SLZ

Vekové kategórie členov Slovenského lukostreleckého zväzu

Rok:    Klub: 


 Vekové kategórie členov SLZ v roku 2024, vyhľadané dňa 23.02.2024
p.č.p.č.k.MenoRok narodeniaKlubRegistračné čísloČíslo licencieKategória
11JANKOVIČ Peter1959Archery klub Geronimo Trnava16981000056veteráni 2
22KRIŠTOFÍK Peter1952Archery klub Geronimo Trnava1349veteráni 3
33RAKOVSKÁ Lívia1992Archery klub Geronimo Trnava2787dospelí
44RAKOVSKÁ Monika1970Archery klub Geronimo Trnava1574veteráni
55SÁRKOVÁ Gabriela1971Archery klub Geronimo Trnava1630veteráni
61Giláni Miroslav1982Arquitis Blatnica2875dospelí
72GILÁNIOVÁ Michaela1986Arquitis Blatnica2874dospelí
83KYSEL Tomáš2006Arquitis Blatnica2698juniori
94PAŠKULIAK Matej2009Arquitis Blatnica2222kadeti
105PAŠKULIAK Róbert1969Arquitis Blatnica1567veteráni
111BELADIČ Milan2009Blue Arrows Viničné2557kadeti
122BOHÚN Lukáš2010Blue Arrows Viničné2385deti do 14 rokov
133BUŽEK Vladimír1978Blue Arrows Viničné1317dospelí
144DUBAŠÁK Martin1997Blue Arrows Viničné1036dospelí
155DURNÝ Matúš ml.1986Blue Arrows Viničné91dospelí
166DURNÝ Matúš st.1962Blue Arrows Viničné70veteráni 2
177GAŽÍK Stanislav1959Blue Arrows Viničné1483veteráni 2
188GAŽOVÁ Izabela2013Blue Arrows Viničné2542deti do 12 rokov
199HARČARIK Ján1957Blue Arrows Viničné1014veteráni 2
2010HARČARIKOVÁ Jana1964Blue Arrows Viničné1015veteráni 2
2111HARČARIKOVÁ Lenka1991Blue Arrows Viničné473dospelí
2212INGELIOVÁ Emma2004Blue Arrows Viničné2101juniori
2313JIRKU Ema2004Blue Arrows Viničné1815juniori
2414JIRKŮ Radomír1972Blue Arrows Viničné1816veteráni
2515KOKOLUS Richard2016Blue Arrows Viničné2850deti do 10 rokov
2616LACOVÁ Liliana2005Blue Arrows Viničné2773juniori
2717LONGA Ján1956Blue Arrows Viničné529veteráni 2
2818LONGOVÁ Alexandra1994Blue Arrows Viničné46512345654dospelí
2919LONGOVÁ Jana1961Blue Arrows Viničné530veteráni 2
3020MACKOVČIN Viliam2003Blue Arrows Viničné2390dospelí
3121MIŠKOVSKÝ Matej1992Blue Arrows Viničné2107dospelí
3222ORIHELOVÁ Lívia2006Blue Arrows Viničné2106juniori
3323PALITEFKOVÁ Andrea2007Blue Arrows Viničné2104kadeti
3424SLANÝ Dušan1967Blue Arrows Viničné2264veteráni
3525SLAUKA Branislav1981Blue Arrows Viničné2851dospelí
3626STOJKA Peter1967Blue Arrows Viničné2186veteráni
3727VARGOVÁ Sofia2001Blue Arrows Viničné2362dospelí
3828ŽIAK Ján1973Blue Arrows Viničné1681veteráni
391BRASO Pavel1958Golden Archery Team13971000050veteráni 2
402CHNÚRIK Alojz1980Golden Archery Team1973dospelí
413CHNÚRIKOVÁ Lucia1982Golden Archery Team2795dospelí
424KRUŽEL Miroslav1982Golden Archery Team2280dospelí
435KRUŽEL Teodor2011Golden Archery Team2274deti do 13 rokov(iba OL)
446MARČIŠOVÁ Janka2009Golden Archery Team2193kadeti
451GAVAČ Juraj1964Horné Húščie 3D1767veteráni 2
462KONIG Radek1967Horné Húščie 3D13641000071veteráni
473KÚDELA Ján1950Horné Húščie 3D1236veteráni 3
484MÁLEK Jakub2003Horné Húščie 3D1678dospelí
495MÁLEK Peter1974Horné Húščie 3D1527veteráni
506MÁLKOVÁ Erika1977Horné Húščie 3D1677dospelí
517MÁLKOVÁ Lea2006Horné Húščie 3D2191juniori
528SKRÚCANÝ Ján1964Horné Húščie 3D1769veteráni 2
539SVITEK Juraj1976Horné Húščie 3D2810dospelí
5410VEJČÍK Stanislav1987Horné Húščie 3D2811dospelí
551BAĎURA Marek1984I. SŠLK Petržalka2774dospelí
562BALIGOVÁ Lea2014I. SŠLK Petržalka2533deti do 10 rokov
573BUTLER Amélia Nella2008I. SŠLK Petržalka2791kadeti
584ČABÁK Viliam2014I. SŠLK Petržalka2538deti do 10 rokov
595ĎURIGOVÁ Linda1988I. SŠLK Petržalka2667dospelí
606FERKOVOVÁ Lenka1980I. SŠLK Petržalka2615dospelí
617FERKOVOVÁ Lucia2010I. SŠLK Petržalka2168deti do 14 rokov
628FIALA Christopher2010I. SŠLK Petržalka2792deti do 14 rokov
639HARVÁNKOVÁ Ivana1986I. SŠLK Petržalka2793dospelí
6410HOCMANOVÁ Claudia2013I. SŠLK Petržalka2456deti do 12 rokov
6511HODULOVÁ Monika2007I. SŠLK Petržalka2794kadeti
6612HOMOLA Patrik2002I. SŠLK Petržalka1787dospelí
6713JANÍČEK Viktor1984I. SŠLK Petržalka2775dospelí
6814KARASZ Róbert2006I. SŠLK Petržalka2167juniori
6915KARASZ Roman1967I. SŠLK Petržalka2614veteráni
7016KONČEK Miroslav1950I. SŠLK Petržalka1253veteráni 3
7117KRUŽEL Branislav1978I. SŠLK Petržalka2315dospelí
7218KRUŽELOVÁ Anica2009I. SŠLK Petržalka1984kadeti
7319KUBICA Daniel1975I. SŠLK Petržalka2768dospelí
7420KUBICOVÁ Lenka2008I. SŠLK Petržalka2532kadeti
7521PARAJ Ladislav1976I. SŠLK Petržalka980dospelí
7622PAVLUVČÍKOVÁ Klára2008I. SŠLK Petržalka2594kadeti
7723PAVLUVČÍKOVÁ Lucia2004I. SŠLK Petržalka2571juniori
7824POLÁCH Antonín1949I. SŠLK Petržalka43veteráni 3
7925RADIČ Július1954I. SŠLK Petržalka1683veteráni 3
