CHUDÍK Marián2004Horné Húščie 3D1768juniori
18813KISS Ladislav1978Horné Húščie 3D2421dospelí
18914KLEŠTINCOVÁ Ema2011Horné Húščie 3D2437deti do 12 rokov
19015KLEŠTINEC Matej2009Horné Húščie 3D2438deti do 14 rokov
19116KONIG Radek1967Horné Húščie 3D13641000071veteráni
19217KÚDELA Daniel1975Horné Húščie 3D16791000053dospelí
19318KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 3
19419MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678juniori
19520MÁLEK Ľubomír1969Horné Húščie 3D1238veteráni
19621MÁLEK Mária1972Horné Húščie 3D1631veteráni
19722MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527dospelí
19823MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
19924MÁLKOVÁ Lea2006Horné Húščie 3D2191kadeti
20025MIČOVÁ Martina1974Horné Húščie 3D1536dospelí
20126NAĎ Marek2000Horné Húščie 3D2192dospelí
20227PAŠEK Marián1974Horné Húščie 3D17651000054dospelí
20328PAŠEKOVÁ Patrícia2005Horné Húščie 3D1766juniori
20429SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni
20530SÝS Miroslav1961Horné Húščie 3D2477veteráni 2
20631TURAN Ondrej1980Horné Húščie 3D17701000055dospelí
20732VARGA Ján1975Horné Húščie 3D2478dospelí
2081ALEXA Michal1986I. SŠLK Petržalka1732dospelí
2092BAČA Richard2005I. SŠLK Petržalka2160juniori
2103BAISALBAJEV Amirali2002I. SŠLK Petržalka2310dospelí
2114BALÁŽOVÁ Ivana1998I. SŠLK Petržalka650dospelí
2125BALIGOVÁ Lea2014I. SŠLK Petržalka2533deti do 10 rokov
2136BARMOŠ Štefan2011I. SŠLK Petržalka2537deti do 12 rokov
2147BARTKO Denis2003I. SŠLK Petržalka1792juniori
2158BOBRO Samuel2007I. SŠLK Petržalka2334kadeti
2169BOHÁČOVÁ Magdaléna2004I. SŠLK Petržalka1418juniori
21710BRANICKÝ Ladislav1983I. SŠLK Petržalka1337dospelí
21811BUJALKOVÁ Sofia2007I. SŠLK Petržalka2247kadeti
21912BYSTRICKÝ Šimon2003I. SŠLK Petržalka1734juniori
22013ČABÁK Viliam2014I. SŠLK Petržalka2538deti do 10 rokov
22114ČIGÁŠ Samuel2006I. SŠLK Petržalka1414kadeti
22215ČURILLOVÁ Lucia2002I. SŠLK Petržalka1275dospelí
22316DEÁK Radoslav1987I. SŠLK Petržalka1426dospelí
22417DEKÝŠ Samuel2003I. SŠLK Petržalka1694juniori
22518DÉNES Pavol1996I. SŠLK Petržalka693dospelí
22619DOBROTA Zdeno2001I. SŠLK Petržalka1695dospelí
22720DORIČKA Andrej1992I. SŠLK Petržalka1260dospelí
22821DOSTÁL Dominik2008I. SŠLK Petržalka2311kadeti
22922DURDIAK Martin2000I. SŠLK Petržalka973dospelí
23023DUŠIČKOVÁ Katarína1992I. SŠLK Petržalka752dospelí
23124ERNST Roman1967I. SŠLK Petržalka2119veteráni
23225FERJENČÍK Oliver2009I. SŠLK Petržalka2312deti do 14 rokov
23326FERJENČÍK Pavel1960I. SŠLK Petržalka2333veteráni 2
23427FERKOVOVÁ Lenka1980I. SŠLK Petržalka2615dospelí
23528FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168deti do 14 rokov
23629FIALKA Roman1997I. SŠLK Petržalka737dospelí
23730FIGAROVÁ Klaudia1998I. SŠLK Petržalka1789dospelí
23831GAJDOŠOVÁ Hana2001I. SŠLK Petržalka2313dospelí
23932GRÉCOVÁ Andrea1997I. SŠLK Petržalka1425dospelí
24033GUTIK Tomáš1999I. SŠLK Petržalka1194dospelí
24134HANZEL Michal2003I. SŠLK Petržalka1272juniori
24235HANZELOVÁ Mária1973I. SŠLK Petržalka1263veteráni
24336HOCMANOVÁ Claudia2013I. SŠLK Petržalka2456deti do 10 rokov
24437HOMOLA Patrik2002I. SŠLK Petržalka1787dospelí
24538HORVÁTH Silvester1967I. SŠLK Petržalka1200veteráni
24639HUDECOVÁ Klára1988I. SŠLK Petržalka1201dospelí
24740HYWEL Alex2004I. SŠLK Petržalka1791juniori
24841CHOVANEC Filip Nathan2009I. SŠLK Petržalka2457deti do 14 rokov
24942IHNATOVÁ Eliška1998I. SŠLK Petržalka1424dospelí
25043JANIKOVIČOVÁ Nina2000I. SŠLK Petržalka1782dospelí
25144JANŠČO Jakub Marc2011I. SŠLK Petržalka2589deti do 12 rokov
25245KAČMÁR Samuel1979I. SŠLK Petržalka1427dospelí
25346KAHANOVÁ Jana2000I. SŠLK Petržalka1277dospelí
25447KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167kadeti
25548KARASZ Roman1967I. SŠLK Petržalka2614veteráni
25649KEREPECKÁ Kristína1996I. SŠLK Petržalka1268dospelí
25750KLEMENTOVÁ Ema2008I. SŠLK Petržalka2383kadeti
25851KLOBUČNIKOVÁ Katarína1968I. SŠLK Petržalka698veteráni
25952KOLÁR Robert2010I. SŠLK Petržalka2453deti do 14 rokov
26053KOLÁROVÁ Veronika2013I. SŠLK Petržalka2454deti do 10 rokov
26154KONČEK Miroslav1950I. SŠLK Petržalka1253veteráni 3
26255KONČULA Martin1989I. SŠLK Petržalka1262dospelí
26356KOPLÍKOVÁ Lenka1997I. SŠLK Petržalka1279dospelí
26457KOVALČÍK Samuel2000I. SŠLK Petržalka1063dospelí
26558KOVÁR Michal1983I. SŠLK Petržalka1680dospelí
26659KREMNIČANOVÁ Alexandra1999I. SŠLK Petržalka1064dospelí
26760KRUTEKOVÁ Katarína1987I. SŠLK Petržalka1790dospelí
26861KRUŽEL Branislav1978I. SŠLK Petržalka2315dospelí
26962KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984deti do 14 rokov
27063KUBICOVÁ Lenka2008I. SŠLK Petržalka2532kadeti
27164KUBÍKOVÁ Klára2003I. SŠLK Petržalka1795juniori
27265KUCHTA Stella Anika2010I. SŠLK Petržalka2316deti do 14 rokov
27366KUTÁŠ Peter2007I. SŠLK Petržalka1985kadeti
27467LACUŠKA Adam2006I. SŠLK Petržalka1415kadeti
27568LANGOVÁ Natália1997I. SŠLK Petržalka449dospelí
27669LENDELOVÁ Ema2002I. SŠLK Petržalka1783dospelí
27770LETKO Marek1978I. SŠLK Petržalka1428dospelí
27871LETKO Michal2004I. SŠLK Petržalka1417juniori
27972LINCZÉNY Samuel2000I. SŠLK Petržalka1692dospelí
28073LITTMANN Richard2006I. SŠLK Petržalka1374kadeti
28174MAAS Daniel2004I. SŠLK Petržalka1798juniori
28275MAG Marek1987I. SŠLK Petržalka1988dospelí
28376MAJLING Matej1982I. SŠLK Petržalka1684dospelí
28477MAREK Daniel1999I. SŠLK Petržalka1278dospelí
28578MATULÁNIOVÁ Nicol2000I. SŠLK Petržalka1422dospelí
28679MEDVECZKY Krištof2007I. SŠLK Petržalka2336kadeti
28780MIKHALCHANKA Alisa1993I. SŠLK Petržalka1682dospelí
28881MIKULA Matej2000I. SŠLK Petržalka1423dospelí
28982MIZERA Martin2003I. SŠLK Petržalka1111juniori
29083NADZAM Adam2002I. SŠLK Petržalka1697dospelí
29184NÉMETH Samuel2005I. SŠLK Petržalka1690juniori
29285NOVÁK Jiří1995I. SŠLK Petržalka1881dospelí
29386ORECHOVSKÝ Ján2003I. SŠLK Petržalka1273juniori
29487OSVALD Martin1997I. SŠLK Petržalka1195dospelí
29588PALAŠČÁK Boris1998I. SŠLK Petržalka868dospelí
29689PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
29790PAVLÍKOVÁ Petra1996I. SŠLK Petržalka1196dospelí
29891PAVLUVČÍKOVÁ Klára2008I. SŠLK Petržalka2594kadeti
29992PAVLUVČÍKOVÁ Lucia2004I. SŠLK Petržalka2571juniori
30093PECIAR Andrej1977I. SŠLK Petržalka1954dospelí
30194PECIAROVÁ Vilma2004I. SŠLK Petržalka1912juniori
30295PETRÝDES František1975I. SŠLK Petržalka1953dospelí
30396PETRÝDESOVÁ Veronika2003I. SŠLK Petržalka1913juniori
30497PIECHOVICOVÁ Jaroslava1988I. SŠLK Petržalka1347dospelí
30598PLUČINSKÝ Darián2003I. SŠLK Petržalka1794juniori
30699PLUČINSKÝ Sebastián2003I. SŠLK Petržalka1793juniori
307100PODHRADSKÁ Nina2002I. SŠLK Petržalka1788dospelí
308101POLÁČEK Viktor2006I. SŠLK Petržalka1687kadeti
309102POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 3
310103POLÁCH Branislav1979I. SŠLK Petržalka258dospelí
311104POLÁKOVÁ Veronika1985I. SŠLK Petržalka2539dospelí
312105PRAVDOVÁ Zuzana1980I. SŠLK Petržalka1202dospelí
313106RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 2
314107RADUCH Dalibor1977I. SŠLK Petržalka1265dospelí
315108RAŠLÍKOVÁ Lucia2007I. SŠLK Petržalka2451kadeti
316109RAŠLÍKOVÁ Viktória2008I. SŠLK Petržalka2450kadeti
317110ŘIHOVSKÁ Galina1979I. SŠLK Petržalka1685dospelí
318111ROŽKO Tomáš1991I. SŠLK Petržalka1203dospelí
319112SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka1067dospelí
320113SALINGEROVÁ Michaela1994I. SŠLK Petržalka2174dospelí
321114SARTORI Alessandro2000I. SŠLK Petržalka1068dospelí
322115SEDLÁK Lukáš1985I. SŠLK Petržalka869dospelí
323116SHIRINIANTS Artem2003I. SŠLK Petržalka1419juniori
324117SHIRINIANTS Suren1972I. SŠLK Petržalka1429veteráni
325118SLÁDKOVIČOVÁ Veronika1986I. SŠLK Petržalka2175dospelí
326119SLEZÁK Samuel2004I. SŠLK Petržalka1270juniori
327120SLOBODA Juraj1988I. SŠLK Petržalka1197dospelí
328121SNIDA Peter1981I. SŠLK Petržalka816dospelí
329122SOPČÁK Tomáš2008I. SŠLK Petržalka2318kadeti
330123SPIŠIAKOVÁ Katarína2008I. SŠLK Petržalka2335kadeti
331124STAHLOVA Lenka2001I. SŠLK Petržalka1987dospelí
332125SŤAHULIAKOVÁ Dominika2001I. SŠLK Petržalka1420dospelí
333126STARUNSKÝ Michal2009I. SŠLK Petržalka2337deti do 14 rokov
334127SULOVSKÁ Minka2011I. SŠLK Petržalka2455deti do 12 rokov
335128SVETLÍKOVÁ Renáta1965I. SŠLK Petržalka1264veteráni
336129SZABO Viktor1999I. SŠLK Petržalka975dospelí
337130SZOLGAY Miroslav2006I. SŠLK Petržalka2319kadeti
338131ŠČERBÁKOVÁ Nina2004I. SŠLK Petržalka1796juniori
339132ŠIMONČÍKOVÁ Veronika1997I. SŠLK Petržalka1198dospelí
340133ŠINKOVIC Timotej2003I. SŠLK Petržalka1990juniori
341134ŠKOLEKOVÁ Svetlana1988I. SŠLK Petržalka1261dospelí
342135ŠKVARENINOVÁ Hana2007I. SŠLK Petržalka2320kadeti
343136TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
344137TIBENSKÝ Miroslav2007I. SŠLK Petržalka1986kadeti
345138TICHÁ Andie1980I. SŠLK Petržalka1163dospelí
346139TIMKO Peter1982I. SŠLK Petržalka1252dospelí
347140TKÁČIKOVÁ Uršula1999I. SŠLK Petržalka1696dospelí
348141TRNOVSKÁ Ivana2008I. SŠLK Petržalka2176kadeti
349142VAJAS Tomáš2005I. SŠLK Petržalka1781juniori
350143VALENT Martin2005I. SŠLK Petržalka1691juniori
351144VARINSKÁ Natália2001I. SŠLK Petržalka1688dospelí
352145VÉGH Viliam1966I. SŠLK Petržalka1800veteráni
353146VOJTKO Juraj1982I. SŠLK Petržalka2534dospelí
354147VRÁBEL Milan1998I. SŠLK Petržalka1070dospelí
355148VRABKO Dávid2000I. SŠLK Petržalka1693dospelí
356149VRANSKÁ Xenia2003I. SŠLK Petržalka1271juniori
357150WILSCH Dávid1997I. SŠLK Petržalka1071dospelí
358151ZÁLEŠÁK Ivo2001I. SŠLK Petržalka1199dospelí
359152ZATROCH Peter2004I. SŠLK Petržalka1799juniori
360153ŽITŇAN Michal2004I. SŠLK Petržalka1689juniori
361154ŽITŇAN Michal1978I. SŠLK Petržalka2177dospelí
362155ŽOFČÁK Matej2003I. SŠLK Petržalka1686juniori
3631BOROVIČKA Miloš1958individuálna licencia1000059veteráni 2
3642DOVRTEL Luboš1972individuálna licencia1000073veteráni
3653GAJDOŠ Jaroslav1971individuálna licencia1000014veteráni
3664KOLLÁR Peter1964individuálna licencia1000017veteráni
3675KOLLÁROVÁ Barbora1990individuálna licencia1000018dospelí
3686LIŠČIK Lukáš2003individuálna licencia13781000112juniori
3697LIŠČÍK Tomáš2008individuálna licencia1000109kadeti
3708LOPATNÍKOVÁ Alica1972individuálna licencia1000045veteráni
3719MÁJEK Miloš1969individuálna licencia1000021veteráni
37210MARTINKA Juraj1858individuálna licencia1000022veteráni 3
37311SIMON Samuel2001individuálna licencia1000046dospelí
3741CEHULOVÁ Karolína1999individuálny člen1229dospelí
3752HOLEC Július1971individuálny člen1525veteráni
3763HOSPODÁR Matej1960individuálny člen12811000002veteráni 2
3774KORMOCZY Dušan1968individuálny člen1524veteráni
3785LEŇKO Michal1986individuálny člen253dospelí
3796NEJEZCHLEB Richard1977individuálny člen1361dospelí
3807POGÁNY Mikuláš1983individuálny člen1514dospelí
3818SEBOK Mark2006individuálny člen1579kadeti
3821BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni 2
3832BINDER Šimon2004KŠL Robin Zvolen1000033juniori
3843BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
3854ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni 2
3865KAPUSTÍKOVÁ Katarína2001KŠL Robin Zvolen1142dospelí
3876KRAK Adam2002KŠL Robin Zvolen1143dospelí
3887KUBIŠ Pavol1962KŠL Robin Zvolen1000047veteráni 2
3898KUBIŠOVÁ Daniela1961KŠL Robin Zvolen961veteráni 2
3909MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni 2
39110MÜLLER Vladimír1964KŠL Robin Zvolen950veteráni
39211MÜLLEROVÁ KRAKOVÁ Gabriela1977KŠL Robin Zvolen951dospelí
39312MYŠIAKOVÁ Sylvia1953KŠL Robin Zvolen1539veteráni 3
39413NEKVASIL Adam2001KŠL Robin Zvolen1141dospelí
39514NEKVASIL Zdeno1997KŠL Robin Zvolen945dospelí
39615ORLAI Jozef2008KŠL Robin Zvolen2005kadeti
39716PORUBSKÝ Danny2009KŠL Robin Zvolen2242deti do 14 rokov
39817RAČKO Ján1996KŠL Robin Zvolen946dospelí
39918URBLÍK Peter1984KŠL Robin Zvolen942dospelí
40019VALENT Ladislav1969KŠL Robin Zvolen939veteráni
40120VASIL Róbert1973KŠL Robin Zvolen940veteráni
40221VILHANOVÁ Bianka2004KŠL Robin Zvolen2004juniori
40322ZVOLENSKÁ Martina1996KŠL Robin Zvolen944dospelí
4041DRAGÚŇ Oliver2004LaPK ELÁN1544juniori
4052JELÍNKOVÁ Lenka1993LaPK ELÁN1250dospelí
4063KOČALKA Jakub1998LaPK ELÁN1310dospelí
4074KOSTELKA Vladimír1971LaPK ELÁN41veteráni
4085LACKO Lukáš1987LaPK ELÁN1254dospelí
4096MARÁK Michal1972LaPK ELÁN1251veteráni
4107NAGY Ferdinand1974LaPK ELÁN1165dospelí
4118PARTEL Vladimír1968LaPK ELÁN853veteráni
4129RADIČOVÁ Chiara2005LaPK ELÁN1501juniori
41310RISCHER Richard1976LaPK ELÁN1166dospelí
41411TOMAŠOVIČ Matej2001LaPK ELÁN1701dospelí
41512TOMČÍK Peter ml.2005LaPK ELÁN1311juniori
