ME nemecko

Aktualizované18:30

Denisa Baránková a Daniel Medveczky budú bojovať v sobotu 24.2.2024 na Majstrovstvách Európy o bronzové medaile. Rozhodli o tom štvrtkové semifinálové súboje, v ktorých obaja podľahli svojim súperom v boji o postup do finále.

 

Družstvo mužov v olympijskom luku v zložení Ján Jakub Hanuliak, Alojz Chnúrik a Andrej Majerík budú v piatok bojovať o bronzovú medailu z Majstrovstiev Európy v halovej lukostreľbe družstiev.

Priamy prenos bude možné sledovať na youtube stránke World Archery Europe o 18:15.

https://www.youtube.com/watch?v=o4kKiu0OtFM

 

D. Baránková v olympijskom luku ženy v stredajších osemfinálových súbojoch zvíťazila nad islanďankou E.V.Hjaltested 6:0, vo štvrtkovom štvrťfinále zvíťazila nad Izraelskou strelkyňou M.Moshe 6:2 a v semifinálovom súboji prehrala s Taliankou T. Andreoli 6:2. V súboji o bronz sa stretne s ďalšou Talianskou strelkyňou L. Boari. Tento súboj je na programe v sobotu 24.2. o 16:40.

D. Medveczky v olympjskom luku juniori (U21) v stredajších osemfinálových súbojoch zvíťazil nad belgickým strelcom A. Collasom 6:4 a v dnešnom štvrťfinále zvíťazil v tesnom súboji v rozstrele proti Talianskemu strelcovi E. Ramponovi 6:5. V semifinálovom súboji o postup do finále prehral s  izraelským strelcom N. Frenkelom taktiež v rozstrele 5:6.

Súboj o bronz bude prebiehať v sobotu 24.2.2024 o 16:05.

Oba súboje bude možné sledovať v priamom prenose na youtube stránke World Archery Europe.

https://www.youtube.com/watch?v=CGmsFpCn8so
 
 
 
 

Odkazy

 

 

Podporili nas

Facebook