8026SULOVSKÁ Minka2011I. SŠLK Petržalka2455deti do 13 rokov(iba OL)
8127TEMEŠI Peter1981I. SŠLK Petržalka1962dospelí
8228TUČNÍKOVÁ Lucia2009I. SŠLK Petržalka2750kadeti
8329VOJTKO Juraj1982I. SŠLK Petržalka2534dospelí
841BINDER Dušan1963KŠL Robin Zvolen839veteráni 2
852BINDEROVÁ Tatiana1966KŠL Robin Zvolen840veteráni
863ČULÁK Juraj1961KŠL Robin Zvolen2082veteráni 2
874MEKÝŠ Peter1962KŠL Robin Zvolen1949veteráni 2
881BENDÍK Miroslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub1435veteráni
892BENDÍKOVÁ Elena2004Liptovský školský lukostrelecký klub1368juniori
903CÍGLER Peter1972Liptovský školský lukostrelecký klub2373veteráni
914HALÍK Dalibor1971Liptovský školský lukostrelecký klub1930veteráni
925HLADKÁ Marta1968Liptovský školský lukostrelecký klub715veteráni
936HLADKÝ Jaroslav1956Liptovský školský lukostrelecký klub369veteráni 2
947HLADKÝ Marek1990Liptovský školský lukostrelecký klub370dospelí
958KRÁL Radoslav1974Liptovský školský lukostrelecký klub2683veteráni
969MAJERÍK Andrej2003Liptovský školský lukostrelecký klub1830dospelí
9710MARŠÍK Ondřej1985Liptovský školský lukostrelecký klub2685dospelí
9811PAVELLOVÁ Anna1970Liptovský školský lukostrelecký klub1258veteráni
9912ŠULEK Pavol2009Liptovský školský lukostrelecký klub2201kadeti
1001BALCO Michal2007LUK KLUB POHODA1779kadeti
1012BALCO Peter1966LUK KLUB POHODA1989veteráni
1023BARKOL Martin1979LUK KLUB POHODA2397dospelí
1034BARKOLOVÁ Lucia1982LUK KLUB POHODA2431dospelí
1045BEGAN Lukáš2011LUK KLUB POHODA2747deti do 13 rokov(iba OL)
1056DRENČÁK Tomáš1985LUK KLUB POHODA2779dospelí
1067FERIANCOVÁ Martina2009LUK KLUB POHODA2748kadeti
1078FERIANCOVÁ Petronela2014LUK KLUB POHODA2848deti do 10 rokov
1089FRIEBERT Filip2010LUK KLUB POHODA2560deti do 14 rokov
10910GÁNÓCZY Nina2008LUK KLUB POHODA2412kadeti
11011GÁNÓCZY Zuzana1977LUK KLUB POHODA2382dospelí
11112GAŠPARÍK Marek1978LUK KLUB POHODA1661dospelí
11213GAŠPARÍKOVÁ Kristína2007LUK KLUB POHODA2416kadeti
11314HORANOVÁ Eleonóra1973LUK KLUB POHODA2415veteráni
11415HORNÁČEK Peter1970LUK KLUB POHODA2409veteráni
11516HORNÁČKOVÁ Andrea1972LUK KLUB POHODA2414veteráni
11617HUDEČEK Dušan1977LUK KLUB POHODA2639dospelí
11718HUDEČKOVÁ Karolína2014LUK KLUB POHODA2640deti do 10 rokov
11819JANKOVIČ Lukáš1987LUK KLUB POHODA2561dospelí
11920KATONA Tibor1963LUK KLUB POHODA2434veteráni 2
12021KIRÁLY Zsolt1983LUK KLUB POHODA2879dospelí
12122KRUŽLIAKOVÁ Silvia1981LUK KLUB POHODA2641dospelí
12223LANDLOVÁ Lenka2006LUK KLUB POHODA2649juniori
12324LEHOTA Lukáš2009LUK KLUB POHODA2458kadeti
12425LIPÁROVÁ Dana Mária2001LUK KLUB POHODA2813dospelí
12526LIPOVSKÁ Monika1950LUK KLUB POHODA2417veteráni 3
12627MATVEJ Richard1993LUK KLUB POHODA2814dospelí
12728MAYEROVÁ Soňa1995LUK KLUB POHODA2849dospelí
12829MIČEK Peter1978LUK KLUB POHODA1065dospelí
12930NÉMET Vojtech1970LUK KLUB POHODA1809veteráni
13031PAVLENKOVÁ Liliana2011LUK KLUB POHODA2642deti do 13 rokov(iba OL)
13132SEDLÁKOVÁ Anna1961LUK KLUB POHODA1069veteráni 2
13233ŠTARK Denis1977LUK KLUB POHODA2572dospelí
1331BÁTORA Ľubomír1959Lukostreľba pre radosť2767veteráni 2
1342CSÓRI Viktor1976Lukostreľba pre radosť2764dospelí
1353HRONKOVIČOVÁ Mária1975Lukostreľba pre radosť2626dospelí
1364JANČEK Miroslav1968Lukostreľba pre radosť2766veteráni
1375ŽITŇANSKÁ Katarína1980Lukostreľba pre radosť2553dospelí
1386ŽITŇANSKÝ Jozef1973Lukostreľba pre radosť2551veteráni
1391BALOGH Miroslav1998Lukostrelec BB2871dospelí
1402BAŽÍK Juraj2012Lukostrelec BB2822deti do 12 rokov
1413BOHUŠOVÁ Klára2007Lukostrelec BB2700kadeti
1424BOŽÍK Norbert José2012Lukostrelec BB2816deti do 12 rokov
1435BUKOVÁ Daniela2004Lukostrelec BB1459juniori
1446BUKOVÁ Jana1976Lukostrelec BB1486dospelí
1457BUKOVÝ Filip2000Lukostrelec BB1297dospelí
1468CMARKO Tomáš2011Lukostrelec BB2576deti do 13 rokov(iba OL)
1479DUBECKÝ Vladimír1958Lukostrelec BB2712veteráni 2
14810GLOWIAK Patrik2012Lukostrelec BB2681deti do 12 rokov
14911HOLOSOVÁ Zuzana2013Lukostrelec BB2713deti do 12 rokov
15012JURIKOVÁ Sára1994Lukostrelec BB2872dospelí
15113KAŠPAR Sebastián2006Lukostrelec BB2492juniori
15214KLENOVČAN Pavel1950Lukostrelec BB2245veteráni 3
15315KLIMENT Igor1974Lukostrelec BB1652veteráni
15416KLYMENKO Vladyslava2008Lukostrelec BB2682kadeti
15517KOKAVCOVÁ Klára2012Lukostrelec BB2820deti do 12 rokov
15618KRNÁČOVÁ Kristína2010Lukostrelec BB2873deti do 14 rokov
15719KULFAS Tomáš2002Lukostrelec BB2709dospelí
15820KÚTIKOVÁ Miroslava2012Lukostrelec BB2823deti do 12 rokov
15921LÍŠKA Ľudovít2013Lukostrelec BB2677deti do 12 rokov
16022MAHÚT Maroš2014Lukostrelec BB2818deti do 10 rokov