41613ZOMBOROVÁ Linda1984LaPK ELÁN1702dospelí
41714ŽUGEC Peter1968LaPK ELÁN966veteráni
4181BALÁŽ Boris1997Liptovský školský lukostrelecký klub714dospelí
4192BALÁŽ Jozef1971Liptovský školský lukostrelecký klub1078veteráni
4203BALÁŽ Marek2004Liptovský školský lukostrelecký klub1048juniori
4214BALÁŽ Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1259dospelí
4225BALÁŽIK Bohumil1950Liptovský školský lukostrelecký klub168veteráni 3
4236BALÁŽIKOVÁ Janka1982Liptovský školský lukostrelecký klub169dospelí
4247BALÁŽOVÁ Eliška1998Liptovský školský lukostrelecký klub1072dospelí
4258BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435dospelí
4269BENDÍKOVÁ Elena1975Liptovský školský lukostrelecký klub1747dospelí
42710BENDÍKOVÁ Elena ml.2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368juniori
42811BLAŠKO Jaroslav1976Liptovský školský lukostrelecký klub1917dospelí
42912CÍGLER Peter1972Liptovský školský lukostrelecký klub2373veteráni
43013DRENGUBIAKOVÁ Terézia2001Liptovský školský lukostrelecký klub1929dospelí
43114DUTKA Eduard1973Liptovský školský lukostrelecký klub1021veteráni
43215HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930veteráni
43316HERVARTOVSKÁ Nikola2000Liptovský školský lukostrelecký klub886dospelí
43417HERVARTOVSKÝ Vladimír1972Liptovský školský lukostrelecký klub824veteráni
43518HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
43619HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
43720HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub370dospelí
43821ILAVSKÝ Ivan1979Liptovský školský lukostrelecký klub2196dospelí
43922JÁGERSKÝ Peter1976Liptovský školský lukostrelecký klub1653dospelí
44023JAMRICH Juraj1961Liptovský školský lukostrelecký klub2801000016veteráni 2
44124JOZEFČEK Martin2009Liptovský školský lukostrelecký klub2198deti do 14 rokov
44225KLEIN David2005Liptovský školský lukostrelecký klub1931juniori
44326KOŠOVAN David1995Liptovský školský lukostrelecký klub1860dospelí
44427KUSÁ Daniela2005Liptovský školský lukostrelecký klub1444juniori
44528KUSÝ Milan1963Liptovský školský lukostrelecký klub1918veteráni 2
44629KYČINOVÁ Natália2010Liptovský školský lukostrelecký klub2556deti do 14 rokov
44730LESÁK Marek1975Liptovský školský lukostrelecký klub2214dospelí
44831LESÁKOVÁ Ema2007Liptovský školský lukostrelecký klub2259kadeti
44932MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830juniori
45033MAJERÍK Oskar1975Liptovský školský lukostrelecký klub1919dospelí
45134MIKLOŠKOVÁ Sára2004Liptovský školský lukostrelecký klub2044juniori
45235MIKULOVÁ Veronika2005Liptovský školský lukostrelecký klub1829juniori
45336MOKRIŠ Igor1948Liptovský školský lukostrelecký klub1440veteráni 3
45437NEMČEK Boris2006Liptovský školský lukostrelecký klub1928kadeti
45538ONDRUŠ Tobias2006Liptovský školský lukostrelecký klub2197kadeti
45639PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
45740PIOVARČIOVÁ Adriana2004Liptovský školský lukostrelecký klub2246juniori
45841PLUHÁŘ Ján2003Liptovský školský lukostrelecký klub2459juniori
45942ŠOLTÝSOVÁ Viktória2006Liptovský školský lukostrelecký klub1932kadeti
46043ŠULEK Pavol2009Liptovský školský lukostrelecký klub2201deti do 14 rokov
46144VENGRÍNIOVÁ Nina2003Liptovský školský lukostrelecký klub1706juniori
4621BENÍK Daniel1961LK Bašta1352veteráni 2
4632BUKOVSZKY Krisztina1972LK Bašta1410veteráni
4643DANCS Gergely1975LK Bašta1412dospelí
4654DÁVID Márti1966LK Bašta1411veteráni
4665HEGEDUŠ Ladislav1975LK Bašta1363dospelí
4676KORMOŠOVÁ Viktória2002LK Bašta1293dospelí
4687LÉVAY Tibor ml.1986LK Bašta1292dospelí
4698LÉVAY Tibor st.1963LK Bašta1291veteráni 2
4701ČERNÝ Martin1979LK Bratislava1121dospelí
4712EŠTÓKOVÁ Zuzana2002LK Bratislava1304dospelí
4723FABIÁNEK Patrik2000LK Bratislava1308dospelí
4734FERNANDEZ Leo2009LK Bratislava1587deti do 14 rokov
4745FERNANDEZ Mia2007LK Bratislava1586kadeti
4756FILIPČÍK Tomáš2002LK Bratislava1207dospelí
4767FILO Juraj2002LK Bratislava1122dospelí
4778HUBÁČKOVÁ Michaela1989LK Bratislava1208dospelí
4789CHOMA Matej1998LK Bratislava987dospelí
47910JAVORKOVÁ Tamara2000LK Bratislava1306dospelí
48011KOTULIAK Martin1995LK Bratislava819dospelí
48112KOVÁČ Rastislav1975LK Bratislava1365dospelí
48213KOVÁČIKOVÁ Ema1999LK Bratislava1307dospelí
48314KOVÁČOVÁ Magdaléna2000LK Bratislava985dospelí
48415KOVÁČOVÁ Romana2000LK Bratislava1366dospelí
48516KRIŠTÓF Robert1970LK Bratislava774veteráni
48617LAŠTÚVKA Libor1991LK Bratislava1305dospelí
48718MÁLACH Peter1973LK Bratislava1032veteráni
48819MÁLACHOVÁ Tatiana Amy1997LK Bratislava1033dospelí
48920MIKULEC Ján1999LK Bratislava1210dospelí
49021MOKRÝ Jozef1994LK Bratislava703dospelí
49122NOVÁK Adam2001LK Bratislava1212dospelí
49223RIŠKA Jeremiáš1998LK Bratislava1085dospelí
49324RUBANOVA Alona2002LK Bratislava1537dospelí
49425ŠÍPOŠ Martin1988LK Bratislava1123dospelí
49526ŠÍPOŠ Peter1997LK Bratislava988dospelí
49627ŠVEHLÍK Ondrej1998LK Bratislava1108dospelí
49728VASKOVÁ Bibiana2004LK Bratislava1534juniori
4981HREBENÁR Martin1997LK Dobšiná1504dospelí
4991BRIATKA Michal1979LK Epirus1744dospelí
5002HORŇÁK Peter1973LK Epirus17431000111veteráni
5011JAKUBČÍK Marek1974LK Suchá nad Parnou1044dospelí
5022JAKUBČÍK Šimon2003LK Suchá nad Parnou1045juniori
5033OREŠANSKÝ Michal2003LK Suchá nad Parnou1248juniori
5044SCHWARZ Noe2002LK Suchá nad Parnou1043dospelí
5055SCHWARZOVÁ Vanessa1998LK Suchá nad Parnou1042dospelí
5061HAVLÍČKOVÁ Andrea1999LK Svit1228dospelí
5072HAVLÍČKOVÁ Simona2005LK Svit1218juniori
5083HERDA Tomáš2006LK Svit1639kadeti
5094KUČERA Marek2005LK Svit1288juniori
5105KUMOROVITZOVÁ Jana1989LK Svit1290dospelí
5116MASLOVIAK Marko2005LK Svit1220juniori
5127PETRUS Slavomír2007LK Svit1396kadeti
5138POLÁČEKOVÁ Simona2001LK Svit1223dospelí
5149SCHUSTER Tomáš2002LK Svit1367dospelí
51510VARGA Pavol1974LK Svit1641dospelí
51611VARŠA Fabián2005LK Svit1287juniori
51712ZIMA Mikuláš1999LK Svit1227dospelí
51813ZIMOVÁ Zuzana2000LK Svit1225dospelí
5191ĎUGEL Pavol1994LK Varín1324dospelí
5202ĎUGELOVÁ Anna1992LK Varín1000093dospelí
5213GABRIŠ Peter1980LK Varín1000078dospelí
5224GULÁŠOVÁ Zuzana2002LK Varín1000079dospelí
5235HALABICA Lukáš1991LK Varín1000094dospelí
5246HODOŇ Matej1999LK Varín1000103dospelí
5257JANÍK Miroslav2006LK Varín1000092kadeti
5268KOŠTURIAK Maroš2002LK Varín1000099dospelí
5279KRÁLIK Jaroslav1983LK Varín1000105dospelí
52810MAJERČÍK Eugen1970LK Varín1000076veteráni
52911MAJERČÍK Eugen ml.1993LK Varín1000090dospelí
53012MUŇKOVÁ Kristína2002LK Varín1000098dospelí
53113OLBERT Tomáš2003LK Varín1000108juniori
53214PALLO Dávid2003LK Varín1000104juniori
53315PAĽO Boris1993LK Varín1000066dospelí
53416PAĽOVÁ Darina1972LK Varín14341000067veteráni
53517PAŇÁK Filip2002LK Varín1000100dospelí
53618SKÁCEL Juraj1999LK Varín1000107dospelí
53719SKÁCEL Róbert1969LK Varín1000106veteráni
53820STRELČÍK Šimon2003LK Varín1000102juniori
53921ŠKOLNÍK Milan1960LK Varín1000077veteráni 2
54022ŠKOLNÍK Milan ml.1986LK Varín1000101dospelí
54123TICHÁ Júlia2002LK Varín1000080dospelí
54224TLACHÁČ Branislav1998LK Varín1000097dospelí
54325TLACHÁČ Maroš2005LK Varín1000096juniori
54426TLACHÁČ Tomáš2006LK Varín1000095kadeti
54527ZICHO Štefan1969LK Varín9571000091veteráni
54628ŽÁK Timotej1996LK Varín1000074dospelí
5471ANTALÍKOVÁ Klára2004LK Veľké Zálužie1535juniori
5482GERGIČ Juraj1993LK Veľké Zálužie1216dospelí
5493JAMRICH Kamil1997LK Veľké Zálužie1215dospelí
5504KOMÁRŇANSKÝ Jozef1976LK Veľké Zálužie1381dospelí
5515MAČEK Filip2002LK Veľké Zálužie1532dospelí
5526MAČEKOVÁ Tamara2003LK Veľké Zálužie1533juniori
5537MORAVČÍK Ladislav1993LK Veľké Zálužie1037dospelí
5541BOŠANSKÝ Miroslav1984LK Viničné52dospelí
5552FIŠEROVÁ Lenka1981LK Viničné762dospelí
5563KOKAVCOVÁ Anita1966LK Viničné1234veteráni
5574KOZÁK Anton1973LK Viničné614veteráni
5585KOZÁK Matúš1999LK Viničné1309dospelí
5596LUKAČKA Andrej1983LK Viničné59dospelí
5607MELICHAR Tibor st.1959LK Viničné5veteráni 2
5618MELICHAROVÁ Mária1960LK Viničné7veteráni 2
5629SPURNÁ Monika2003LK Viničné1097juniori
56310SUMMER Erik1974LK Viničné1555dospelí
5641DANKO Štefan1979LO ŠK Bodva1336dospelí
5652LYOCSA Karol1940LO ŠK Bodva357veteráni 3
5661GREŠOVÁ Lucia1980LOVEC Kysucký lukostrelecký klub1722dospelí
5672HOLIER Jozef1968LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2111veteráni
5683KRÁLIK Jaroslav1983LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2112dospelí
5694KRÁLIK Ľubo1975LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2113dospelí
5705ŠKOLNÍK Milan1960LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2114veteráni 2
5716ŠKOLNÍK Milan ml.1986LOVEC Kysucký lukostrelecký klub2115dospelí
5721ANTALOVÁ Silvia1996LŠLK Liptovský Mikuláš1249dospelí
5732DROPPOVÁ Natália2005LŠLK Liptovský Mikuláš1436juniori
5743FORGÁČOVÁ Eva2002LŠLK Liptovský Mikuláš1442dospelí
5754FORGÁČOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1441dospelí
5765GALICA Juraj1999LŠLK Liptovský Mikuláš1079dospelí
5776GALICOVÁ Tatiana1995LŠLK Liptovský Mikuláš1075dospelí
5787HLADKÁ Jarmila1994LŠLK Liptovský Mikuláš485dospelí
5798HLIVA Timotej2002LŠLK Liptovský Mikuláš1080dospelí
5809KNAPČOK Andrej Ján2004LŠLK Liptovský Mikuláš1438juniori
58110ŠEBOVÁ Tatiana 1977LŠLK Liptovský Mikuláš1437dospelí
58211ŠVOLÍK Filip1993LŠLK Liptovský Mikuláš780dospelí
58312TOMČÍK Andrej1996LŠLK Liptovský Mikuláš1077dospelí
58413TOMČÍK Marián 2003LŠLK Liptovský Mikuláš1443juniori
58514TOMČÍKOVÁ Simona1998LŠLK Liptovský Mikuláš1074dospelí
58615URBANOVÁ Jana1998LŠLK Liptovský Mikuláš1073dospelí
58716VYORAL Dominik2003LŠLK Liptovský Mikuláš1439juniori
5881BALCO Michal2007LUK KLUB POHODA1779kadeti
5892BALCO Peter1966LUK KLUB POHODA1989veteráni
5903BARKOL Martin1979LUK KLUB POHODA2397dospelí
5914BARKOLOVÁ Lucia1982LUK KLUB POHODA2431dospelí
5925BARKOLOVÁ Natália2010LUK KLUB POHODA2603deti do 14 rokov
5936BLAHO Šimon2013LUK KLUB POHODA2548deti do 10 rokov
5947BOHUNICKÁ Kristína2005LUK KLUB POHODA2161juniori
5958BREHOVÁ Alžbeta1979LUK KLUB POHODA2172dospelí
5969ČERNÁK MICHAL2009LUK KLUB POHODA2406deti do 14 rokov
59710ČERNÁKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2398kadeti
59811DUNDA Erik1993LUK KLUB POHODA2586dospelí
59912DURCOVÁ Marcela2001LUK KLUB POHODA2399dospelí
60013FRIEBERT Filip2010LUK KLUB POHODA2560deti do 14 rokov
60114GÁNÓCZY Lucia2005LUK KLUB POHODA2411juniori
60215GÁNÓCZY Nina2008LUK KLUB POHODA2412kadeti
60316GÁNÓCZY Zuzana1977LUK KLUB POHODA2382dospelí
60417GAŠPARÍK Marco2009LUK KLUB POHODA2410deti do 14 rokov
60518GAŠPARÍK Marek1978LUK KLUB POHODA1661dospelí
60619GAŠPARÍKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2416kadeti
60720HANULOVÁ Adela2008LUK KLUB POHODA2405kadeti
60821HANULOVÁ Jana1978LUK KLUB POHODA2404dospelí
60922HORANOVÁ Eleonóra1973LUK KLUB POHODA2415veteráni
61023HORNÁČEK Peter1970LUK KLUB POHODA2409veteráni
61124HORNÁČKOVÁ Andrea1972LUK KLUB POHODA2414veteráni
61225HUDEČEK Dušan1977LUK KLUB POHODA2639dospelí
61326HUDEČKOVÁ Karolína2014LUK KLUB POHODA2640deti do 10 rokov
61427JANKOVIČ Lukáš1987LUK KLUB POHODA2561dospelí
61528KATONA Tibor1963LUK KLUB POHODA2434veteráni 2
61629KOVÁČ Július1954LUK KLUB POHODA2452veteráni 2
61730KRUŽLIAK Martin1982LUK KLUB POHODA2384dospelí
61831KRUŽLIAK Teo2012LUK KLUB POHODA2407deti do 12 rokov
61932KRUŽLIAKOVÁ Silvia1981LUK KLUB POHODA2641dospelí
62033LEHOTA Lukáš2009LUK KLUB POHODA2458deti do 14 rokov
62134LIPOVSKÁ Monika1950LUK KLUB POHODA2417veteráni 3
62235MIČEK Peter1978LUK KLUB POHODA1065dospelí
62336MORAVČÍKOVÁ Viki2008LUK KLUB POHODA2400kadeti
62437MRÁZ Vladimír1967LUK KLUB POHODA2535veteráni
62538NAGYOVÁ Natália2004LUK KLUB POHODA2467juniori
62639NÉMET Richard1992LUK KLUB POHODA2001dospelí
62740NÉMET Vojtech1970LUK KLUB POHODA1809veteráni
62841OVSYANNIKOV Sergyi1980LUK KLUB POHODA2403dospelí
62942PAVLENKOVÁ Liliana2011LUK KLUB POHODA2642deti do 12 rokov
63043PRUTKAY František1973LUK KLUB POHODA2402veteráni
63144SEDLÁKOVÁ Anna1961LUK KLUB POHODA1069veteráni 2
63245ŠÁNDORČIN Adrian2009LUK KLUB POHODA2592deti do 14 rokov
63346ŠČEPÁNKOVÁ Martina2002LUK KLUB POHODA2401dospelí
63447ŠIMOVČÍK DAVID2010LUK KLUB POHODA2408deti do 14 rokov
63548ŠIMOVČÍK Jozef1977LUK KLUB POHODA2413dospelí
63649ŠTARK Denis1977LUK KLUB POHODA2572dospelí
6371HRONKOVIČOVÁ Mária1975Lukostreľba pre radosť2626dospelí
6382HUSKA Eugen1990Lukostreľba pre radosť2643dospelí
6393ŽITŇANSKÁ Katarína1980Lukostreľba pre radosť2553dospelí
6404ŽITŇANSKÁ Nela2004Lukostreľba pre radosť2554juniori
6415ŽITŇANSKÝ Jozef1973Lukostreľba pre radosť2551veteráni
6421AMBRÓZ Jozef1955Lukostrelec BB1977veteráni 2
