wa svk normal                                                                                                                               08A1 IWS OPEN MAIN VECTOR    
 

Tak ako v zimnej halovej sezóne 2020, tak aj pre nastávajúcu sezónu pripravilo World Archery medzinárodnú dištančnú súťaž, ktorá bude tento rok súčasťou Indoor World Series (IWS). v porovnaní so sezónou 2020/2021 však bude prebiehať odlišným spôsobom.

Strelci sa budú môcť zúčastniť IWS na Open Ranking Events, čo znamená, že každý organizátor halovej súťaže v období od 1.11.2021 do 6.2.2022 môže zaregistrovať halovú súťaž do IWS systému a strelci, ktorí budú mať záujem, aby ich výsledok z domácej súťaže bol registrovaný v IWS Open rankingu, oznámia túto skutočnosť organizátorovi registrovanej súťaže a on zašle redukovanú výsledkovú listinu len s menami a výsledkami záujemcov o účasť v IWS. Do celkového rankingu IWS sa budú počítať tri(3) najlepšie výsledky strelca z takýchto registrovaných súťaží.

 

Táto súťaž sa bude strieľať len v divíziách - olympijský luk, kladkový luk a holý luk, muži a ženy, všetky ostatné vekové kategórie musia takisto strieľať len v týchto divíziách a kategóriách, napr. OL kadeti a OL muži budú strieľať na rovnaký terč a obe tieto kategórie budú teda hodnotené spoločne. Ak má strelec záujem o registráciu svojho výsledku, musí strieľať na rovnaký terč a rovnakú vzdialenosť ako je jedna z vyššie spomínaných kategórií.

Strelcom, ktorí sa zúčastnia aj Elite ranking events (Nimes a Las Vegas) sa tento výsledok bude počítať aj do Open rankingu.

 

Čo musí spraviť organizátor halovej súťaže ak chce registrovať súťaž do systému IWS:

  • -Požiadať SLZ o registráciu súťaže ako WA star súťaž, 25CHF=cca 24,60Eur (SLZ vystavuje faktúru)
  • -Zaregistrovať súťaž do IWS systému -link
  • -Poslať výsledkovú redukovanú listinu v predpísanom formáte, alebo v exporte súťaže z Iansea do World Archery.
  • -Zaplatiť registračný poplatok za registráciu do IWS. 50CHF za súťaž + 1CHF za každého strelca na posielanej výsledkovej listine. Platba nutná cez Pay-Pal, po skončení súťaže a zaslaní výsledkov.
    • Ak strelci nemajú záujem o účasť v IWS organizátor nemusí posielať ich výsledky do systému IWS. Platí sa len za strelcov, ktorých výsledky sa pošlú.

 

Čo musí spraviť strelec, aby sa jeho výsledok počítal do IWS:

  • -Zúčastniť sa registrovanej súťaže v systéme IWS
  • -Oznámiť organizátorovi tejto súťaže, že má záujem o to, aby jeho výsledok bol zaslaný do systému IWS.
  • -Zaplatiť štartovné na danú súťaž (organizátor si môže účtovať vyššie štartové v prípade zaradenia do IWS)

 

V prípade otázok prosím píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Odkazy

 

 

Podporili nas

Facebook