16123MECHÁČEK Lukáš2014Lukostrelec BB2817deti do 10 rokov
16224MIHALIKOVÁ Vivien2008Lukostrelec BB2708kadeti
16325MOLCHANOVÁ Kseniia2011Lukostrelec BB2824deti do 13 rokov(iba OL)
16426MORAVČÍK Marián1985Lukostrelec BB1115dospelí
16527MURČEKOVÁ Ema2006Lukostrelec BB1818juniori
16628MYŠIAK Štefan1954Lukostrelec BB995veteráni 3
16729NOSKO Samuel2005Lukostrelec BB2577juniori
16830ORAVCOVÁ Júlia2006Lukostrelec BB2870juniori
16931RIEČANOVÁ Lucia2010Lukostrelec BB2710deti do 14 rokov
17032SPIŠÁK Radoslav1960Lukostrelec BB2461veteráni 2
17133STYK Ľubomír1979Lukostrelec BB1116dospelí
17234ŠKODA Timon2011Lukostrelec BB2718deti do 13 rokov(iba OL)
17335ŠKOLNÍKOVÁ Hana2009Lukostrelec BB2208kadeti
17436ŠKRVÁŇOVÁ Laura2013Lukostrelec BB2815deti do 12 rokov
17537ŠRENKELOVÁ Gabriela2001Lukostrelec BB2719dospelí
17638ŠUHAJDA Matej2006Lukostrelec BB2716juniori
17739ZACHAR Oliver2006Lukostrelec BB2212juniori
17840ZAVADIL Vratislav1959Lukostrelec BB1649veteráni 2
17941ŽÁKOVÁ Gréta2011Lukostrelec BB2819deti do 13 rokov(iba OL)
1801CAHEL Roman1973Lukostrelecký a paintballový klub Elán2178veteráni
1812FIALA Ľuboš1993Lukostrelecký a paintballový klub Elán2545dospelí
1823HUSZAR Denis2014Lukostrelecký a paintballový klub Elán2830deti do 10 rokov
1834KODRIŠ Ivo2018Lukostrelecký a paintballový klub Elán2861deti do 10 rokov
1845LABUDOVÁ Martina1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán850dospelí
1856ĽACH Jakub1986Lukostrelecký a paintballový klub Elán1997dospelí
1867MACEJ Samuel2010Lukostrelecký a paintballový klub Elán2862deti do 14 rokov
1878MARTINEZ Daniel2017Lukostrelecký a paintballový klub Elán2863deti do 10 rokov
1889MATÚŠ Tribus2013Lukostrelecký a paintballový klub Elán2864deti do 12 rokov
18910OŽVALD Martin2018Lukostrelecký a paintballový klub Elán2860deti do 10 rokov
19011ŠIPOŠ Stanislav2013Lukostrelecký a paintballový klub Elán2593deti do 12 rokov
19112ŠTILHAMMER Jakub2011Lukostrelecký a paintballový klub Elán2831deti do 13 rokov(iba OL)
19213ŠVEC Ján2018Lukostrelecký a paintballový klub Elán2859deti do 10 rokov
19314VELČÍK Michal1979Lukostrelecký a paintballový klub Elán35dospelí
1941BALÁŽ Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava919dospelí
1952BARÁNKOVÁ Denisa2001Lukostrelecký klub Bratislava837dospelí
1963BEINROHR Ernest1977Lukostrelecký klub Bratislava2252dospelí
1974CAGARDA Richard2010Lukostrelecký klub Bratislava2504deti do 14 rokov
1985Deák Hugo2014Lukostrelecký klub Bratislava2858deti do 10 rokov
1996FRANCŮ Ondrej2000Lukostrelecký klub Bratislava1312dospelí
2007FRAŠTIA Tomáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2505deti do 14 rokov
2018HOBLÍK Jakub1992Lukostrelecký klub Bratislava2355dospelí
2029HORŇÁK Martin1977Lukostrelecký klub Bratislava158dospelí
20310HURBAN Martin1991Lukostrelecký klub Bratislava571dospelí
20411HURBAN Vladimír1996Lukostrelecký klub Bratislava568dospelí
20512HURBAN Vladimír st.1969Lukostrelecký klub Bratislava573veteráni
20613HURBANOVÁ Alena1964Lukostrelecký klub Bratislava645veteráni 2
20714HUTTINGER Surya2004Lukostrelecký klub Bratislava2514juniori
20815KALEČÍK Dominik2005Lukostrelecký klub Bratislava1413juniori
20916KLASOVÁ Nina2008Lukostrelecký klub Bratislava2827kadeti
21017KRASUĽOVÁ Sofia2004Lukostrelecký klub Bratislava2130juniori
21118KUBÁN Rastislav1968Lukostrelecký klub Bratislava2617veteráni
21219KUBIŇÁK Matúš2009Lukostrelecký klub Bratislava2564kadeti
21320KUNDRACIK František1959Lukostrelecký klub Bratislava921veteráni 2
21421KUNDRACIKOVÁ Iveta1962Lukostrelecký klub Bratislava986veteráni 2
21522KÚTNIK Pavol1974Lukostrelecký klub Bratislava2426veteráni
21623LENKOVÁ Lucia2011Lukostrelecký klub Bratislava2470deti do 13 rokov(iba OL)
21724MACHÁN Maroš2003Lukostrelecký klub Bratislava13151000052dospelí
21825MEDVECZKY Daniel2005Lukostrelecký klub Bratislava2171juniori
21926MIKLETIČ Jozef1973Lukostrelecký klub Bratislava2522veteráni
22027MYRONENKO Oleksandr2005Lukostrelecký klub Bratislava2650juniori
22128NEMEČKAYOVÁ Stela2007Lukostrelecký klub Bratislava1921kadeti
22229NÉMETHOVÁ Nina2005Lukostrelecký klub Bratislava1780juniori
22330PAVLÍK Marcel1975Lukostrelecký klub Bratislava677dospelí
22431PIKULÍK Daniel1971Lukostrelecký klub Bratislava2807veteráni
22532PIKULÍK Lukáš2010Lukostrelecký klub Bratislava2427deti do 14 rokov
22633PLACHÁ Elena2008Lukostrelecký klub Bratislava2508kadeti
22734PLACHÝ Peter1978Lukostrelecký klub Bratislava2507dospelí
22835POKRAJ Ilija1975Lukostrelecký klub Bratislava2610dospelí