6432BALCO Miroslav2005Lukostrelec BB1741juniori
6443BARTOŠOVÁ Broňa2004Lukostrelec BB2039juniori
6454BEČKOVÁ Lucia2002Lukostrelec BB1892dospelí
6465BELIČKA Hugo2001Lukostrelec BB1345dospelí
6476BEŇO Marek2008Lukostrelec BB2040kadeti
6487BILSKÁ Kamila1983Lukostrelec BB2232dospelí
6498BODOR Adam2001Lukostrelec BB1748dospelí
6509BRNDIAROVÁ Kamila2005Lukostrelec BB2374juniori
65110BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459juniori
65211BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelí
65312BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297dospelí
65413BULLOVÁ Eva1996Lukostrelec BB1343dospelí
65514BURIAN Filip2001Lukostrelec BB1161dospelí
65615CIRÁKOVÁ Dominika1989Lukostrelec BB2233dospelí
65716CMARKO Tomáš2011Lukostrelec BB2576deti do 12 rokov
65817DÁVID Alex2003Lukostrelec BB1341juniori
65918DÁVIDOVÁ Korrin2006Lukostrelec BB1342kadeti
66019DEMJAN Viliam2008Lukostrelec BB2041kadeti
66120DIECHA Martin1976Lukostrelec BB1762dospelí
66221DLHOŠ Pavol Oliver1998Lukostrelec BB1160dospelí
66322DOBIŠ Róbert1972Lukostrelec BB1156veteráni
66423DRÁBIK Igor2006Lukostrelec BB1671kadeti
66524DURAJ Daniel1978Lukostrelec BB1707dospelí
66625DURAJ Daniel Július2003Lukostrelec BB1498juniori
66726FAZEKAŠ Martin2004Lukostrelec BB2234juniori
66827FUSKO Lukáš2007Lukostrelec BB2053kadeti
66928GALBAVÁ Karin2003Lukostrelec BB1708juniori
67029GAZDÍK Slavomír1971Lukostrelec BB1492veteráni
67130GIERTLIOVÁ Samanta2002Lukostrelec BB1672dospelí
67231GOMBALA Martin2001Lukostrelec BB1673dospelí
67332GREPL Pavel1980Lukostrelec BB1893dospelí
67433GREPL Peter1977Lukostrelec BB1869dospelí
67534GREPLOVÁ Timea2010Lukostrelec BB2054deti do 14 rokov
67635GROMADOVÁ Tereza2006Lukostrelec BB2210kadeti
67736HANZELOVÁ Júlia2003Lukostrelec BB1487juniori
67837HARŤANSKÝ Ondrej1998Lukostrelec BB1076dospelí
67938HOLKA Peter2004Lukostrelec BB1531juniori
68039HOLUBČÍKOVÁ Ema2001Lukostrelec BB2128dospelí
68140HROMADA Juraj1958Lukostrelec BB2377veteráni 2
68241HUPKA Viktor1981Lukostrelec BB1493dospelí
68342CHLEBOVEC Matúš2010Lukostrelec BB2209deti do 14 rokov
68443JASNÝ Martin1998Lukostrelec BB1164dospelí
68544KAČALIAKOVÁ Magdaléna2007Lukostrelec BB2042kadeti
68645KAŇA Peter1961Lukostrelec BB1155veteráni 2
68746KAPUSTOVÁ Kristína2001Lukostrelec BB1162dospelí
68847KARCEL Peter1983Lukostrelec BB1112dospelí
68948KAŠPAR Sebastián2006Lukostrelec BB2492kadeti
69049KAŠTAN Matej1999Lukostrelec BB1674dospelí
69150KLAČANOVÁ Klára2004Lukostrelec BB1749juniori
69251KLENOVČAN Pavel1950Lukostrelec BB2245veteráni 3
69352KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652dospelí
69453KLIMENT Richard2000Lukostrelec BB1650dospelí
69554KLIMENTOVÁ Erika2001Lukostrelec BB1651dospelí
69655KLIMOVÁ Diana1988Lukostrelec BB1763dospelí
69756KNIŽKOVÁ Tereza2005Lukostrelec BB1496juniori
69857KOREŇ Lukáš2006Lukostrelec BB2261kadeti
69958KOVÁČ Michal1987Lukostrelec BB2378dospelí
70059KOVALČÍK Róbert2005Lukostrelec BB2043juniori
70160KOVANDA Viktor1994Lukostrelec BB2093dospelí
70261KOZOLKA Ján1976Lukostrelec BB1119dospelí
70362KRNÁČ Martin2005Lukostrelec BB1819juniori
70463KUBIŠOVÁ Barbora2002Lukostrelec BB1144dospelí
70564KUNDRATA Adam2001Lukostrelec BB1295dospelí
70665KURACINA Jakub2007Lukostrelec BB1494kadeti
70766KURACINOVÁ Lucia2004Lukostrelec BB1495juniori
70867LONGA Adam2000Lukostrelec BB1709dospelí
70968LUČANSKÝ Michal1986Lukostrelec BB1113dospelí
71069LUKAČOVIČ Aleš2004Lukostrelec BB2235juniori
71170MAĎAR Tomáš1982Lukostrelec BB1338dospelí
71271MALINA Radoslav1978Lukostrelec BB1114dospelí
71372MARTINÍKOVÁ Ema2005Lukostrelec BB2419juniori
71473MEDVEĎ Matej2003Lukostrelec BB2133juniori
71574MICHALOVÁ Sandra2005Lukostrelec BB1710juniori
71675MICHELÍK Jonatan2001Lukostrelec BB1296dospelí
71776MILLINGTON Alexander William Edward1992Lukostrelec BB2045dospelí
71877MIŠURA Lukáš2006Lukostrelec BB2091kadeti
71978MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelí
72079MÚČKA Jaroslav1989Lukostrelec BB1256dospelí
72180MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818kadeti
72281MURGAŠOVÁ Ema2002Lukostrelec BB1863dospelí
72382MYŠIAK Štefan1954Lukostrelec BB995veteráni 2
72483NERADNÝ Max2001Lukostrelec BB1346dospelí
72584NOSKO Samuel2005Lukostrelec BB2577juniori
72685ONDRUŠKA Anton1962Lukostrelec BB1738veteráni 2
72786OPÁLKOVÁ Thea2004Lukostrelec BB2375juniori
72887ORAVEC Matúš2003Lukostrelec BB2046juniori
72988PANTLÍK Jozef1992Lukostrelec BB1515dospelí
73089PASTOREK Peter st.1979Lukostrelec BB1299dospelí
73190PEŤKO Matúš2004Lukostrelec BB1497juniori
73291PETRÍK Oliver2008Lukostrelec BB2211kadeti
73392PITOŇÁKOVÁ Katarína1999Lukostrelec BB1895dospelí
73493PLINTOVIČ Filip2002Lukostrelec BB1355dospelí
73594PNIAK Tomáš1977Lukostrelec BB1764dospelí
73695PODOBOVÁ Barbora1969Lukostrelec BB1159veteráni
73796PONICKÝ Milan1986Lukostrelec BB1255dospelí
73897RAKYTA Martin2004Lukostrelec BB1530juniori
73998REDLINGER Leo2004Lukostrelec BB1460juniori
74099REŤKOVSKÁ Veronika2002Lukostrelec BB1868dospelí
741100REŤKOVSKÝ Radovan1974Lukostrelec BB1981dospelí
742101SALATNAJOVA Michaela2004Lukostrelec BB2047juniori
743102SCHNEIDER Leo2005Lukostrelec BB1490juniori
744103SCHNEIDEROVÁ Vera2003Lukostrelec BB1491juniori
745104SLIAČAN Matej2004Lukostrelec BB1715juniori
746105SLIAČAN Viliam1971Lukostrelec BB2048veteráni
747106SLIAČANOVÁ Viktória2002Lukostrelec BB1864dospelí
748107SNOPKO Jakub2006Lukostrelec BB2049kadeti
749108SPIŠÁK Radoslav1960Lukostrelec BB2461veteráni 2
750109STACH Juraj2007Lukostrelec BB2578kadeti
751110STANČÍK Branislav1972Lukostrelec BB1740veteráni
752111STEVENS Robertus Johannes1972Lukostrelec BB2236veteráni
753112STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelí
754113SZATMÁRI Ján1954Lukostrelec BB2276veteráni 2
755114SZATMÁRIOVÁ Lýdia2003Lukostrelec BB2055juniori
756115SZATMÁRIOVÁ Lýdia1963Lukostrelec BB2282veteráni 2
757116ŠALAMÚN Matúš2001Lukostrelec BB1529dospelí
758117ŠALAMÚNOVÁ Lucia2005Lukostrelec BB1739juniori
759118ŠEVČÍKOVÁ Miriam1969Lukostrelec BB1712veteráni
760119ŠIDLOVÁ Kristína2003Lukostrelec BB1817juniori
761120ŠIMO Andrej2001Lukostrelec BB1499dospelí
762121ŠIMONOVÁ Zuzana2007Lukostrelec BB2379kadeti
763122ŠKOLNÍKOVÁ Hana2009Lukostrelec BB2208deti do 14 rokov
764123ŠKREČKOVÁ Eva1954Lukostrelec BB1713veteráni 2
765124ŠOGANIČOVÁ Veronika2004Lukostrelec BB2092juniori
766125ŠRENKELOVÁ Michaela2003Lukostrelec BB1714juniori
767126ŠTANDA David2005Lukostrelec BB2051juniori
768127ŠTEFKOVIČ Ivan1994Lukostrelec BB1528dospelí
769128ŠULAJOVÁ Katarína1991Lukostrelec BB1500dospelí
770129ŠVABOVSKÁ Natália2003Lukostrelec BB1711juniori
771130TEPLANOVÁ Alžbeta1998Lukostrelec BB1716dospelí
772131TOKÁROVÁ Andrea1994Lukostrelec BB2096dospelí
773132TWYMAN Henry Robert1989Lukostrelec BB1894dospelí
774133VAJDOVÁ Daniela2001Lukostrelec BB1340dospelí
775134VAJSOVÁ Ingrid1975Lukostrelec BB1344dospelí
776135VALACH Peter1972Lukostrelec BB1488veteráni
777136VALACHOVÁ Zina2005Lukostrelec BB1745juniori
778137VIGAŠ Martin2005Lukostrelec BB2380juniori
779138ZÁBORSKÁ Alena1991Lukostrelec BB1737dospelí
780139ZAGARI Frančesko2005Lukostrelec BB1339juniori
781140ZACHAR Oliver2006Lukostrelec BB2212kadeti
782141ZAJDENOVÁ Danica1967Lukostrelec BB1746veteráni
783142ZÁSKALANOVÁ Dorota2003Lukostrelec BB1717juniori
784143ZÁSKALANOVÁ Tamara2007Lukostrelec BB2052kadeti
785144ZAVADIL Vratislav1959Lukostrelec BB1649veteráni 2
786145ŽILÁKOVÁ Martina1974Lukostrelec BB1489dospelí
7871BÁTORA Michal1985Lukostrelecký a paintballový klub Elán2441dospelí
7882BOUŠKOVÁ Jana1988Lukostrelecký a paintballový klub Elán2544dospelí
7893CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178veteráni
7904DRAGÚŇ Martin1976Lukostrelecký a paintballový klub Elán1543dospelí
7915FIALA Ľuboš1993Lukostrelecký a paintballový klub Elán2545dospelí
7926FRANEK Martin1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán2543dospelí
7937HAJKO Ivan1977Lukostrelecký a paintballový klub Elán1041dospelí
7948KOSZEGIOVÁ Anna1984Lukostrelecký a paintballový klub Elán1704dospelí
7959KOVÁČ Michal1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán1898veteráni
79610KOVÁČOVÁ Lujza2009Lukostrelecký a paintballový klub Elán1899deti do 14 rokov
79711KUBIŠ Dalibor1972Lukostrelecký a paintballový klub Elán1900veteráni
79812LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelí
79913ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelí
80014POKORÁDI Viktória2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1703juniori
80115ŠIPOŠ Stanislav2013Lukostrelecký a paintballový klub Elán2593deti do 10 rokov
80216TOMČÍK Peter1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán830dospelí
80317TRIBULÍKOVÁ Anna2004Lukostrelecký a paintballový klub Elán1902juniori
80418VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelí
8051KRÁLL Miroslav1969Lukostrelecký klub Sagittarius2087veteráni
8062PETRÁŠ Viliam1969Lukostrelecký klub Sagittarius2088veteráni
8073RUSNÁK Erik2001Lukostrelecký klub Sagittarius2089dospelí
8084ŠOVČÍKOVÁ Monika1979Lukostrelecký klub Sagittarius2226dospelí
8091ANTAL Alex1999Lukostrelecký klub X - Focus1302dospelí
8102ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub X - Focus1242veteráni 2
8113BAČA Peter1980Lukostrelecký klub X - Focus1879dospelí
8124BAČA Tomas2008Lukostrelecký klub X - Focus1880kadeti
8135BARTKO Benjamín2010Lukostrelecký klub X - Focus2349deti do 14 rokov
8146BOSÁ Alica2005Lukostrelecký klub X - Focus2215juniori
8157CSIZMADIA Imrich1966Lukostrelecký klub X - Focus1903veteráni
8168FERJO Ján Jakub2005Lukostrelecký klub X - Focus2073juniori
8179FERJO Marián1973Lukostrelecký klub X - Focus2216veteráni
81810FERRARESI Damián2007Lukostrelecký klub X - Focus2230kadeti
81911FRYK Vladimír1979Lukostrelecký klub X - Focus1878dospelí
82012FRYKOVÁ Alexandra2008Lukostrelecký klub X - Focus1877kadeti
82113JAKUBKO Lukaš1992Lukostrelecký klub X - Focus1904dospelí
82214KMECOVÁ Lýdia2002Lukostrelecký klub X - Focus2229dospelí
82315KOČIŠ František1976Lukostrelecký klub X - Focus2443dospelí
82416KOREČKOVÁ Tamara2004Lukostrelecký klub X - Focus2228juniori
82517KROTKÁ Stela2000Lukostrelecký klub X - Focus1454dospelí
82618MARIŇÁK Vladimír2007Lukostrelecký klub X - Focus2217kadeti
82719MIHAĽÁK Jurko2008Lukostrelecký klub X - Focus2350kadeti
82820MIŠKO Michal2008Lukostrelecký klub X - Focus2369kadeti
82921MIŽENKO Matúš2005Lukostrelecký klub X - Focus1450juniori
83022PETRÍK Samuel2000Lukostrelecký klub X - Focus1876dospelí
83123PRAMNÍKOVÁ Martina2003Lukostrelecký klub X - Focus1875juniori
83224STACH Stanislav1979Lukostrelecký klub X - Focus2218dospelí
83325ŠEBEŠ ,SEN. Norbert1975Lukostrelecký klub X - Focus2220dospelí
83426ŠEBEŠ Norbert2005Lukostrelecký klub X - Focus2219juniori
83527ŠITÁR Marek1974Lukostrelecký klub X - Focus1245dospelí
83628TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub X - Focus1874dospelí
83729TKÁČOVÁ Miloslava2005Lukostrelecký klub X - Focus1873juniori
83830TUTOKY František1967Lukostrelecký klub X - Focus2221veteráni
8391ANDREINI Michele2006Lukostrelecký klub Bratislava2343kadeti
8402BAĎO Milan2003Lukostrelecký klub Bratislava1585juniori
8413BAJNÓCIOVÁ Alica1972Lukostrelecký klub Bratislava2248veteráni
8424BAJNOCIOVÁ Veronika2005Lukostrelecký klub Bratislava2159juniori
8435BAJTEKOVÁ Veronika2003Lukostrelecký klub Bratislava1206juniori
8446BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
8457BARÁNKO Stanislav1962Lukostrelecký klub Bratislava800veteráni 2
8468BARÁNKOVÁ Andrea1973Lukostrelecký klub Bratislava1110veteráni
8479BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837dospelí
84810BAŠE Lucia2002Lukostrelecký klub Bratislava1348dospelí
84911BEINROHR Alex2006Lukostrelecký klub Bratislava2146kadeti
85012BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelí
85113BELIANSKÁ Sarah1999Lukostrelecký klub Bratislava2097dospelí
85214BLAŽÍČKOVÁ Katarína1994Lukostrelecký klub Bratislava1375dospelí
85315BRESTOVANSKÝ Tomáš2008Lukostrelecký klub Bratislava2370kadeti
85416BROOKES Nicholas2007Lukostrelecký klub Bratislava1416kadeti
85517BURDOVÁ Barbora2001Lukostrelecký klub Bratislava2162dospelí
85618CAGARDA Richard2010Lukostrelecký klub Bratislava2504deti do 14 rokov
85719ČIŽMÁR Andrej2004Lukostrelecký klub Bratislava1269juniori
85820ČIŽMÁROVÁ Viktória2001Lukostrelecký klub Bratislava1276dospelí
85921DEDINSKÁ Karolína2008Lukostrelecký klub Bratislava2249kadeti
86022DOMČEKOVÁ Jana2008Lukostrelecký klub Bratislava2303kadeti
86123DOMORÁK Adam2002Lukostrelecký klub Bratislava1583dospelí