22936POKRAJ Manuel2007Lukostrelecký klub Bratislava2611kadeti
23037POKRAJ Zuzana1973Lukostrelecký klub Bratislava2612veteráni
23138POTOCKÁ Veronika2010Lukostrelecký klub Bratislava2528deti do 14 rokov
23239SESTRIENKA Juraj1982Lukostrelecký klub Bratislava1213dospelí
23340ŠÍPOŠ Pavel1951Lukostrelecký klub Bratislava1083veteráni 3
23441Špalek Richard2012Lukostrelecký klub Bratislava2857deti do 12 rokov
23542TITTEL Peter2004Lukostrelecký klub Bratislava2509juniori
23643VALACHOVÁ Lucia2011Lukostrelecký klub Bratislava2625deti do 13 rokov(iba OL)
23744VIDA Peter1975Lukostrelecký klub Bratislava202dospelí
2381ANTAL Marián1957Lukostrelecký klub Dobšiná1242veteráni 2
2392BEJTIC Róbert2005Lukostrelecký klub Dobšiná1676juniori
2403BEJTICOVÁ Jana1977Lukostrelecký klub Dobšiná2466dospelí
2414VILIM Peter1977Lukostrelecký klub Dobšiná15031000115dospelí
2421HERCEG Erik2003Lukostrelecký klub Dunajská Lužná1060dospelí
2432HERCEG Miroslav1975Lukostrelecký klub Dunajská Lužná697dospelí
2443KRIVOŠÍK Michal1978Lukostrelecký klub Dunajská Lužná2619dospelí
2451GAŽÁKOVÁ Soňa1977Lukostrelecký klub Fityfal2722dospelí
2462MARDIAK Matej1982Lukostrelecký klub Fityfal2473dospelí
2473ŠALING Michal1973Lukostrelecký klub Fityfal2721veteráni
2484TRUHLÁŘ Michal1983Lukostrelecký klub Fityfal2771dospelí
2495TRUHLÁŘOVÁ Laura1996Lukostrelecký klub Fityfal2772dospelí
2501BARANYAI Zsolt1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1911veteráni
2512BODÓ Bianka1999Lukostrelecký klub Hubert Arrows2821dospelí
2523BOŠANSKÝ Jozef1976Lukostrelecký klub Hubert Arrows1513dospelí
2534DEÁK Karol1957Lukostrelecký klub Hubert Arrows1700veteráni 2
2545HORVÁTH Dušan1973Lukostrelecký klub Hubert Arrows1508veteráni
2556KOMPAS Marek1963Lukostrelecký klub Hubert Arrows2358veteráni 2
2567PONIŠT Michal1989Lukostrelecký klub Hubert Arrows2812dospelí
2578SZÁZ František1971Lukostrelecký klub Hubert Arrows2797veteráni
2589VEREŠ Richard1970Lukostrelecký klub Hubert Arrows2741veteráni
25910VEREŠ Sebastián1972Lukostrelecký klub Hubert Arrows2479veteráni
2601BÁBA Norbert2006Lukostrelecký klub Jasov2432juniori
2612BOROVSKÝ Peter1975Lukostrelecký klub Jasov1914dospelí
2623BOROVSKÝ Viktor2007Lukostrelecký klub Jasov1915kadeti
2634FUČÍK Cyril1947Lukostrelecký klub Jasov77veteráni 3
2645HIRKOVÁ Petra2006Lukostrelecký klub Jasov2206juniori
2656NAGY Pavol1985Lukostrelecký klub Jasov210dospelí
2667NAGY Peter1985Lukostrelecký klub Jasov211dospelí
2678ŠMELKO Matej1999Lukostrelecký klub Jasov1560dospelí
2689TAKÁČ Tomáš1988Lukostrelecký klub Jasov2367dospelí
26910VAŠŠOVÁ Noémi2010Lukostrelecký klub Jasov2581deti do 14 rokov
2701BARTOŠOVÁ Mária1961Lukostrelecký klub Piešťany803veteráni 2
2712PODMANICKÝ Martin1982Lukostrelecký klub Piešťany805dospelí
2723VARŠAVÍK Radim1977Lukostrelecký klub Piešťany804dospelí
2731BAČA Peter1980Lukostrelecký klub Prešov1879dospelí
2742CSIZMADIA Imrich1966Lukostrelecký klub Prešov1903veteráni
2753FRYK Vladimír1979Lukostrelecký klub Prešov1878dospelí
2764FRYKOVÁ Alexandra2008Lukostrelecký klub Prešov1877kadeti
2775PRESTL Erik1979Lukostrelecký klub Prešov2647dospelí
2786PRESTL Richard2007Lukostrelecký klub Prešov2661kadeti
2797ŠEBEŠ Norbert2005Lukostrelecký klub Prešov2219juniori
2808TARBAJ Daniel1991Lukostrelecký klub Prešov1874dospelí
2811GABČO Jakub1993Lukostrelecký klub Senica2878dospelí
2822GÁL Peter1962Lukostrelecký klub Senica1969veteráni 2
2833GÁLOVÁ Barbora1972Lukostrelecký klub Senica1750veteráni
2844KASSAYOVÁ Michaela2008Lukostrelecký klub Senica2803kadeti
2855KUBÍČEK Libor1968Lukostrelecký klub Senica1082veteráni
2866KUBÍČEK Libor ml.2001Lukostrelecký klub Senica1081dospelí
2877KUKLIŠ Ondrej1986Lukostrelecký klub Senica2258dospelí
2888SAMEK Pavol1987Lukostrelecký klub Senica2804dospelí
2899ŠEDIVÝ Šimon2006Lukostrelecký klub Senica1959juniori
29010ŠEDIVÝ Vladimír1975Lukostrelecký klub Senica1958dospelí
2911CÁDER Marián1965Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1362veteráni
2922DRGOŇOVÁ Hanka2008Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2339kadeti
2933HANZLÍK Matúš1990Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou468dospelí
2944HANZLÍK Rudolf1962Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou796veteráni 2
2955CHALKOVA Barbora2011Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2515deti do 13 rokov(iba OL)
2966KOLLÁRIK Ivan1966Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1379veteráni
2977PUTERA Andrej1988Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou1177dospelí