86224DOMORÁK Alexej1956Lukostrelecký klub Bratislava1955veteráni 2
86325ĎURČOVÁ Rebeka2007Lukostrelecký klub Bratislava2566kadeti
86426FERANEC Tomáš2006Lukostrelecký klub Bratislava1582kadeti
86527FERNANDEZ Bernard1971Lukostrelecký klub Bratislava2512veteráni
86628FILIP Ivan1959Lukostrelecký klub Bratislava1979veteráni 2
86729FILIPOVÁ Eliška2005Lukostrelecký klub Bratislava1557juniori
86830FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312dospelí
86931FRAŠTIA Tomáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2505deti do 14 rokov
87032GERS Richard2004Lukostrelecký klub Bratislava2144juniori
87133GRANEC Matúš2000Lukostrelecký klub Bratislava1999dospelí
87234HERNANDO Diego1999Lukostrelecký klub Bratislava873dospelí
87335HERNANDO Mateo2005Lukostrelecký klub Bratislava1241juniori
87436HOBLÍK Jakub1992Lukostrelecký klub Bratislava2355dospelí
87537HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelí
87638HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
87739HURBAN Vladimír1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
87840HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
87941HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni
88042HUTTINGER Surya2004Lukostrelecký klub Bratislava2514juniori
88143CHOISY YOURY1983Lukostrelecký klub Bratislava2602dospelí
88244KALEČÍK Dominik2005Lukostrelecký klub Bratislava1413juniori
88345KARNIŠ Peter1976Lukostrelecký klub Bratislava1952dospelí
88446KASANICKÁ Linda2008Lukostrelecký klub Bratislava2565kadeti
88547KASPERKEVIČ Tomáš1978Lukostrelecký klub Bratislava1209dospelí
88648KATONA Lukáš2002Lukostrelecký klub Bratislava2145dospelí
88749KESELICOVÁ Tamara2008Lukostrelecký klub Bratislava2517kadeti
88850KOTLEBA Michal Peter1997Lukostrelecký klub Bratislava2170dospelí
88951KOVALČÍKOVÁ Kristína2000Lukostrelecký klub Bratislava2207dospelí
89052KRAJČOVÁ Karin2008Lukostrelecký klub Bratislava1920kadeti
89153KUBÁN Rastislav1968Lukostrelecký klub Bratislava2617veteráni
89254KUBÁNOVÁ Hana2006Lukostrelecký klub Bratislava2574kadeti
89355KUBICA Radovan1974Lukostrelecký klub Bratislava39dospelí
89456KUBIŇÁK Matúš2009Lukostrelecký klub Bratislava2564deti do 14 rokov
89557KUNDRACIK Daniel1998Lukostrelecký klub Bratislava874dospelí
89658KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
89759KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni 2
89860KÚTNIK Pavol1974Lukostrelecký klub Bratislava2426dospelí
89961KÚTNIKOVÁ Karolína2005Lukostrelecký klub Bratislava2267juniori
90062LAGIN Tamara2008Lukostrelecký klub Bratislava2428kadeti
90163LENKOVÁ Lucia2011Lukostrelecký klub Bratislava2470deti do 12 rokov
90264LEXMANN David2007Lukostrelecký klub Bratislava1751kadeti
90365LONGAUER Theo2007Lukostrelecký klub Bratislava2506kadeti
90466LUČANIČOVÁ Zuzana1993Lukostrelecký klub Bratislava764dospelí
90567LUČENIČOVÁ Ester2006Lukostrelecký klub Bratislava2317kadeti
90668LUPTÁK Jakub2003Lukostrelecký klub Bratislava2074juniori
90769MACHÁČEK Rudolf1989Lukostrelecký klub Bratislava2344dospelí
90870MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava13151000052juniori
90971MEDVECZKY Daniel2005Lukostrelecký klub Bratislava2171juniori
91072MIKLETIČ Jozef1973Lukostrelecký klub Bratislava2522veteráni
91173MIKLETIČOVÁ Simona2008Lukostrelecký klub Bratislava2523kadeti
91274MLYNARČÍK Milan1980Lukostrelecký klub Bratislava1565dospelí
91375NAGYIDAI Ernest2001Lukostrelecký klub Bratislava1752dospelí
91476NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921kadeti
91577NÉMETHOVÁ Nina2005Lukostrelecký klub Bratislava1780juniori
91678ONDÍK Pavol1990Lukostrelecký klub Bratislava2142dospelí
91779PÁLFY Marek2006Lukostrelecký klub Bratislava2305kadeti
91880PEČOVÁ Andrea1997Lukostrelecký klub Bratislava1280dospelí
91981PEKAROVIČ Juraj1999Lukostrelecký klub Bratislava1445dospelí
92082PIJÁK Samuel2000Lukostrelecký klub Bratislava1446dospelí
92183PIJÁK Vladimír1967Lukostrelecký klub Bratislava1266veteráni
92284PIJÁKOVÁ Natália2002Lukostrelecký klub Bratislava1274dospelí
92385PIKULÍK Lukáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2427deti do 14 rokov
92486PITERKA Patrik2008Lukostrelecký klub Bratislava2527kadeti
92587PLACHÁ Elena2008Lukostrelecký klub Bratislava2508kadeti
92688PLACHÝ Peter1978Lukostrelecký klub Bratislava2507dospelí
92789POIZL Dominik2000Lukostrelecký klub Bratislava1485dospelí
92890PONGRÁCZ Peter1974Lukostrelecký klub Bratislava991dospelí
92991POTOCKÁ Veronika2010Lukostrelecký klub Bratislava2528deti do 14 rokov
93092POZSONYIOVÁ Petra2005Lukostrelecký klub Bratislava2173juniori
93193ROCH Tomáš2004Lukostrelecký klub Bratislava2163juniori
93294ROSTÁS Dávid2005Lukostrelecký klub Bratislava1546juniori
93395ROSTÁS Kristína1977Lukostrelecký klub Bratislava1545dospelí
93496ROSTÁS Zoltán1977Lukostrelecký klub Bratislava1561dospelí
93597SEDLMAIR Gabriel2011Lukostrelecký klub Bratislava2265deti do 12 rokov
93698SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
93799SESTRIENKA Juraj2013Lukostrelecký klub Bratislava2166deti do 10 rokov
938100SESTRIENKOVÁ Jarmila1980Lukostrelecký klub Bratislava1214dospelí
939101SCHERHAUFER David1996Lukostrelecký klub Bratislava2618dospelí
940102SIPOSOVÁ Lea2007Lukostrelecký klub Bratislava1566kadeti
941103SLÁDEK Tomáš2002Lukostrelecký klub Bratislava1584dospelí
942104SRDOŠ Viliam2000Lukostrelecký klub Bratislava1090dospelí
943105STANČÍK Samuel2002Lukostrelecký klub Bratislava1376dospelí
944106SUČÍKOVÁ Patrícia2001Lukostrelecký klub Bratislava2164dospelí
945107SZABÓ Viktor2008Lukostrelecký klub Bratislava2143kadeti
946108ŠIMEK Branislav1976Lukostrelecký klub Bratislava2165dospelí
947109ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 3
948110TICHÝ Gregor2009Lukostrelecký klub Bratislava2529deti do 14 rokov
949111TITTEL Peter2004Lukostrelecký klub Bratislava2509juniori
950112TREBULA Maximilián2009Lukostrelecký klub Bratislava2510deti do 14 rokov
951113TUŽINSKÁ Ema2005Lukostrelecký klub Bratislava1933juniori
952114UJVÁRI Matilda2010Lukostrelecký klub Bratislava2253deti do 14 rokov
953115VALACHOVÁ Zuzana2011Lukostrelecký klub Bratislava2625deti do 12 rokov
954116VAN DIJCK Claire1993Lukostrelecký klub Bratislava2469dospelí
955117VARCHOLÍK Michal2003Lukostrelecký klub Bratislava2250juniori
956118VÉGH Vera2006Lukostrelecký klub Bratislava1733kadeti
957119VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
958120VIDOVÁ Hanka2007Lukostrelecký klub Bratislava1474kadeti
959121VIDOVÁ Soňa1974Lukostrelecký klub Bratislava1562dospelí
960122VOROŠ Lukáš2005Lukostrelecký klub Bratislava1961juniori
961123ZAHRADÍČEK Martin2005Lukostrelecký klub Bratislava2076juniori
962124ZAPLETAL Marek1992Lukostrelecký klub Bratislava2190dospelí
9631CSEREPES Daniel2004Lukostrelecký klub Danubia1580juniori
9642CSEREPES Fanny2006Lukostrelecký klub Danubia1578kadeti
9653ERDÉLYIOVÁ Jana2005Lukostrelecký klub Danubia2348juniori
9664FARKAŠOVÁ Zora2006Lukostrelecký klub Danubia1577kadeti
9675GÓDÁNY Marcus2009Lukostrelecký klub Danubia1983deti do 14 rokov
9686HÝREŠOVÁ Cintia2004Lukostrelecký klub Danubia1581juniori
9697MARCELL Marko2004Lukostrelecký klub Danubia1699juniori
9708MERTUSOVÁ Ivona1966Lukostrelecký klub Danubia760veteráni
9719MEZEI Fabián2009Lukostrelecký klub Danubia2223deti do 14 rokov
97210MOTUSOVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Danubia1994juniori
97311NAGY Tomáš2007Lukostrelecký klub Danubia2347kadeti
97412POKORNÁ Nikol2002Lukostrelecký klub Danubia1993dospelí
97513ŠIMŠÍKOVÁ Alexanda2005Lukostrelecký klub Danubia2346juniori
9761BEJTIC Róbert2005Lukostrelecký klub Dobšiná1676juniori
9772BEJTIC Róbert1971Lukostrelecký klub Dobšiná2266veteráni
9783BEJTICOVÁ Jana1977Lukostrelecký klub Dobšiná2466dospelí
9794MATYŠÁKOVÁ Lucia2005Lukostrelecký klub Dobšiná2587juniori
9805VILIM Peter1977Lukostrelecký klub Dobšiná15031000115dospelí
9816VILIMOVÁ Mária1980Lukostrelecký klub Dobšiná2468dospelí
9827VILIMOVÁ Veronika2000Lukostrelecký klub Dobšiná15051000116dospelí
9838VILIMOVÁ Viktória2003Lukostrelecký klub Dobšiná15061000117juniori
9841HERCEG Erik2003Lukostrelecký klub Dunajská Lužná1060juniori
9852HERCEG Miroslav1975Lukostrelecký klub Dunajská Lužná697dospelí
9863KRIVOŠÍK Michal1975Lukostrelecký klub Dunajská Lužná2619dospelí
9871BARANYAI Zsolt1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1911veteráni
9882BOGÁR Peter1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows2485dospelí
9893BOGÁROVÁ Valéria1979Lukostrelecký klub Hubert Arrows2486dospelí
9904BOSÁ Gabriela2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1870juniori
9915BOSÝ Marián1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1509dospelí
9926BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
9937CÍBIK David2004Lukostrelecký klub Hubert Arrows2085juniori
9948CÍBIK Pavol1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows2084veteráni
9959DARÁZS Ladislav1978Lukostrelecký klub Hubert Arrows1510dospelí
99610DARÁZS Mária1977Lukostrelecký klub Hubert Arrows1511dospelí
99711DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
99812DOBIAŠ Peter1980Lukostrelecký klub Hubert Arrows2481dospelí
99913HÁJKOVÁ Patrícia1998Lukostrelecký klub Hubert Arrows2086dospelí
100014HÉGL Gabriel1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows2156dospelí
100115HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508veteráni
100216KAJMA Ladislav1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2356dospelí
100317KARAS Martin1979Lukostrelecký klub Hubert Arrows2480dospelí
100418KENDERA Peter1989Lukostrelecký klub Hubert Arrows1548dospelí
100519KOMPAS Marek1963Lukostrelecký klub Hubert Arrows2358veteráni 2
100620KOMPAS Martin2002Lukostrelecký klub Hubert Arrows2123dospelí
100721KRASŇANSKÁ Monika1968Lukostrelecký klub Hubert Arrows2357veteráni
100822KRASŇANSKÝ Igor1968Lukostrelecký klub Hubert Arrows2359veteráni
100923KUN Benjamín1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows1956dospelí
101024KUN Sebastian Jesse2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1910juniori
101125KUNOVÁ Kristína1981Lukostrelecký klub Hubert Arrows1909dospelí
101226KURUCZ Miroslav1988Lukostrelecký klub Hubert Arrows1512dospelí
101327MAGYARICS Pavol1952Lukostrelecký klub Hubert Arrows13011000029veteráni 3
101428MARDIAK Matej1982Lukostrelecký klub Hubert Arrows2473dospelí
101529MAŠLÁNI Miroslav1979Lukostrelecký klub Hubert Arrows2487dospelí
101630MLINKOVICS Alex2005Lukostrelecký klub Hubert Arrows1980juniori
101731MLINKOVICSOVÁ Edita1974Lukostrelecký klub Hubert Arrows2125dospelí
101832SARKA Rastislav1972Lukostrelecký klub Hubert Arrows2090veteráni
101933SVETLÍKOVÁ Renáta1965Lukostrelecký klub Hubert Arrows2372veteráni
102034ŠTUK Jakub1990Lukostrelecký klub Hubert Arrows2081dospelí
102135TÓTH Dáriusz2009Lukostrelecký klub Hubert Arrows2360deti do 14 rokov
102236VEREŠ Sebastián1972Lukostrelecký klub Hubert Arrows2479veteráni
102337ŽENČÁR Pavol1997Lukostrelecký klub Hubert Arrows1786dospelí
10241BÁBA Norbert2006Lukostrelecký klub Jasov2432kadeti
10252BOROVSKÝ Peter1975Lukostrelecký klub Jasov1914dospelí
10263BOROVSKÝ Viktor2007Lukostrelecký klub Jasov1915kadeti
10274FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Jasov77veteráni 3
10285HALÁSZOVÁ Liana2007Lukostrelecký klub Jasov2580kadeti
10296HIRKO Matej2002Lukostrelecký klub Jasov1644dospelí
10307HIRKOVÁ Petra2006Lukostrelecký klub Jasov2206kadeti
10318KAPUTA Tibor1989Lukostrelecký klub Jasov2083dospelí
10329NAGY Pavol1985Lukostrelecký klub Jasov210dospelí
103310NAGY Peter1985Lukostrelecký klub Jasov211dospelí
103411ŠMELKO Matej1999Lukostrelecký klub Jasov1560dospelí
103512TAKÁČ Tomáš1988Lukostrelecký klub Jasov2367dospelí
103613VAŠŠOVÁ Noémi2010Lukostrelecký klub Jasov2581deti do 14 rokov
10371DOLEŽAL Jozef1956Lukostrelecký klub Malinovo331veteráni 2
10382DOLEŽALOVÁ Lenka1986Lukostrelecký klub Malinovo511000043dospelí
10393JANKO Dávid2010Lukostrelecký klub Malinovo1776deti do 14 rokov
10404JANKO Oliver2006Lukostrelecký klub Malinovo1668kadeti
10415JANKO Peter1977Lukostrelecký klub Malinovo1777dospelí
10426KRIZAN Cyril1970Lukostrelecký klub Malinovo2116veteráni
10437KRIZAN Cyril2004Lukostrelecký klub Malinovo2117juniori
10448KRIŽANOVÁ Henrieta1975Lukostrelecký klub Malinovo2118dospelí
10451GAŠPARCOVÁ Patrícia1986Lukostrelecký klub Perun1380dospelí
10462KRÁLIK Róbert1977Lukostrelecký klub Perun1575dospelí
10473KREUTZOVÁ Olívia2001Lukostrelecký klub Perun2263dospelí