2988TOLLAROVIČ Ľubomír1974Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2769veteráni
2999TOLLAROVIČOVÁ Adelka2010Lukostrelecký klub Suchá nad Parnou2136deti do 14 rokov
3001HAVLÍČEK Karel1968Lukostrelecký klub Svit1371veteráni
3012ZEMČÁKOVÁ Lenka2006Lukostrelecký klub Svit2743juniori
3021BÁTOROVÁ Veronika1988Lukostrelecký klub Topoľ2805dospelí
3032BEŇO Miroslav1981Lukostrelecký klub Topoľ2670dospelí
3043DÍTĚTOVÁ Nella2008Lukostrelecký klub Topoľ2671kadeti
3054DOMINOVÁ Rebeka2007Lukostrelecký klub Topoľ2782kadeti
3065HALO Juraj1979Lukostrelecký klub Topoľ2776dospelí
3076KAPUSTA Juraj1973Lukostrelecký klub Topoľ2668veteráni
3087KARAS Martin1979Lukostrelecký klub Topoľ2480dospelí
3098KARAS Tomáš2008Lukostrelecký klub Topoľ2669kadeti
3109KARASOVÁ Monika1987Lukostrelecký klub Topoľ2646dospelí
31110KRAJČÍK Eduard1959Lukostrelecký klub Topoľ2777veteráni 2
31211LAŠÁK Ján1976Lukostrelecký klub Topoľ2442dospelí
31312NOVOTNÁ Laura2013Lukostrelecký klub Topoľ2783deti do 12 rokov
31413NOVOTNÝ Eduard1988Lukostrelecký klub Topoľ2784dospelí
31514PATÁK Marek1975Lukostrelecký klub Topoľ2674dospelí
31615PETER Branislav1974Lukostrelecký klub Topoľ2778veteráni
31716PLEKANEC Patrik1974Lukostrelecký klub Topoľ2672veteráni
31817ŠÁLEK Vladimír1967Lukostrelecký klub Topoľ2120veteráni
31918ŠÁLEKOVÁ Ivana1971Lukostrelecký klub Topoľ2121veteráni
3201DUREC Pavol1974Lukostrelecký klub Turiec1570veteráni
3212FŰLŐP Martin1978Lukostrelecký klub Turiec1802dospelí
3223KOŠARIŠŤANOVÁ Ema2003Lukostrelecký klub Turiec1862dospelí
3234ZRUBEK Tomáš1982Lukostrelecký klub Turiec1569dospelí
3241JÁNOŠÍK Ondrej1994Lukostrelecký klub Viničné696dospelí
3252LACÚCHOVÁ Kristína1985Lukostrelecký klub Viničné18dospelí
3263MELICHAR Tibor1983Lukostrelecký klub Viničné2877dospelí
3271CILLER Tibor1963Lukostrelecký klub Žilina1359veteráni 2
3282FALÁTOVÁ Nina2008Lukostrelecký klub Žilina2692kadeti
3293FRAJT Tomáš1978Lukostrelecký klub Žilina2756dospelí
3304FTOREK Patrik1988Lukostrelecký klub Žilina2762dospelí
3315HALUSKA Teodor2015Lukostrelecký klub Žilina2854deti do 10 rokov
3326HUDEC Jakub2007Lukostrelecký klub Žilina2035kadeti
3337HUDEC Martin1978Lukostrelecký klub Žilina2036dospelí
3348JANEC Marián1979Lukostrelecký klub Žilina2829dospelí
3359PASTORKOVÁ Zuzana2015Lukostrelecký klub Žilina2853deti do 10 rokov
33610PLAVÝ František1981Lukostrelecký klub Žilina14041000075dospelí
33711RYBÁRSKY Ľubomír1967Lukostrelecký klub Žilina2828veteráni
33812RYBÁRSKY Martin2012Lukostrelecký klub Žilina2758deti do 12 rokov
33913SCHMIESTER Alfréd1969Lukostrelecký klub Žilina1842veteráni
34014ŠURIMA Michal2011Lukostrelecký klub Žilina2759deti do 13 rokov(iba OL)
34115ŠURIMOVÁ Zuzana2008Lukostrelecký klub Žilina2034kadeti
34216ZÁBORSKÁ Žaneta2010Lukostrelecký klub Žilina2852deti do 14 rokov
3431BOTLÓ Blahoslav2011LUX Krupina2550deti do 13 rokov(iba OL)
3442BOTLÓ Dobromil2008LUX Krupina2549kadeti
3453BOTLÓ Patrik1973LUX Krupina2483veteráni
3464BOTLOVÁ Lenka1973LUX Krupina2693veteráni
3475BÚRYOVÁ Kristína2011LUX Krupina2744deti do 13 rokov(iba OL)
3486MAJTÁN Filip2010LUX Krupina2738deti do 14 rokov
3497RAŠNER Michal2011LUX Krupina2737deti do 13 rokov(iba OL)
3508TREBULOVÁ Emília2010LUX Krupina2847deti do 14 rokov
3519VICIAN Radoslav2013LUX Krupina2846deti do 12 rokov
3521ANDRÁŠ Kamil2011Mestský športový klub Kežmarok LO2765deti do 13 rokov(iba OL)
3532ANDRÁŠ Šimon2012Mestský športový klub Kežmarok LO2645deti do 12 rokov
3543BEKEŠ Roman1986Mestský športový klub Kežmarok LO2598dospelí
3554BESKYD Ladislav1977Mestský športový klub Kežmarok LO2059dospelí
3565ČERŇANSKÁ Martina1982Mestský športový klub Kežmarok LO2418dospelí
3576DORIČ Martin1963Mestský športový klub Kežmarok LO1558veteráni 2
3587FALTINOVÁ Dominika2009Mestský športový klub Kežmarok LO2302kadeti
3598GARSTKA René2010Mestský športový klub Kežmarok LO2583deti do 14 rokov
3609JANEČEK Martin1970Mestský športový klub Kežmarok LO2489veteráni
36110JUHÁSOVÁ Kristína2008Mestský športový klub Kežmarok LO2061kadeti
36211KOBZA Martin1997Mestský športový klub Kežmarok LO664dospelí
36312KOCÁN Filip2011Mestský športový klub Kežmarok LO2151deti do 13 rokov(iba OL)
36413KOCÁN Ľubomír1974Mestský športový klub Kežmarok LO2283veteráni
36514LAČNÝ Juraj1997Mestský športový klub Kežmarok LO2746dospelí
36615MAJERČÁK Vladimír st.1950Mestský športový klub Kežmarok LO111veteráni 3
36716MAREČÁK Marian1972Mestský športový klub Kežmarok LO726veteráni
36817MRAVČÁK Filip2010Mestský športový klub Kežmarok LO2255deti do 14 rokov