10484MANĎÁKOVÁ Tatiana1998Lukostrelecký klub Perun1813dospelí
10495NOVÁK Ľubomír1975Lukostrelecký klub Perun1945dospelí
10506SAGAN Ján1983Lukostrelecký klub Perun1576dospelí
10517ŠTROMAJER Peter1992Lukostrelecký klub Perun2391dospelí
10521BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni 2
10532PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
10543VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
10551BUZEK Alex2005Lukostrelecký klub Senica1957juniori
10562DECSI Leonardo2007Lukostrelecký klub Senica2158kadeti
10573DECSI Robert1974Lukostrelecký klub Senica2157dospelí
10584GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni 2
10595GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750veteráni
10606JANKOVIČ Ladislav1974Lukostrelecký klub Senica2131dospelí
10617KNOŠKOVÁ Jana1976Lukostrelecký klub Senica1960dospelí
10628KUBÍČEK Libor1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
10639KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081dospelí
106410KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelí
106511KVALTÍN Anton1969Lukostrelecký klub Senica1759veteráni
106612MÁCHA Marek1984Lukostrelecký klub Senica2433dospelí
106713MATÚŠOVÁ Katarína2007Lukostrelecký klub Senica2155kadeti
106814RYBNIKÁROVÁ Daniela2004Lukostrelecký klub Senica2352juniori
106915ŠÁLEK Tobias2006Lukostrelecký klub Senica2070kadeti
107016ŠÁLKOVÁ Taťána1967Lukostrelecký klub Senica2132veteráni
107117ŠEDIVÁ Elizabeta2003Lukostrelecký klub Senica1992juniori
107218ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959kadeti
107319ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
107420ŠULCOVÁ Miriam1977Lukostrelecký klub Senica2351dospelí
107521TRAPEZANLIDIS Areti2008Lukostrelecký klub Senica2353kadeti
10761BELICA Ondrej2001Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1372dospelí
10772CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
10783DRGOŇOVÁ Hanka2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2339kadeti
10794FRIDRICHOVÁ Jana1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1753dospelí
10805HAJAS Michal1985Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou793dospelí
10816HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
10827HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni 2
10838HIRNEROVÁ Lucia2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2147juniori
10849HORVÁTHOVÁ Sára2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2134kadeti
108510HUDEKOVÁ Veronika1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou794dospelí
108611KARAŠINSKÝ Peter2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2340juniori
108712KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1379veteráni
108813KOPECKÁ Adela Ester2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2341deti do 14 rokov
108914LELOVIČ Nikolas2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1950kadeti
109015MIHÁLIK Filip1999Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou884dospelí
109116NIKODÉM Jozef1954Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1754veteráni 2
109217NIKODÉMOVÁ Lea2003Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1138juniori
109318ORAVCOVÁ Natália2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1951kadeti
109419OSTRADICKÁ Lucia2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2135kadeti
109520PLEVZA Jozef1961Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1755veteráni 2
109621PROCHÁZKA Miloš1963Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1996veteráni 2
109722PUTERA Adrián2002Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1178dospelí
109823PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
109924SEPEŠI Matúš2007Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1377kadeti
110025SLÁMKOVÁ Ester2005Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1137juniori
110126TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136deti do 14 rokov
110227VILČEK Ivana1980Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2365dospelí
110328VRÁBEL Erik2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2342kadeti
110429ZITRICKÝ Radim1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1046dospelí
110530ŽOLDOŠOVÁ Kristína1975Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1333dospelí
11061BUKOVINOVÁ Nikola2002Lukostrelecký klub Svit2025dospelí
11072DIČA Bruno2001Lukostrelecký klub Svit1222dospelí
11083DIČOVÁ Martina1977Lukostrelecký klub Svit1390dospelí
11094GRIVALSKÁ Alexandra2004Lukostrelecký klub Svit1393juniori
11105HAVLÍČEK Karel1968Lukostrelecký klub Svit1371veteráni
11116HUDECOVÁ Vlasta2002Lukostrelecký klub Svit1640dospelí
11127KOZLEROVÁ Júlia2009Lukostrelecký klub Svit2026deti do 14 rokov
11138LIŠKA Ondrej1981Lukostrelecký klub Svit2027dospelí
11149PASTRNÁKOVÁ Martina1973Lukostrelecký klub Svit1970veteráni
111510POBIJAK Róbert2007Lukostrelecký klub Svit1391kadeti
111611POBIJÁKOVÁ Eva1987Lukostrelecký klub Svit1972dospelí
111712RYBANSKÝ Karol1999Lukostrelecký klub Svit1395dospelí
111813SUCHY Anton1978Lukostrelecký klub Svit2194dospelí
111914VARGA Jakub1999Lukostrelecký klub Svit1971dospelí
112015VARGA Samuel2002Lukostrelecký klub Svit1392dospelí
11211BAJUSZ Gábor1989Lukostrelecký klub TAS LELES1523dospelí
11222KÁZSMÉR Július1955Lukostrelecký klub TAS LELES1516veteráni 2
11233KÁZSMÉR Július ml.1991Lukostrelecký klub TAS LELES1517dospelí
11244PAPP Krištóf2001Lukostrelecký klub TAS LELES1519dospelí
11255VARGA František1958Lukostrelecký klub TAS LELES1520veteráni 2
11266VIŠNAI Tibor1955Lukostrelecký klub TAS LELES1518veteráni 2
11277VOJTKO Dominik ml.2003Lukostrelecký klub TAS LELES1522juniori
11288VOJTKO Ladislav1978Lukostrelecký klub TAS LELES1521dospelí
11291DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570dospelí
11302ELIÁŠOVÁ Miriam1983Lukostrelecký klub Turiec1801dospelí
11313FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
11324JAVORNÍCKY Martin1979Lukostrelecký klub Turiec18031000113dospelí
11335KAŠUBOVÁ Alexandra2005Lukostrelecký klub Turiec1804juniori
11346KELEMEN Martin1982Lukostrelecký klub Turiec1805dospelí
11357KOSTOLNÍK Jozef1974Lukostrelecký klub Turiec2338dospelí
11368KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862juniori
11379LEGÁT Ján1967Lukostrelecký klub Turiec1982veteráni
113810REŤKOVSKÁ Adriana1971Lukostrelecký klub Turiec1991veteráni
113911RYCHTÁRECH Juraj2007Lukostrelecký klub Turiec1806kadeti
114012ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
11411ĎUGEL Jozef1964Lukostrelecký klub Varín956veteráni
11422PAĽO Bohumil1966Lukostrelecký klub Varín1325veteráni
11433PIROHA Ladislav1958Lukostrelecký klub Varín16651000068veteráni 2
11441BUČKO Peter1975Lukostrelecký klub Veľké Zálužie250dospelí
11452DURNÁ Katarína1964Lukostrelecký klub Veľké Zálužie333veteráni
11463FUČÍKOVÁ Margita1947Lukostrelecký klub Veľké Zálužie399veteráni 3
11474GARABÍKOVÁ Michaela1999Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1294dospelí
11485HURTOŇ Roman1987Lukostrelecký klub Veľké Zálužie446dospelí
11496KANÁS Juraj1976Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1358dospelí
11507KOMÁRŇANSKÁ Eva1972Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1217veteráni
11518KOMÁRŇANSKÝ Miroslav1997Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1120dospelí
11529MOCHNACKÝ Adrian2007Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1995kadeti
115310PLAVÁK Milan1962Lukostrelecký klub Veľké Zálužie914veteráni 2
115411VELČIC František1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie2veteráni 3
115512VELČIC Michal2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1373juniori
115613VELČICOVÁ Zlatica1948Lukostrelecký klub Veľké Zálužie223veteráni 3
115714ZELEŇÁKOVÁ Dorota2005Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1382juniori
115815ZELEŇÁKOVÁ Františka2003Lukostrelecký klub Veľké Zálužie1526juniori
11591DVORŠŤÁKOVÁ Alena1971Lukostrelecký klub Viničné2445veteráni
11602JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
11613KRAVÁČEK Daniel1979Lukostrelecký klub Viničné599dospelí
11624KUTIŠ Matej2005Lukostrelecký klub Viničné1968juniori
11635LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
11646MASAROVIČ Stanislav1978Lukostrelecký klub Viničné2446dospelí
11657SPURNÁ Soňa1966Lukostrelecký klub Viničné1098veteráni
11668SPURNÝ Dušan1968Lukostrelecký klub Viničné1571veteráni
11679SPURNÝ Martin1999Lukostrelecký klub Viničné998dospelí
116810ZVOLENSKÝ Adam2003Lukostrelecký klub Viničné2075juniori
11691BALAY Ladislav1960Lukostrelecký klub Žilina1599veteráni 2
11702BERZÁKOVÁ Stanislava2000Lukostrelecký klub Žilina1884dospelí
11713BODULÍK Daniel2003Lukostrelecký klub Žilina1885juniori
11724BRASO Pavel1958Lukostrelecký klub Žilina13971000050veteráni 2
11735BRASOVÁ Iveta1961Lukostrelecký klub Žilina13981000051veteráni 2
11746BRIŠ Roman1984Lukostrelecký klub Žilina2030dospelí
11757BUČEK Filip Sebastián2006Lukostrelecký klub Žilina2031kadeti
11768BUŽEK Branislav1980Lukostrelecký klub Žilina1600dospelí
11779CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni 2
117810ČERMANOVÁ Katarína2004Lukostrelecký klub Žilina2032juniori
117911ČERMANOVÁ Michaela2006Lukostrelecký klub Žilina2033kadeti
118012GARČÁR Šimon Daniel2006Lukostrelecký klub Žilina1845kadeti
118113GŘEŠEK Marek2002Lukostrelecký klub Žilina1594dospelí
118214HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035kadeti
118315HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelí
118416CHNÚRIK Alojz1980Lukostrelecký klub Žilina1973dospelí
118517JAKUBČEK Lukáš1990Lukostrelecký klub Žilina2488dospelí
118618KADÍK Emil2009Lukostrelecký klub Žilina1595deti do 14 rokov
118719KALABUS Dominik1990Lukostrelecký klub Žilina2137dospelí
118820KARKÓ Samuel2004Lukostrelecký klub Žilina15901000085juniori
118921KLANDUCHOVÁ Miroslava1984Lukostrelecký klub Žilina1735dospelí
119022KOKAVCOVÁ Diana2008Lukostrelecký klub Žilina1597kadeti
119123LADŇÁK Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina1883kadeti
119224LADŇÁK Matej2004Lukostrelecký klub Žilina1882juniori
119325LAZAR Pavol1970Lukostrelecký klub Žilina1603veteráni
119426LAZAR Samuel2002Lukostrelecký klub Žilina1596dospelí
119527MARČIŠOVÁ Janka2009Lukostrelecký klub Žilina2193deti do 14 rokov
119628MICHÁLEK Jakub2005Lukostrelecký klub Žilina1592juniori
119729MICHÁLEK Samuel2008Lukostrelecký klub Žilina1591kadeti
119830MICHÁLKOVÁ Zuzana1977Lukostrelecký klub Žilina1593dospelí
119931MINDEKOVÁ Bianca2002Lukostrelecký klub Žilina2037dospelí
120032MINTÁL Richard2004Lukostrelecký klub Žilina1598juniori
120133NEDELJAK Jakub1994Lukostrelecký klub Žilina2038dospelí
120234PERINA Matej1991Lukostrelecký klub Žilina1847dospelí
120335PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina14041000075dospelí
120436POBIJÁK Marek2003Lukostrelecký klub Žilina16091000086juniori
120537POBIJÁK Miroslav1973Lukostrelecký klub Žilina1399veteráni
120638REMENEC Juraj1981Lukostrelecký klub Žilina1601dospelí
120739ROČIAK Matej2001Lukostrelecký klub Žilina1405dospelí
120840SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni
120941SCHMIESTEROVÁ Kamila2005Lukostrelecký klub Žilina1843juniori
121042SCHMIESTEROVÁ Martina2002Lukostrelecký klub Žilina1844dospelí
121143SIBILA Andrej2003Lukostrelecký klub Žilina1607juniori
121244SIBILA Juraj1976Lukostrelecký klub Žilina1608dospelí
121345SOPČÁK Alexej2006Lukostrelecký klub Žilina1848kadeti
121446ŠÍPOŠOVÁ Ľubica2000Lukostrelecký klub Žilina1886dospelí
121547ŠURIMA Róbert1975Lukostrelecký klub Žilina2078dospelí
121648ŠURIMOVÁ Zuzana2008Lukostrelecký klub Žilina2034kadeti
121749VALCHARČIAK Tomáš2002Lukostrelecký klub Žilina1409dospelí
121850VITKAIYOVÁ Zuzana1970Lukostrelecký klub Žilina1602veteráni
121951WOHLMUTH Adrián2004Lukostrelecký klub Žilina1887juniori
12201CINGEL Michal1982Lukostrelecký oddiel Malinovo1946dospelí
12212DROBENOVÁ Emma2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1386juniori
12223KLČOVÁ Nicol2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1606dospelí
12234KLČOVÁ Sofia2005Lukostrelecký oddiel Malinovo1778juniori
12245KOVÁCS Ivan2003Lukostrelecký oddiel Malinovo1383juniori
12256KOVÁCSOVÁ Karin2001Lukostrelecký oddiel Malinovo1604dospelí
12267SOJKOVÁ Nina2004Lukostrelecký oddiel Malinovo1605juniori
12278VÁCLAV Lukáš2000Lukostrelecký oddiel Malinovo1387dospelí
12281DRDÁKOVÁ Klára2002Lusien Archery1634dospelí
12292JAHVODKA Adrián2005Lusien Archery1635juniori
12303KOCIAN Stanislav1974Lusien Archery1401dospelí