36918MRAVČÁK Matúš2013Mestský športový klub Kežmarok LO2331deti do 12 rokov
37019MRAVČÁK Rastislav1973Mestský športový klub Kežmarok LO2330veteráni
37120MUŠKÁT Peter1976Mestský športový klub Kežmarok LO2424dospelí
37221MUŠKÁT Šimon2009Mestský športový klub Kežmarok LO2300kadeti
37322NOVÁK Ján1967Mestský športový klub Kežmarok LO1964veteráni
37423NOVÁKOVÁ Michaela1991Mestský športový klub Kežmarok LO1963dospelí
37524PETLÁN Adam2009Mestský športový klub Kežmarok LO2285kadeti
37625PETLÁN Radek1975Mestský športový klub Kežmarok LO2150dospelí
37726PETLÁNOVÁ Nina2006Mestský športový klub Kežmarok LO2299juniori
37827SVETLÍK Pavel1954Mestský športový klub Kežmarok LO380veteráni 3
37928ŠILON Ján1997Mestský športový klub Kežmarok LO2262dospelí
38029ŠILON Sebastián2004Mestský športový klub Kežmarok LO1154juniori
38130ŠILONOVÁ Ingrid1975Mestský športový klub Kežmarok LO519dospelí
38231ŠOFRANKO Juraj2016Mestský športový klub Kežmarok LO2753deti do 10 rokov
38332VAĽO Jaroslav1971Mestský športový klub Kežmarok LO1758veteráni
38433VAĽOVÁ Sandra2006Mestský športový klub Kežmarok LO1659juniori
38534VEBER Martin1981Mestský športový klub Kežmarok LO2491dospelí
38635VILGOVÁ Emma2013Mestský športový klub Kežmarok LO2754deti do 12 rokov
38736ZEMAN Rastislav1972Mestský športový klub Kežmarok LO2284veteráni
38837ZEMAN Samuel2006Mestský športový klub Kežmarok LO2225juniori
3891BOHATA Matúš1987Red Arrows Poprad2658dospelí
3902ČERNICKÁ Nina2010Red Arrows Poprad2656deti do 14 rokov
3913DOBISOVÁ Daniela2004Red Arrows Poprad2204juniori
3924HABAJ Ivan1974Red Arrows Poprad1289veteráni
3935IVAN Dávid2000Red Arrows Poprad1285dospelí
3946IVAN Denis2006Red Arrows Poprad1286juniori
3957JURKECHOVÁ Magdaléna2013Red Arrows Poprad2652deti do 12 rokov
3968KIŠŠIMON Michal1981Red Arrows Poprad1849dospelí
3979KOZÁKOVÁ Sofia2012Red Arrows Poprad2808deti do 12 rokov
39810SCHINDLER Vlastimil1979Red Arrows Poprad1572dospelí
39911SCHINDLEROVÁ Miroslava1981Red Arrows Poprad2008dospelí
40012SCHINDLEROVÁ Sarah2006Red Arrows Poprad1541juniori
4011BADOVÁ Laura2013Reflex Žilina2579deti do 12 rokov
4022BARTOVIČ Samuel2012Reflex Žilina2494deti do 12 rokov
4033BEHANČIN Matej2009Reflex Žilina2628kadeti
4044DRUSKA Bohuš1972Reflex Žilina2011veteráni
4055DRUSKOVÁ Katarína1981Reflex Žilina2012dospelí
4066DRUSKOVÁ Kristína2005Reflex Žilina1771juniori
4077DRUSKOVÁ Viktória2009Reflex Žilina2270kadeti
4088DUDÍKOVÁ Lucia2009Reflex Žilina2584kadeti
4099DUNDEKOVÁ Adela2007Reflex Žilina2629kadeti
41010FILIP Ján1960Reflex Žilina1871veteráni 2
41111FRAŇOVÁ Sofia2009Reflex Žilina2644kadeti
41212GÁLIK Roman1972Reflex Žilina2272veteráni
41313GÁLIK Samuel2005Reflex Žilina2273juniori
41414HANULIAK Ján1972Reflex Žilina1403veteráni
41515HANULIAK Ján Jakub2000Reflex Žilina16111000084dospelí
41616HANULIAKOVÁ Veronika2009Reflex Žilina1612kadeti
41717HANULIAKOVÁ Viera1973Reflex Žilina1573veteráni
41818HANUŠOVSKÝ Lukáš2013Reflex Žilina2496deti do 12 rokov
41919HEČKO Tomáš2011Reflex Žilina2601deti do 13 rokov(iba OL)
42020CHOMOVÁ Mária1989Reflex Žilina2790dospelí
42121JAKUBOVÁ Magdaléna2006Reflex Žilina1785juniori
42222JAMBOR Rastislav1979Reflex Žilina2869dospelí
42323JAMBOROVÁ Natália Lea2011Reflex Žilina2868deti do 13 rokov(iba OL)
42424JANČULOVÁ Lucia2011Reflex Žilina2497deti do 13 rokov(iba OL)
42525JEDINÁKOVÁ Alžbeta2010Reflex Žilina2631deti do 14 rokov
42626KAPUSTA Ľubomír1961Reflex Žilina1556veteráni 2
42727KLENOVIČ Samuel2012Reflex Žilina2503deti do 12 rokov
42828KOČUTOVÁ Lucia2005Reflex Žilina1775juniori
42929KOČUTOVÁ Petra1973Reflex Žilina2016veteráni
43030KOPRCOVÁ Nina2010Reflex Žilina2734deti do 14 rokov
43131KRAJÍČKOVÁ Laura2012Reflex Žilina2720deti do 12 rokov
43232KÚDELČÍK Ján2005Reflex Žilina1772juniori
43333KÚDELČÍK Jozef1975Reflex Žilina1938dospelí
43434KÚDELČÍKOVÁ Mária1977Reflex Žilina1976dospelí
43535KUCHÁR Matej2008Reflex Žilina2240kadeti
43636KUCHÁROVÁ Dana1975Reflex Žilina2239dospelí
43737KULICHOVÁ Ema2006Reflex Žilina2752juniori
43838KUPČÁK Kristián2008Reflex Žilina2632kadeti
43939LAZAROVÁ Tereza2010Reflex Žilina1939deti do 14 rokov
44040LEITNER Benjamín1990Reflex Žilina2789dospelí
44141MAČUGOVÁ Andrea1973Reflex Žilina2019veteráni
44242MALAŤÁKOVÁ Alexandra2010Reflex Žilina2635deti do 14 rokov
44343MARKOVIČ Dušan1963Reflex Žilina2867veteráni 2
44444MARKOVIČOVÁ Sofia2011Reflex Žilina2866deti do 13 rokov(iba OL)
44545MARTINČEKOVÁ Zuzana2008Reflex Žilina2498kadeti
44646MATSIUK Artem2008Reflex Žilina2633kadeti
44747MITRINGOVÁ Anna1949Reflex Žilina1811veteráni 3