12314MACÁŠ Dávid1998Lusien Archery1617dospelí
12325MACHÚT Vladimír1983Lusien Archery1721dospelí
12336RIHA Lukáš1988Lusien Archery1637dospelí
12347VEDEJ Branislav1969Lusien Archery1723veteráni
12358VOJTAŠÁKOVÁ Lenka1991Lusien Archery1724dospelí
12361BOTLÓ Blahoslav2011LUX Krupina2550deti do 12 rokov
12372BOTLÓ Dobromil2008LUX Krupina2549kadeti
12383BOTLÓ Patrik1973LUX Krupina2483veteráni
12391BABJAK Matúš1991Mestský športový klub Kežmarok LO2597dospelí
12402BADOVSKÝ Benjamín2004Mestský športový klub Kežmarok LO1664juniori
12413BADOVSKÝ Nikolas2011Mestský športový klub Kežmarok LO2371deti do 12 rokov
12424BADOVSKÝ Samuel2004Mestský športový klub Kežmarok LO1663juniori
12435BAFIA Adam2005Mestský športový klub Kežmarok LO1473juniori
12446BALÁŽ Stanislav1999Mestský športový klub Kežmarok LO1230dospelí
12457BARČÁK Michal2007Mestský športový klub Kežmarok LO1850kadeti
12468BEKEŠ Roman1986Mestský športový klub Kežmarok LO2598dospelí
12479BEREŠÍK Matej2000Mestský športový klub Kežmarok LO17291000065dospelí
124810BESKYD Boris2006Mestský športový klub Kežmarok LO2058kadeti
124911BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
125012BOMBUŠKÁR Michal1984Mestský športový klub Kežmarok LO167dospelí
125113BOMBUŠKÁR Milan1955Mestský športový klub Kežmarok LO170veteráni 2
125214BRUTVAN Marek1972Mestský športový klub Kežmarok LO1151veteráni
125315BUBLÍK Juraj2001Mestský športový klub Kežmarok LO1283dospelí
125416ČERŇANSKÁ Martina1982Mestský športový klub Kežmarok LO2418dospelí
125517ČERNOTA Miloš1971Mestský športový klub Kežmarok LO2562veteráni
125618ČERYOVÁ Amália2006Mestský športový klub Kežmarok LO2596kadeti
125719ČIKOVSKÝ Henrich2008Mestský športový klub Kežmarok LO2301kadeti
125820DINHOVÁ Simona2006Mestský športový klub Kežmarok LO1756kadeti
125921DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni 2
126022DUDEKOVÁ Michaela2005Mestský športový klub Kežmarok LO1394juniori
126123DULOVIČ Adam2006Mestský športový klub Kežmarok LO1646kadeti
126224FALTINOVÁ Dominika2009Mestský športový klub Kežmarok LO2302deti do 14 rokov
126325GALLIK Milan1975Mestský športový klub Kežmarok LO1094dospelí
126426GALOVIČ Denis2004Mestský športový klub Kežmarok LO1660juniori
126527GARSTKA René2010Mestský športový klub Kežmarok LO2583deti do 14 rokov
126628GNEBUS Peter2008Mestský športový klub Kežmarok LO1851kadeti
126729GONTKOVIČ Maximilián2000Mestský športový klub Kežmarok LO1553dospelí
126830HALČINOVÁ Viktória2008Mestský športový klub Kežmarok LO2613kadeti
126931HAZUCHA Oliver2007Mestský športový klub Kežmarok LO2154kadeti
127032HISEM Jakub2009Mestský športový klub Kežmarok LO1852deti do 14 rokov
127133HLAVÁČ Branislav1985Mestský športový klub Kežmarok LO2563dospelí
127234HORANSKÁ Marcela1969Mestský športový klub Kežmarok LO1054veteráni
127335HOVANČÁK Dušan1973Mestský športový klub Kežmarok LO1231veteráni
127436JANEČEK Martin1970Mestský športový klub Kežmarok LO2489veteráni
127537JANEKOVÁ Eva1985Mestský športový klub Kežmarok LO1853dospelí
127638JANÍK Filip2004Mestský športový klub Kežmarok LO1219juniori
127739JUHÁSOVÁ Kristína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2061kadeti
127840JUHÁSOVÁ Veronika1989Mestský športový klub Kežmarok LO2129dospelí
127941JUSKO Maximilián2011Mestský športový klub Kežmarok LO2327deti do 12 rokov
128042KAŠIAK Milan1977Mestský športový klub Kežmarok LO1559dospelí
128143KINIK Peter1986Mestský športový klub Kežmarok LO521dospelí
128244KLEIN Jaroslav1975Mestský športový klub Kežmarok LO686dospelí
128345KLEINOVÁ Nina2000Mestský športový klub Kežmarok LO643dospelí
128446KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
128547KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151deti do 12 rokov
128648KOCÁN Ľubomír1974Mestský športový klub Kežmarok LO2283dospelí
128749KOČI Juraj1956Mestský športový klub Kežmarok LO18651000003veteráni 2
128850KOLCUN Maroš1983Mestský športový klub Kežmarok LO2547dospelí
128951KORSCH Ladislav1960Mestský športový klub Kežmarok LO1329veteráni 2
129052KRASUĽA Ján2006Mestský športový klub Kežmarok LO2072kadeti
129153KRASUĽA Marcel1977Mestský športový klub Kežmarok LO2277dospelí
129254KRASUĽOVÁ Paulína1978Mestský športový klub Kežmarok LO2278dospelí
129355KRASUĽOVÁ Sofia2004Mestský športový klub Kežmarok LO2130juniori
129456KRUPPOVÁ Petra2001Mestský športový klub Kežmarok LO1645dospelí
129557KUBÍK Peter1979Mestský športový klub Kežmarok LO1247dospelí
129658KUBÍKOVÁ Petra2009Mestský športový klub Kežmarok LO2062deti do 14 rokov
129759KUBOŠIOVÁ Zuzana1975Mestský športový klub Kežmarok LO2060dospelí
129860KURŇAVA Dominik2005Mestský športový klub Kežmarok LO1855juniori
129961LENART Matúš1984Mestský športový klub Kežmarok LO2423dospelí
130062LEŠKOVÁ Sofia2013Mestský športový klub Kežmarok LO2606deti do 10 rokov
130163MAČÁK Denis1994Mestský športový klub Kežmarok LO1148dospelí
130264MAČÁKOVÁ Alena1965Mestský športový klub Kežmarok LO1235veteráni
130365MAJERČÁK Vladimír1978Mestský športový klub Kežmarok LO110dospelí
130466MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 3
130567MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726veteráni
130668MAŠLONKA Branislav2008Mestský športový klub Kežmarok LO2329kadeti
130769MAŠLONKA Matthias2012Mestský športový klub Kežmarok LO2591deti do 12 rokov
130870MAŤAŠ Daniel2006Mestský športový klub Kežmarok LO1856kadeti
130971MAŤAŠ Radoslav1977Mestský športový klub Kežmarok LO1965dospelí
131072MIZDOŠOVÁ Zinayida1979Mestský športový klub Kežmarok LO1468dospelí
131173MODLA Vladimír2005Mestský športový klub Kežmarok LO2063juniori
131274MOJSEJ Norbert1971Mestský športový klub Kežmarok LO1478veteráni
131375MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255deti do 14 rokov
131476MRAVČÁK Matúš2013Mestský športový klub Kežmarok LO2331deti do 10 rokov
131577MRAVČÁK Rastislav1973Mestský športový klub Kežmarok LO2330veteráni
131678MUŠKÁT Peter1976Mestský športový klub Kežmarok LO2424dospelí
131779MUŠKÁT Šimon2009Mestský športový klub Kežmarok LO2300deti do 14 rokov
131880NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
131981NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
132082NOVOTNÝ Patrik1972Mestský športový klub Kežmarok LO1257veteráni
132183ONDRIKOVÁ Jaroslava1983Mestský športový klub Kežmarok LO2309dospelí
132284OROLIN Oliver2003Mestský športový klub Kežmarok LO1551juniori
132385PAJONKO Dominik2011Mestský športový klub Kežmarok LO2490deti do 12 rokov
132486Pajpach František1967Mestský športový klub Kežmarok LO2152veteráni
132587PASHCHENKOVÁ Diana1998Mestský športový klub Kežmarok LO1467dospelí
132688PATTERMANN Alex2004Mestský športový klub Kežmarok LO1638juniori
132789PAVLIČKO Vladimír1975Mestský športový klub Kežmarok LO1469dospelí
132890PAVLÍK Jozef1961Mestský športový klub Kežmarok LO1055veteráni 2
132991PETLÁN Adam2009Mestský športový klub Kežmarok LO2285deti do 14 rokov
133092PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
133193PETLÁNOVÁ Nina2006Mestský športový klub Kežmarok LO2299kadeti
133294PLUTA Rastislav2007Mestský športový klub Kežmarok LO2064kadeti
133395PODOLINSKÝ Marcel1988Mestský športový klub Kežmarok LO2065dospelí
133496POKRAJ Ililja1975Mestský športový klub Kežmarok LO2610dospelí
133597POKRAJ Manuel2007Mestský športový klub Kežmarok LO2611kadeti
133698POKRAJ Zuzana1973Mestský športový klub Kežmarok LO2612veteráni
133799POLÁK Ľuboš2009Mestský športový klub Kežmarok LO1966deti do 14 rokov
1338100POLAK Radovan2005Mestský športový klub Kežmarok LO1854juniori
1339101RIČOVSKÁ Simona2005Mestský športový klub Kežmarok LO1552juniori
1340102ROŠKO Martin1972Mestský športový klub Kežmarok LO2066veteráni
1341103SABOVÁ Ráchel1998Mestský športový klub Kežmarok LO1554dospelí
1342104SEKELSKÁ Karolína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2256kadeti
1343105SEMAŇÁK Jozef1980Mestský športový klub Kežmarok LO2332dospelí
1344106SLOVÍK Teodor Patrik2009Mestský športový klub Kežmarok LO1472deti do 14 rokov
1345107STARIGAZDA Matúš2008Mestský športový klub Kežmarok LO1647kadeti
1346108STARIGAZDA Michal2010Mestský športový klub Kežmarok LO1846deti do 14 rokov
1347109SUČANSKÁ Katarína1983Mestský športový klub Kežmarok LO2575dospelí
1348110SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 2
1349111SVITANA Maxim2012Mestský športový klub Kežmarok LO2605deti do 12 rokov
1350112SYNILNYKOVÁ Alexandra1976Mestský športový klub Kežmarok LO2472dospelí
1351113ŠILON Ján1997Mestský športový klub Kežmarok LO2262dospelí
1352114ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154juniori
1353115ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
1354116ŠIMO Filip2002Mestský športový klub Kežmarok LO1284dospelí
1355117ŠIMO Ivan1967Mestský športový klub Kežmarok LO115veteráni
1356118ŠIMO Marko2007Mestský športový klub Kežmarok LO2224kadeti
1357119ŠIMOVÁ Bianka2007Mestský športový klub Kežmarok LO1857kadeti
1358120ŠLEBODA Tomáš2008Mestský športový klub Kežmarok LO2304kadeti
1359121ŠOLTÝSOVÁ Tatiana1995Mestský športový klub Kežmarok LO861dospelí
1360122UKAŠÍK Martin2010Mestský športový klub Kežmarok LO2582deti do 14 rokov
1361123VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758veteráni
1362124VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659kadeti
1363125VEBER Martin1981Mestský športový klub Kežmarok LO2491dospelí
1364126VOLF Ivan1987Mestský športový klub Kežmarok LO2306dospelí
1365127ZAKOPIAN Juraj2007Mestský športový klub Kežmarok LO2067kadeti
1366128ZBOINSKÁ Kristína2001Mestský športový klub Kežmarok LO1648dospelí
1367129ZBOINSKÝ Matúš2004Mestský športový klub Kežmarok LO1221juniori
1368130ZEMAN Rastislav1972Mestský športový klub Kežmarok LO2284veteráni
1369131ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225kadeti
1370132ZUBAL Eduard1981Mestský športový klub Kežmarok LO1916dospelí
1371133ŽIDEK Radoslav1981Mestský športový klub Kežmarok LO801000059dospelí
1372134ŽIDEK Rastislav1956Mestský športový klub Kežmarok LO781000057veteráni 2
1373135ŽIDEKOVÁ Anna1958Mestský športový klub Kežmarok LO791000058veteráni 2
13741BOBOK Juraj1975MŠK Kežmarok1168dospelí
13752DIŇA Dominik2002MŠK Kežmarok688dospelí
13763DUDŽÁKOVÁ Klaudia1994MŠK Kežmarok1152dospelí
13774ELIŽER Tomáš1981MŠK Kežmarok1150dospelí
13785GIBALA Matúš2003MŠK Kežmarok1471juniori
13796GREGOR Michal1979MŠK Kežmarok857dospelí
13807HORANSKÁ Radka1999MŠK Kežmarok1153dospelí
13818HORNÍK - GALIEVA Gulia1981MŠK Kežmarok1477dospelí
13829HORNÍK Ján2006MŠK Kežmarok1476kadeti
138310JEFANOV Viktor1973MŠK Kežmarok1147veteráni
138411JEFANOVOVÁ Ivana2002MŠK Kežmarok1145dospelí
138512JEFANOVOVÁ Viktória2000MŠK Kežmarok1146dospelí
138613KAMENICKÝ Daniel2002MŠK Kežmarok1328dospelí
138714KRAJČÍRIK Ivan1981MŠK Kežmarok1169dospelí
138815LIPTÁK Marek2004MŠK Kežmarok1728juniori
138916MAJERČÁK Ján2004MŠK Kežmarok1330juniori
139017MAJERČÁK Vladimír najml.2000MŠK Kežmarok642dospelí
139118NOVOTNÝ Jakub2004MŠK Kežmarok1246juniori
139219ORAVCOVÁ Timea1997MŠK Kežmarok1167dospelí
139320PAŠTEKA Jakub2005MŠK Kežmarok1465juniori
139421PAŠTEKOVÁ Zuzana1980MŠK Kežmarok1466dospelí
139522PAVLÍKOVÁ Lenka1987MŠK Kežmarok1056dospelí
139623PIJÁK Stanislav1951MŠK Kežmarok1096veteráni 3
139724ŠILON Ján1997MŠK Kežmarok623dospelí
139825ŠMINDÁK Ľubomír1989MŠK Kežmarok1470dospelí
139926ŠROMOVSKÝ Jozef st.1970MŠK Kežmarok639veteráni
140027ŠTEFANKA Martin1997MŠK Kežmarok862dospelí
140128ŤAŽKÝ Alexander1995MŠK Kežmarok676dospelí
140229TVRDÁ Kamila1995MŠK Kežmarok1149dospelí
140330VYŠŇOVSKÝ Adrián2002MŠK Kežmarok1335dospelí
140431ZUBAL Juraj1987MŠK Kežmarok1507dospelí
140532ŽIVICKÝ Juraj2002MŠK Kežmarok1009dospelí
140633ŽIVICKÝ Radoslav2002MŠK Kežmarok1010dospelí
14071KOCOUREK Bohumil1947OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas13541000049veteráni 3
14082RÉDEY Zuzana1975OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas1353dospelí
14093SZÁRAZ Attila1971OZ tradicionálnej lukostreľby Legolas954veteráni
14101BOŽENÍK Ľubor2003Pro Eberhard - LO Malinovo1385juniori
14112DROBENA Alex2008Pro Eberhard - LO Malinovo1667kadeti
14123HAŠKO Jakub2006Pro Eberhard - LO Malinovo1389kadeti
14134JAKEŠ Richard1999Pro Eberhard - LO Malinovo1314dospelí
14145JAKUBČO Marko2004Pro Eberhard - LO Malinovo1669juniori
14156KISLER Erik2001Pro Eberhard - LO Malinovo1357dospelí
14167MURÁNYI Teo2003Pro Eberhard - LO Malinovo1384juniori
14178SUTTON Haden1978Pro Eberhard - LO Malinovo1313dospelí
14189SZIGL Andrej2001Pro Eberhard - LO Malinovo1388dospelí
141910ŠUBIN Martin2001Pro Eberhard - LO Malinovo13161000040dospelí