44848MLICHOVÁ Tereza2009Reflex Žilina2499kadeti
44949MOLNÁR Štefan1991Reflex Žilina1632dospelí
45050PAGÁČ Peter2005Reflex Žilina2785juniori
45151PETRÁŇ Karel1968Reflex Žilina1616veteráni
45252PRAŽENICA Ján1970Reflex Žilina1633veteráni
45353RYCHTÁRECH Juraj2007Reflex Žilina1806kadeti
45454SMATANA Lukáš2010Reflex Žilina2500deti do 14 rokov
45555ŠČERBÁK Miroslav1976Reflex Žilina2182dospelí
45656ŠČERBÁKOVÁ Diana2010Reflex Žilina2020deti do 14 rokov
45757ŠČERBÁKOVÁ Eva1976Reflex Žilina2021dospelí
45858ŠČERBÁKOVÁ Sofia2006Reflex Žilina1810juniori
45959ŠIMANSKÁ Nela2011Reflex Žilina2281deti do 13 rokov(iba OL)
46060ŠIMANSKÝ Miroslav1983Reflex Žilina2023dospelí
46161TARJÁNYI Norbert1976Reflex Žilina1941dospelí
46262TARJÁNYI Peter2009Reflex Žilina1774kadeti
46363UŽÁK Timotej2015Reflex Žilina2634deti do 10 rokov
46464UŽÁKOVÁ Júlia1988Reflex Žilina2786dospelí
46565UŽÁKOVÁ Juliana2013Reflex Žilina2788deti do 12 rokov
46666VAVROVÁ Ľubomíra1974Reflex Žilina1942veteráni
46767VIEST Alex2011Reflex Žilina2501deti do 13 rokov(iba OL)
46868ZAUŠKA Dávid2006Reflex Žilina2024juniori
46969ZAUŠKA Kristián2010Reflex Žilina2184deti do 14 rokov
47070ZAUŠKA Marián1977Reflex Žilina2022dospelí
47171ZAUŠKOVÁ Miroslava1977Reflex Žilina2018dospelí
4721BAGAR Oldřich1945Slávia Archery Bratislava28veteráni 3
4732BALIOVÁ Eva1954Slávia Archery Bratislava2439veteráni 3
4743BOJCÚN Miroslav1969Slávia Archery Bratislava308veteráni
4754DOSTÁL Dominik2008Slávia Archery Bratislava2311kadeti
4765DUBČÁK Anton1945Slávia Archery Bratislava1267veteráni 3
4776DZURILLA Pavol1955Slávia Archery Bratislava763veteráni 2
4787GAJDZIK Peter1981Slávia Archery Bratislava1433dospelí
4798KEMÉŇ Erik1974Slávia Archery Bratislava2638veteráni
4809KENDERA Gustáv1963Slávia Archery Bratislava1547veteráni 2
48110KLEMENTOVÁ Ema2008Slávia Archery Bratislava2383kadeti
48211KLUČIAROVÁ Simona1990Slávia Archery Bratislava1298dospelí
48312KRÁTKY Pavel1957Slávia Archery Bratislava1784veteráni 2
48413KUNDRIK Pavol1984Slávia Archery Bratislava1431dospelí
48514LAUKO Juraj1965Slávia Archery Bratislava459veteráni
48615MARČIŠOVÁ Miriam1976Slávia Archery Bratislava2179dospelí
48716PRINCOVÁ Adela2014Slávia Archery Bratislava2696deti do 10 rokov
48817ŠKREMKA Peter1985Slávia Archery Bratislava2855dospelí
48918ŠKREMKOVÁ Radoslava1988Slávia Archery Bratislava2856dospelí
49019ZÁHORSKÝ Rastislav1990Slávia Archery Bratislava2695dospelí
49120ZÁHORSKÝ Tibor1962Slávia Archery Bratislava2440veteráni 2
4921ČERVENÁ Sarah2009Spišský lukostrelecký klub2567kadeti
4932ČERVENÝ Milan1981Spišský lukostrelecký klub2569dospelí
4943ČERVENÝ Samuel2011Spišský lukostrelecký klub2568deti do 13 rokov(iba OL)
4954ČURILLA Lukáš1981Spišský lukostrelecký klub2322dospelí
4965DUPKALA Peter1974Spišský lukostrelecký klub2832veteráni
4976DUPKALOVÁ Alžbeta2007Spišský lukostrelecký klub2833kadeti
4987KAKALEJČÍK Adam2009Spišský lukostrelecký klub2068kadeti
4998KAMENICKÝ Pavel1953Spišský lukostrelecký klub2071veteráni 3
5009KICKO Denis2008Spišský lukostrelecký klub2573kadeti
50110KOŤUHOVÁ Emily2012Spišský lukostrelecký klub2590deti do 12 rokov
50211KRAJŇÁK Matej2007Spišský lukostrelecký klub2314kadeti
50312MICHLÍK Peter1970Spišský lukostrelecký klub1005veteráni
50413PAČAN Martin2010Spišský lukostrelecký klub2323deti do 14 rokov
5051ADAMCOVÁ Alexandra2009SPORTAcademy Hlohovec2393kadeti
5062BARTOVIČ Jerguš2015SPORTAcademy Hlohovec2800deti do 10 rokov
5073BLESÁK Jakub2013SPORTAcademy Hlohovec2511deti do 12 rokov
5084BULLA Matúš2010SPORTAcademy Hlohovec2636deti do 14 rokov
5095ČIKKEL Michal2015SPORTAcademy Hlohovec2659deti do 10 rokov
5106DONOVALOVÁ Linda2006SPORTAcademy Hlohovec2637juniori
5117HABALA Ján1957SPORTAcademy Hlohovec2588veteráni 2
5128JAKUBEKOVÁ Rebeka2011SPORTAcademy Hlohovec2516deti do 13 rokov(iba OL)
5139JANEC Ľubomír1948SPORTAcademy Hlohovec2464veteráni 3
51410JUHAZI David2011SPORTAcademy Hlohovec2825deti do 13 rokov(iba OL)
51511KOLÁRIK Andrej1974SPORTAcademy Hlohovec2530veteráni
51612LELOVIČ Jozef1981SPORTAcademy Hlohovec2392dospelí
51713LELOVIČ Tomas2010SPORTAcademy Hlohovec2029deti do 14 rokov
51814LELOVIČOVÁ Nela2016SPORTAcademy Hlohovec2801deti do 10 rokov
51915PALKOVIČOVÁ Hanka2014SPORTAcademy Hlohovec2826deti do 10 rokov
52016PALLER Samuel Ján2010SPORTAcademy Hlohovec2524deti do 14 rokov
52117PALLEROVÁ Júlia Anna2016SPORTAcademy Hlohovec2798deti do 10 rokov
52218PAULOVIČOVÁ Paulína2009SPORTAcademy Hlohovec2465kadeti
52319PETROVIČOVÁ Dominika2005SPORTAcademy Hlohovec2345juniori