14201BELICZA Matej1999Red Arrows Poprad1858dospelí
14212BERNÍKOVÁ Ľubomíra2009Red Arrows Poprad2552deti do 14 rokov
14223DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204juniori
14234DZADÍK Samuel2007Red Arrows Poprad1642kadeti
14245GOLDBACH Nikolas2004Red Arrows Poprad1859juniori
14256HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289dospelí
14267HABAJ Jakub2002Red Arrows Poprad1226dospelí
14278HÖGEROVÁ Michaela2009Red Arrows Poprad2006deti do 14 rokov
14289HONČÁR Roman2007Red Arrows Poprad2287kadeti
142910HUDECOVÁ Petra2003Red Arrows Poprad1542juniori
143011IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285dospelí
143112IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286kadeti
143213KIŠŠIMON Michal1981Red Arrows Poprad1849dospelí
143314KNÍŽOVÁ Sofia2007Red Arrows Poprad2531kadeti
143415MARHEVKOVÁ Katarína2008Red Arrows Poprad2007kadeti
143516PITKA KESTER Patrik2001Red Arrows Poprad1643dospelí
143617SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
143718SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
143819SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541kadeti
143920SLEBODNÍKOVÁ Katarína2001Red Arrows Poprad2205dospelí
144021SONOGA Marek1974Red Arrows Poprad2286dospelí
144122SONOGA Natan2005Red Arrows Poprad2153juniori
144223SZABOVÁ Viktória2001Red Arrows Poprad2009dospelí
144324ŠTEFAŇÁK Marek1974Red Arrows Poprad1282dospelí
144425ŠTEFAŇÁK Tomáš2001Red Arrows Poprad1224dospelí
144526ŽONDA Matúš2005Red Arrows Poprad1540juniori
144627ŽONDA Šimon2010Red Arrows Poprad2321deti do 14 rokov
14471ADAMOV Adam2009Reflex Žilina1906deti do 14 rokov
14482BADOVÁ Laura2013Reflex Žilina2579deti do 10 rokov
14493BARTOVIČ Samuel2012Reflex Žilina2494deti do 12 rokov
14504BEHANČIN Matej2009Reflex Žilina2628deti do 14 rokov
14515BEKE Matúš2009Reflex Žilina2108deti do 14 rokov
14526BÍNOVÁ GOMBÁROVÁ Milada1968Reflex Žilina2599veteráni
14537BITTŠÁNSKY Adam2012Reflex Žilina2495deti do 12 rokov
14548BRESTOVANSKÝ Alexej2006Reflex Žilina2010kadeti
14559CEBECAUER Boris2008Reflex Žilina1907kadeti
145610DRDÁKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1618dospelí
145711DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011veteráni
145812DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
145913DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771juniori
146014DRUSKOVÁ Viktória2009Reflex Žilina2270deti do 14 rokov
146115DUDÍKOVÁ Lucia2009Reflex Žilina2584deti do 14 rokov
146216DUNDEKOVÁ Adela2007Reflex Žilina2629kadeti
146317FAŠANOKOVÁ Natália1999Reflex Žilina2271dospelí
146418FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
146519FIŤMA Dominik2008Reflex Žilina2013kadeti
146620FIŤMA Tobias2009Reflex Žilina1934deti do 14 rokov
146721FIŤMOVÁ Ivana1975Reflex Žilina1872dospelí
146822FRAŇOVÁ Sofia2009Reflex Žilina2644deti do 14 rokov
146923GÁBRIŠ Michal2010Reflex Žilina2110deti do 14 rokov
147024GADUŠOVÁ Alexandra2010Reflex Žilina2447deti do 14 rokov
147125GALADÍK Michal1990Reflex Žilina1400dospelí
147226GÁLIK Roman1972Reflex Žilina2272veteráni
147327GÁLIK Samuel2005Reflex Žilina2273juniori
147428GAŽO Filip2005Reflex Žilina2109juniori
147529GREČNÁR Branislav1994Reflex Žilina2600dospelí
147630HABRÚN Michal1981Reflex Žilina1812dospelí
147731HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403veteráni
147832HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina16111000084dospelí
147933HANULIAK Šimon2006Reflex Žilina2185kadeti
148034HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612deti do 14 rokov
148135HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573veteráni
148236HANUŠOVSKÝ Lukáš2013Reflex Žilina2496deti do 10 rokov
148337HEČKO Tomáš2011Reflex Žilina2601deti do 12 rokov
148438HVOLKA Filip2008Reflex Žilina1614kadeti
148539HVOLKOVÁ Zdenka2004Reflex Žilina1613juniori
148640CHOMOVÁ Timea2012Reflex Žilina2630deti do 12 rokov
148741JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785kadeti
148842JAKUBOVÁ Petra1976Reflex Žilina2014dospelí
148943JANČULOVÁ Lucia2011Reflex Žilina2497deti do 12 rokov
149044JEDINÁKOVÁ Alžbeta2010Reflex Žilina2631deti do 14 rokov
149145JEVSNIK Tim2003Reflex Žilina2460juniori
149246KADNÁR Jakub2006Reflex Žilina1908kadeti
149347KADNÁROVÁ Dana1974Reflex Žilina2015dospelí
149448KAJABA Jozef1976Reflex Žilina1935dospelí
149549KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni 2
149650KLENOVIČ Samuel2012Reflex Žilina2503deti do 12 rokov
149751KMECÍKOVÁ Kristína2001Reflex Žilina1636dospelí
149852KOČUTA Ondrej2002Reflex Žilina2279dospelí
149953KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775juniori
150054KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016veteráni
150155KRÁTKA Alena1982Reflex Žilina1936dospelí
150256KRÁTKY Jakub2008Reflex Žilina1937kadeti
150357KRUŽEL Miroslav1982Reflex Žilina2280dospelí
150458KRUŽEL Teodor2011Reflex Žilina2274deti do 12 rokov
150559KUBÁŇOVÁ Sofia2004Reflex Žilina2017juniori
150660KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772juniori
150761KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
150862KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
150963KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240kadeti
151064KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelí
151165KUPČÁK Kristián2008Reflex Žilina2632kadeti
151266LAZAROVÁ Tereza2010Reflex Žilina1939deti do 14 rokov
151367LOKAJOVÁ Aneta2002Reflex Žilina2243dospelí
151468MAČUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019veteráni
151569MAJERČIAK Aurel1999Reflex Žilina1408dospelí
151670MALAŤÁKOVÁ Alexandra2010Reflex Žilina2635deti do 14 rokov
151771MALÝ Matúš2007Reflex Žilina1720kadeti
151872MALÝ Michal1977Reflex Žilina1719dospelí
151973MAREC Miloš2002Reflex Žilina1407dospelí
152074MARTINČEKOVÁ Zuzana2008Reflex Žilina2498kadeti
152175MATSIUK Artem2008Reflex Žilina2633kadeti
152276MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 3
152377MLICHOVÁ Tereza2009Reflex Žilina2499deti do 14 rokov
152478MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
152579NOVOTNÁ Ema2005Reflex Žilina2180juniori
152680PAGÁČIK Filip2006Reflex Žilina1655kadeti
152781PAGÁČIK Juraj1982Reflex Žilina1731000087dospelí
152882PAGÁČIK Peter1954Reflex Žilina1721000089veteráni 2
152983PAGÁČIK Peter ml.2006Reflex Žilina16541000088kadeti
153084PAGÁČIKOVÁ Júlia1953Reflex Žilina2169veteráni 3
153185PASTOREK Peter2001Reflex Žilina1718dospelí
153286PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
153387PETRÁŇOVÁ Alžbeta2004Reflex Žilina1615juniori
153488POBIJÁK Daniel2006Reflex Žilina16101000083kadeti
153589POLIAK Ján Viktor2008Reflex Žilina2275kadeti
153690PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
153791SMATANA Lukáš2010Reflex Žilina2500deti do 14 rokov
153892SMEJKAL Jozef1952Reflex Žilina1402veteráni 3
153993ŠČEPKOVÁ Lucia2010Reflex Žilina1940deti do 14 rokov
154094ŠČEPKOVÁ Zdenka1982Reflex Žilina2181dospelí
154195ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
154296ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020deti do 14 rokov
154397ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
154498ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810kadeti
154599ŠIMANSKÁ Ivana1984Reflex Žilina2183dospelí
1546100ŠIMANSKÁ Nela2011Reflex Žilina2281deti do 12 rokov
1547101ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
1548102ŠKVAREKOVÁ Anna2002Reflex Žilina1406dospelí
1549103ŠUTEK Adam2005Reflex Žilina1840juniori
1550104ŠUTEK Ján1972Reflex Žilina1841veteráni
1551105TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
1552106TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774deti do 14 rokov
1553107URBÁNEK Milan1988Reflex Žilina1943dospelí
1554108UŽÁK Timotej2015Reflex Žilina2634deti do 10 rokov
1555109VALACH Samuel2002Reflex Žilina2241dospelí
1556110VALÚCHOVÁ Renáta1969Reflex Žilina2627veteráni
1557111VAVROVÁ Ľubomíra1974Reflex Žilina1942dospelí
1558112VEREŠ Maroš1996Reflex Žilina1944dospelí
1559113VIEST Alex2011Reflex Žilina2501deti do 12 rokov
1560114VIEST Peter1983Reflex Žilina2536dospelí
1561115ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024kadeti
1562116ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184deti do 14 rokov
1563117ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
1564118ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
1565119ŽIKLA Kristián2008Reflex Žilina2502kadeti
15661BAGAR Oldřich1945Slávia Archery Bratislava28veteráni 3
15672BALIOVÁ Eva1954Slávia Archery Bratislava2439veteráni 2
15683BOJCÚN Miroslav1969Slávia Archery Bratislava308veteráni
15694DEBNÁR Bohuslav1955Slávia Archery Bratislava510veteráni 2
15705DUBČÁK Anton1945Slávia Archery Bratislava1267veteráni 3
15716DZURILLA Pavol1955Slávia Archery Bratislava763veteráni 2
15727GAJDZIK Peter1981Slávia Archery Bratislava1433dospelí
15738GALANDA Dušan2003Slávia Archery Bratislava1432juniori
15749KALOUS Ľuboš1967Slávia Archery Bratislava1174veteráni
157510KEMÉŇ Erik1974Slávia Archery Bratislava2638dospelí
157611KENDERA Gustáv1963Slávia Archery Bratislava1547veteráni 2
157712KLUČIAROVÁ Simona1990Slávia Archery Bratislava1298dospelí
157813KRÁTKY Pavel1957Slávia Archery Bratislava1784veteráni 2
157914KUNDRIK Pavol1984Slávia Archery Bratislava1431dospelí
158015LAUKO Juraj1965Slávia Archery Bratislava459veteráni
158116MARČIŠOVÁ Miriam1976Slávia Archery Bratislava2179dospelí
158217ŠIMKO Peter1953Slávia Archery Bratislava209veteráni 3
158318ZÁHORSKÝ Tibor1962Slávia Archery Bratislava2440veteráni 2
15841GANČÁR Miroslav1971Slávia UVLF Košice1000062veteráni
15852KONDÁŠOVÁ Darina1982Slávia UVLF Košice1140dospelí
15863KOŠÍK Miloslav1967Slávia UVLF Košice1000063veteráni
15874KOVÁČ Ľuboš1967Slávia UVLF Košice562veteráni
15885KUTNÝ Pavol1987Slávia UVLF Košice1232dospelí
15896ROZHOŇ Miloš1971Slávia UVLF Košice1000064veteráni
15907SOBOTA Vladimír1969Slávia UVLF Košice1549veteráni
15918ŠPAKOVÁ Zdenka1989Slávia UVLF Košice1139dospelí
15929ŠTOLFA Štefan1981Slávia UVLF Košice92dospelí
159310TOMAŠOVIČ Tomáš1984Slávia UVLF Košice1628dospelí
159411ŽILKA Peter1986Slávia UVLF Košice1240dospelí
15951ČERVENÁ Sarah2009Spišský lukostrelecký klub2567deti do 14 rokov
15962ČERVENÝ Milan1981Spišský lukostrelecký klub2569dospelí
15973ČERVENÝ Samuel2011Spišský lukostrelecký klub2568deti do 12 rokov
15984ČURILLA Lukáš1981Spišský lukostrelecký klub2322dospelí
15995GETLÍK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2138deti do 14 rokov
16006HARČÁROVÁ Laura2008Spišský lukostrelecký klub1888kadeti
16017KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068deti do 14 rokov
16028KAMENICKÁ Karina2007Spišský lukostrelecký klub1889kadeti
16039KAMENICKÝ Pavel1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 3
160410KAMENICKÝ Radoslav2004Spišský lukostrelecký klub1621juniori
160511KANDRA Adam2002Spišský lukostrelecký klub1327dospelí
160612KICKO Denis2008Spišský lukostrelecký klub2573kadeti
160713KOŤUHOVÁ Emily2012Spišský lukostrelecký klub2590deti do 12 rokov
160814KRAJŇÁK Matej2007Spišský lukostrelecký klub2314kadeti
160915MAJOROVÁ Sofia2005Spišský lukostrelecký klub1334juniori
161016MARTINKO Ján1970Spišský lukostrelecký klub2251veteráni
161117MARTINKO Lukáš1999Spišský lukostrelecký klub1619dospelí
161218MARTINKOVÁ Katarína2000Spišský lukostrelecký klub1620dospelí
161319MASLOVIAK Jakub2010Spišský lukostrelecký klub2069deti do 14 rokov
161420MICHLÍK Dominik2004Spišský lukostrelecký klub2139juniori
161521MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni
161622MICHLÍK Tomáš1997Spišský lukostrelecký klub1006dospelí
161723ONDÍK Sebastián2005Spišský lukostrelecký klub2094juniori
161824PAČAN Martin2010Spišský lukostrelecký klub2323deti do 14 rokov
161925PIKLA Leonard2009Spišský lukostrelecký klub2095deti do 14 rokov
162026PIKLA Ľubomír1968Spišský lukostrelecký klub2396veteráni
162127PISKO Samuel2003Spišský lukostrelecký klub1890juniori
162228PROCHAZKA Peter2005Spišský lukostrelecký klub2140juniori
162329PROCHAZKA Šimon2002Spišský lukostrelecký klub2238dospelí
162430SMIK Lukáš2002Spišský lukostrelecký klub1464dospelí
162531SMOTRILA Adam2003Spišský lukostrelecký klub1891juniori
162632TOPOLIOVÁ Monika2006Spišský lukostrelecký klub1897kadeti
162733UHRÍNOVÁ Liliana2007Spišský lukostrelecký klub1896kadeti
162834UHRINOVÁ Táňa2010Spišský lukostrelecký klub2324deti do 14 rokov
162935VARGOVÁ Dária2009Spišský lukostrelecký klub2326deti do 14 rokov
163036VARGOVÁ Sofia2007Spišský lukostrelecký klub2325kadeti
16311BARTOŠOVÁ Lenka1983Sport Club Speed Arrows2124dospelí
16322BUZGOVÁ Júlia1978Sport Club Speed Arrows1760dospelí
16333FIKAROVA Ludmila1986Sport Club Speed Arrows2429dospelí
16344HOLENDA Viliam2007Sport Club Speed Arrows1998kadeti
16355HOLENDA Vladimír1976Sport Club Speed Arrows2057dospelí
16366HRIŇ Vladimír1984Sport Club Speed Arrows229dospelí
16377KAŠČÁK Peter1982Sport Club Speed Arrows490dospelí
16388KONECNI Przemysław2002Sport Club Speed Arrows2546dospelí
16399KURAČKA Peter1978Sport Club Speed Arrows1967dospelí
164010LYOCSA Imrich1963Sport Club Speed Arrows95veteráni 2
164111PAVLÍK Marcel1975Sport Club Speed Arrows677dospelí
164212ŠANDL Karol1982Sport Club Speed Arrows1761dospelí
16431ADAMCOVÁ Alexandra2009SPORTAcademy Hlohovec2393deti do 14 rokov
16442BLESÁK Jakub2013SPORTAcademy Hlohovec2511deti do 10 rokov
16453BULLA Matúš2010SPORTAcademy Hlohovec2636deti do 14 rokov
16464HABALA Ján1957SPORTAcademy Hlohovec2588veteráni 2
16475HALÁSOVÁ Katarína2007SPORTAcademy Hlohovec2513kadeti
16486CHALKOVA Barbora2011SPORTAcademy Hlohovec2515deti do 12 rokov
16497JAKUBEKOVÁ Rebeka2011SPORTAcademy Hlohovec2516deti do 12 rokov
16508JANEC Ľubomír1948SPORTAcademy Hlohovec2464veteráni 3
16519KLEPÁČ Roman1978SPORTAcademy Hlohovec2493dospelí
165210KOLÁRIK Andrej1974SPORTAcademy Hlohovec2530dospelí
165311KOLARIKOVA Pavlína2004SPORTAcademy Hlohovec2518juniori
165412KOLENOVÁ Sabina2008SPORTAcademy Hlohovec2519kadeti
165513KRAJČOVIČ Šimon2010SPORTAcademy Hlohovec2609deti do 14 rokov
165614LEHOCKÁ Emma2013SPORTAcademy Hlohovec2604deti do 10 rokov
165715LEHOCKÝ Leonard2010SPORTAcademy Hlohovec2520deti do 14 rokov
165816LELOVIČ Jozef1981SPORTAcademy Hlohovec2392dospelí
165917LELOVIČ Tomas2010SPORTAcademy Hlohovec2029deti do 14 rokov
166018MADARA Tomáš2010SPORTAcademy Hlohovec2521deti do 14 rokov
166119PALLER Daniel Ján2012SPORTAcademy Hlohovec2607deti do 12 rokov
166220PALLER Ján1983SPORTAcademy Hlohovec2623dospelí
166321PALLER Samuel Ján2010SPORTAcademy Hlohovec2524deti do 14 rokov
166422PALLEROVÁ Daniela1984SPORTAcademy Hlohovec2624dospelí
166523PAULOVIČOVÁ Paulína2009SPORTAcademy Hlohovec2465deti do 14 rokov
166624PAŽÍTKOVÁ Stela2006SPORTAcademy Hlohovec2525kadeti
166725PETROVIČOVÁ Dominika2005SPORTAcademy Hlohovec2345juniori
166826SEČNÁR Viktor2013SPORTAcademy Hlohovec2430deti do 10 rokov
166927SELNEKOVIČOVÁ Tamara2008SPORTAcademy Hlohovec2526kadeti
167028SOLOHUB Kristina2008SPORTAcademy Hlohovec2622kadeti
167129SPEVÁR Martin2009SPORTAcademy Hlohovec2463deti do 14 rokov
167230ŠTEFANIKOVÁ Alena1981SPORTAcademy Hlohovec2621dospelí
167331ŠTEFANIKOVÁ Lilien2007SPORTAcademy Hlohovec2395kadeti
167432TREBICHALSKÁ Diana2011SPORTAcademy Hlohovec2462deti do 12 rokov
167533TRNKA Samuel2011SPORTAcademy Hlohovec2394deti do 12 rokov
167634ZÁLESKÝ Krištof Marek2015SPORTAcademy Hlohovec2620deti do 10 rokov
167735ZELENAY Richard1970SPORTAcademy Hlohovec2608veteráni
16781BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
16792BROZMAN Michal1982ŠK Orlík Sliač2471dospelí
16803BUČKO Jakub1994ŠK Orlík Sliač1623dospelí
16814BUHOVECKÝ Patrik2011ŠK Orlík Sliač2570deti do 12 rokov
16825ČABALA Milan2005ŠK Orlík Sliač1834juniori
16836ČABALOVÁ Ema2003ŠK Orlík Sliač1948juniori
16847ČIERNIK Bohuš1953ŠK Orlík Sliač1901veteráni 3
16858ĎUROVIČ Ján2001ŠK Orlík Sliač1835dospelí
16869FEDOR Adam2003ŠK Orlík Sliač1625juniori
168710FRAŇO Ivan1972ŠK Orlík Sliač1838veteráni
168811FRAŇOVÁ Jana1972ŠK Orlík Sliač1839veteráni
168912GÁBOR Miroslav2002ŠK Orlík Sliač1461dospelí
169013GEORGIEV Ivan2005ŠK Orlík Sliač1725juniori
169114GNIDA Sebastián Peter2007ŠK Orlík Sliač2585kadeti
169215HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
169316HAMÁRY Tomáš1990ŠK Orlík Sliač1157dospelí
169417HORVÁTOVÁ Kristína2011ŠK Orlík Sliač2354deti do 12 rokov
169518CHABAN Erik2002ŠK Orlík Sliač1675dospelí
169619JANTOŠ Daniel2007ŠK Orlík Sliač1947kadeti
169720JEDLIČKA Boris1996ŠK Orlík Sliač2079dospelí
169821KMETÍKOVÁ Eliška2008ŠK Orlík Sliač2381kadeti
169922KYSEĽ Jakub2007ŠK Orlík Sliač2202kadeti
170023MAJLING Michal1993ŠK Orlík Sliač2389dospelí
170124MALÁ Denisa1976ŠK Orlík Sliač2484dospelí
170225MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462juniori
170326MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126juniori
170427MÁZOROVÁ Linda2009ŠK Orlík Sliač2231deti do 14 rokov
170528OROLÍN Matúš2003ŠK Orlík Sliač1757juniori
170629PIAROVÁ Frederika2002ŠK Orlík Sliač1622dospelí
170730PONICKÝ Rastislav1989ŠK Orlík Sliač1563dospelí
170831POVAŽANEC Peter1994ŠK Orlík Sliač2080dospelí
170932PŠÍDA Ondrej1987ŠK Orlík Sliač1726dospelí
171033REPKA Ján1999ŠK Orlík Sliač1463dospelí
171134RYBÁR Matúš2003ŠK Orlík Sliač1837juniori
171235SÁDECKÁ Nella Alexandra2011ŠK Orlík Sliač2127deti do 12 rokov
171336SÁDECKÝ Marek1982ŠK Orlík Sliač2268dospelí
171437SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836kadeti
171538SZÚDOR Róbert1977ŠK Orlík Sliač2203dospelí
171639SZÚDOR Róbert2011ŠK Orlík Sliač2200deti do 12 rokov
171740ŠIAGI Igor1978ŠK Orlík Sliač2269dospelí
171841ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624kadeti
171942ŠTUBNIAK Ondrej1986ŠK Orlík Sliač1626dospelí
172043TEREMOVÁ Ivana2001ŠK Orlík Sliač1833dospelí
172144VICIANOVÁ Daniela2006ŠK Orlík Sliač2056kadeti
172245VRTIELKA Samuel2004ŠK Orlík Sliač1832juniori
17231ČUCHRÁČ Tomáš1990Školské stredisko športovej lukostreľby419dospelí
17242KOVAĽ Peter1960Školské stredisko športovej lukostreľby964veteráni 2
17253KUŠNÍR Martin1999Školské stredisko športovej lukostreľby2213dospelí
17264MICHAL Peter1998Školské stredisko športovej lukostreľby960dospelí
17275MYDLA Adam1991Školské stredisko športovej lukostreľby841dospelí
17286REISINGER Jaroslav1994Školské stredisko športovej lukostreľby543dospelí
17297REISINGER Marek1980Školské stredisko športovej lukostreľby181dospelí
17308SOCHA Luboš ml.1988Školské stredisko športovej lukostreľby232dospelí
17319SOCHA Luboš st.1962Školské stredisko športovej lukostreľby312veteráni 2
17321ANTLOVÁ Patrícia1987TJ AC Jasov - LO1040dospelí
17332CEHELNÍKOVÁ Kitti2000TJ AC Jasov - LO1034dospelí
17343GUMAN Marek1974TJ AC Jasov - LO843dospelí
17354GUMANOVÁ Anna2003TJ AC Jasov - LO1239juniori
17365HODERMARSKÁ Monika1978TJ AC Jasov - LO682dospelí
17376HOMZA Imrich1973TJ AC Jasov - LO1050veteráni
17387PECUCH Valentín1998TJ AC Jasov - LO1205dospelí
17398PODRACKÍ Marián2000TJ AC Jasov - LO708dospelí
17409SITARČÍKOVÁ Anna1980TJ AC Jasov - LO1204dospelí
174110ŽEMBA Jozef1993TJ AC Jasov - LO567dospelí
174211ŽEMBOVÁ Kristína1997TJ AC Jasov - LO602dospelí
17431BRAŠŠAN Štefan1976TJ AC Jasov LO1502dospelí
17442HOMZA Imrich ml.2000TJ AC Jasov LO1051dospelí
17453JASAŇ Samuel2001TJ AC Jasov LO1332dospelí
17464KLEIN Kristián1996TJ AC Jasov LO953dospelí
17475NAGY Dominik1996TJ AC Jasov LO709dospelí
17486SONNTAGOVÁ Klaudia1997TJ AC Jasov LO1331dospelí
17497SZEGEDI Adrian1997TJ AC Jasov LO844dospelí
17508ZBIHLEJ Peter1981TJ AC Jasov LO1370dospelí
17511DRINKA Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1172dospelí
17522GAŽI Marína1985TJ Slávia Právnik - LO476dospelí
17533HLAVATÝ Rastislav1975TJ Slávia Právnik - LO1326dospelí
17544HRABÁNEK Martin2002TJ Slávia Právnik - LO1173dospelí
17555HRABÁNKOVÁ Alenka1999TJ Slávia Právnik - LO1170dospelí
17566KONTŠEKOVÁ Oľga1984TJ Slávia Právnik - LO838dospelí
17577KOVÁČ Peter1963TJ Slávia Právnik - LO259veteráni 2
17588KOZMAL Michal1986TJ Slávia Právnik - LO1538dospelí
17599KRAJČI Andrea1983TJ Slávia Právnik - LO993dospelí
176010KREJČOVÁ Barbora1982TJ Slávia Právnik - LO1057dospelí
176111KUPCOVÁ Mária1977TJ Slávia Právnik - LO1171dospelí
176212KURIC Peter1973TJ Slávia Právnik - LO1303veteráni
176313MASARYK Tomáš1997TJ Slávia Právnik - LO1175dospelí
176414PERINAY Adam1999TJ Slávia Právnik - LO1430dospelí
176515PIKNOVÁ Gabriela1981TJ Slávia Právnik - LO1117dospelí
176616POLAKOVIČ Richard1972TJ Slávia Právnik - LO828veteráni
176717POLAKOVIČ Richard ml.1990TJ Slávia Právnik - LO920dospelí
176818ROHÁČEK Luboš1976TJ Slávia Právnik - LO1109dospelí
176919ŠTEFÁNEK Ján1953TJ Slávia Právnik - LO262veteráni 3
177020VALACHOVIČ Peter1978TJ Slávia Právnik - LO1176dospelí
17711JEŽÍK Jozef1977TJ Slávia Právnik Bratislava LO1106dospelí
17722KRAJČÍ Július1979TJ Slávia Právnik Bratislava LO994dospelí
17733KUČERA Valter1975TJ Slávia Právnik Bratislava LO1369dospelí
17744LUČANIČ Ľudovít1959TJ Slávia Právnik Bratislava LO1136veteráni 2
17755MEŠŤÁNEK Eugen1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO1662veteráni 3
17766PÁKOZDY Tamáš1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO2002dospelí
17777PÁZMÁNY Peter1993TJ Slávia Právnik Bratislava LO2000dospelí
17788PIKNA Peter1982TJ Slávia Právnik Bratislava LO989dospelí
17799POLAKOVIČ Martin1990TJ Slávia Právnik Bratislava LO507dospelí
178010ŠTEFÁNKOVÁ Marta1952TJ Slávia Právnik Bratislava LO263veteráni 3
17811ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 3
17822ERENYI Tibor1983TJ Slávia UVLF Košice LO2595dospelí
17833FRAJT Milan1975TJ Slávia UVLF Košice LO1627dospelí
17844GROBÁR Jozef1977TJ Slávia UVLF Košice LO2366dospelí
17855GROBÁR Ľuboš1978TJ Slávia UVLF Košice LO2227dospelí
17866KAPITÁN Ivan1969TJ Slávia UVLF Košice LO1243veteráni
17877KAPITÁN Tibor1944TJ Slávia UVLF Košice LO1244veteráni 3
17888KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni 2
17899KONDÁŠ Jaroslav1978TJ Slávia UVLF Košice LO1058dospelí
179010KÖROSSY Alexander1964TJ Slávia UVLF Košice LO936veteráni
179111KOVÁČ Ľuboš1967TJ Slávia UVLF Košice LO2195veteráni
179212KOŽÁR Jozef1972TJ Slávia UVLF Košice LO1550veteráni
179313MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni
179414MIHOK František1998TJ Slávia UVLF Košice LO2199dospelí
179515SIEDOI Illia1995TJ Slávia UVLF Košice LO2386dospelí
179616URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028kadeti
179717URBAN Matúš1976TJ Slávia UVLF Košice LO2425dospelí
179818VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni 2
17991BOGÁROVÁ Adela2006TJ Sokol1922kadeti
18002HIRJAK Peter1960TJ Sokol1905veteráni 2
18013CHRASTINA Samuel1999TJ Sokol1923dospelí
18024KOVÁČ Filip2004TJ Sokol1927juniori
18035KOVÁČ Ján1970TJ Sokol1924veteráni
18046KOVÁČ Rastislav1977TJ Sokol1925dospelí
18057KOVÁČ Rastislav2002TJ Sokol1926dospelí
18068ŠÁLEK Vladimír1967TJ Sokol2120veteráni
18079ŠÁLEKOVÁ Ivana1971TJ Sokol2121veteráni
180810ŠÁLEKOVÁ Vladimíra1992TJ Sokol2122dospelí
18091ASTRABOVÁ Lenka1983VINEDI Svätý Jur1101dospelí
18102BÁNOVEC Peter1982VINEDI Svätý Jur917dospelí
18113BARAN Tomáš1991VINEDI Svätý Jur1185dospelí
18124BÚZAYOVÁ Anna1979VINEDI Svätý Jur895dospelí
18135DOSTÁLOVÁ Nikol1991VINEDI Svätý Jur1186dospelí
18146JASENSKÝ Michal1986VINEDI Svätý Jur1187dospelí
18157KRISTEĽ Martin1987VINEDI Svätý Jur1188dospelí
18168LACKOVIČ Martin1989VINEDI Svätý Jur1189dospelí
18179MIHÁLIK Branislav1987VINEDI Svätý Jur807dospelí
181810MIHÁLIK Tibor1957VINEDI Svätý Jur897veteráni 2
181911MICHEL Michal1989VINEDI Svätý Jur1190dospelí
182012PAJER Valter1981VINEDI Svätý Jur808dospelí
182113PRECÁK Juraj1982VINEDI Svätý Jur1191dospelí
182214SLAMOVÁ Diana1986VINEDI Svätý Jur1192dospelí
182315SLOBODA Igor1988VINEDI Svätý Jur902dospelí
182416VAŇO Michal1993VINEDI Svätý Jur751dospelí
182517VIDLIČKA Peter1990VINEDI Svätý Jur1104dospelí
182618ZUZKÁČOVÁ Zdenka1989VINEDI Svätý Jur1193dospelí
182719ŽITNÝ Adam1992VINEDI Svätý Jur903dospelí
18281DEGRO Filip2000X-Focus Prešov1453dospelí
18292FLEŠAR Martin1969X-Focus Prešov1447veteráni
18303GAĽA Miroslav1987X-Focus Prešov1448dospelí
18314GALLO Filip1997X-Focus Prešov1452dospelí
18325GUĽAŠA Daniel1997X-Focus Prešov1451dospelí
18336ILENČÍK Peter1982X-Focus Prešov1457dospelí
18347JALAKŠA Matúš1984X-Focus Prešov1000061dospelí
18358LEŠOVÁ Zuzana2000X-Focus Prešov1455dospelí
18369MIŽENKO Radko1976X-Focus Prešov1449dospelí
183710ORÍŠKOVÁ Dorotka2000X-Focus Prešov1458dospelí
183811POLÁKOVÁ Ema2002X-Focus Prešov1456dospelí
183912TOMÁŠ Martin1981X-Focus Prešov1000060dospelí
18401DUCHOŇ Juraj1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia404dospelí
18412DUCHOŇ Miroslav1991X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia405dospelí
18423HERSTEKOVÁ Veronika1978X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2616dospelí
18434PERLÍKOVÁ Klaudia1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2422dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.
Zobrazení sú súčasní aj bývalí členovia SLZ.
Zobrazená je posledná evidovaná klubová príslušnosť.

Webdesign: František Kundracik