52420SOLOHUB Kristina2008SPORTAcademy Hlohovec2622kadeti
52521SOLOHUB Mykhailo2013SPORTAcademy Hlohovec2802deti do 12 rokov
52622SPEVÁR Martin2009SPORTAcademy Hlohovec2463kadeti
52723ŠEMELÁKOVÁ Eliška2017SPORTAcademy Hlohovec2799deti do 10 rokov
52824ŠMOLDAS Eliška2013SPORTAcademy Hlohovec2660deti do 12 rokov
52925ŠTEFANIKOVÁ Alena1981SPORTAcademy Hlohovec2621dospelí
53026ŠTEFANIKOVÁ Lilien2007SPORTAcademy Hlohovec2395kadeti
53127ZÁLESKÝ Krištof Marek2015SPORTAcademy Hlohovec2620deti do 10 rokov
53228ZELENAY Richard1970SPORTAcademy Hlohovec2608veteráni
5331ANTALIC Peter1964ŠK Orlík Sliač2664veteráni 2
5342BAKŠOVÁ Nelly2010ŠK Orlík Sliač2876deti do 14 rokov
5353BRAŠEŇ Matej1990ŠK Orlík Sliač1564dospelí
5364BUHOVECKÝ Patrik2011ŠK Orlík Sliač2570deti do 13 rokov(iba OL)
5375FEKIAČ Jozef1984ŠK Orlík Sliač2749dospelí
5386FEKIAČ Sebastián2010ŠK Orlík Sliač2686deti do 14 rokov
5397HAMÁRY GUROVÁ Diana1990ŠK Orlík Sliač1158dospelí
5408HAMÁRY Tomáš1990ŠK Orlík Sliač1157dospelí
5419HATALČÍK Erik1974ŠK Orlík Sliač2796veteráni
54210HORVÁT Patrik2014ŠK Orlík Sliač2666deti do 10 rokov
54311HORVÁTOVÁ Kristína2011ŠK Orlík Sliač2354deti do 13 rokov(iba OL)
54412HRONČIAK Jakub2012ŠK Orlík Sliač2699deti do 12 rokov
54513HRONČIAK Matúš1982ŠK Orlík Sliač2809dospelí
54614HRONČIAKOVÁ Barbora2010ŠK Orlík Sliač2684deti do 14 rokov
54715IVANIČ Robin2009ŠK Orlík Sliač2675kadeti
54816MAJLING Michal1993ŠK Orlík Sliač2389dospelí
54917MALÁ Denisa1976ŠK Orlík Sliač2484dospelí
55018MALA Matej2005ŠK Orlík Sliač1462juniori
55119MALÁ Sofia2005ŠK Orlík Sliač2126juniori
55220SÁDECKÝ Marek1982ŠK Orlík Sliač2268dospelí
55321SÁDECKÝ Samuel Sebastián2007ŠK Orlík Sliač1836kadeti
55422SCHWARTZOVÁ Natália2007ŠK Orlík Sliač2665kadeti
55523ŠIAGI Igor1978ŠK Orlík Sliač2269dospelí
55624ŠIAGI Peter2007ŠK Orlík Sliač1624kadeti
5571BARIOVÁ Sára2006TJ Slávia UVLF Košice LO2835juniori
5582BEKECS-ZVARILLO Tadeáš2015TJ Slávia UVLF Košice LO2836deti do 10 rokov
5593BIČ Laura2012TJ Slávia UVLF Košice LO2865deti do 12 rokov
5604BOLDIŠ Matej2009TJ Slávia UVLF Košice LO2723kadeti
5615ČELJUSKA Peter1950TJ Slávia UVLF Košice LO100veteráni 3
5626DRAVECKÁ Eliška2012TJ Slávia UVLF Košice LO2880deti do 12 rokov
5637DUDRIKOVÁ Mariana2010TJ Slávia UVLF Košice LO2703deti do 14 rokov
5648DUCHOŇ Miroslav1991TJ Slávia UVLF Košice LO405dospelí
5659ERENYI Tibor1983TJ Slávia UVLF Košice LO2595dospelí
56610FALTÍNOVÁ Johana2010TJ Slávia UVLF Košice LO2705deti do 14 rokov
56711HARHOVSKÝ Pavol1977TJ Slávia UVLF Košice LO2837dospelí
56812JELEŇ Vladimír2011TJ Slávia UVLF Košice LO2763deti do 13 rokov(iba OL)
56913KASARDA Slavomír1978TJ Slávia UVLF Košice LO2781dospelí
57014KEŠELÁK Oto1963TJ Slávia UVLF Košice LO98veteráni 2
57115KLIKA Michal2011TJ Slávia UVLF Košice LO2724deti do 13 rokov(iba OL)
57216KUNA Šimon2014TJ Slávia UVLF Košice LO2834deti do 10 rokov
57317MAJERČÍK Peter1964TJ Slávia UVLF Košice LO101veteráni 2
57418MAMČÁKOVÁ Ema2008TJ Slávia UVLF Košice LO2727kadeti
57519MELIKANTOVÁ Viera1979TJ Slávia UVLF Košice LO2838dospelí
57620MITTER Lukáš2011TJ Slávia UVLF Košice LO2839deti do 13 rokov(iba OL)
57721ORSÁGOVÁ Elisa2014TJ Slávia UVLF Košice LO2840deti do 10 rokov
57822PIHORŇOVÁ Nina2013TJ Slávia UVLF Košice LO2841deti do 12 rokov
57923PIRČOVÁ Viktória2010TJ Slávia UVLF Košice LO2843deti do 14 rokov
58024POHANKOVÁ Juliana2011TJ Slávia UVLF Košice LO2704deti do 13 rokov(iba OL)
58125POHL Sebastián2009TJ Slávia UVLF Košice LO2729kadeti
58226SOTÁK Oliver2010TJ Slávia UVLF Košice LO2706deti do 14 rokov
58327SZANYI Matej2011TJ Slávia UVLF Košice LO2730deti do 13 rokov(iba OL)
58428SZEGEDI Adrian1997TJ Slávia UVLF Košice LO844dospelí
58529URBAN Dávid2006TJ Slávia UVLF Košice LO2028juniori
58630URBAN Matúš1976TJ Slávia UVLF Košice LO2425dospelí
58731VASIĽ Pavol1962TJ Slávia UVLF Košice LO553veteráni 2
58832VIZIOVÁ Veronika2010TJ Slávia UVLF Košice LO2780deti do 14 rokov
58933VOLCHENKO Mirra2012TJ Slávia UVLF Košice LO2842deti do 12 rokov
59034VOLCHENKO Sergii1979TJ Slávia UVLF Košice LO2845dospelí
59135ZAJAC Tomáš2008TJ Slávia UVLF Košice LO2844kadeti
5921DUCHOŇ Juraj1995X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia404dospelí
5932DUCHOŇ Samuel2023X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2806deti do 10 rokov
5943DUCHOŇOVÁ Veronika1978X10 Academy - 1. Lukostrelecká akadémia2616dospelí

V databáze sú členovia od roku 2013.
Zobrazení sú súčasní aj bývalí členovia SLZ.
Zobrazená je posledná evidovaná klubová príslušnosť.

Webdesign: František Kundracik úprava V. Schindler